Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Cotygodniowe posty na temat PokeLife oraz postępu aktualizacji.

Re: Tygodnik PokeLife #88

Postprzez czaroo » 3 gru 2018, o 22:11

a moze oni specjalnie wszystko utrudniaja, by zniechecic nas do grania? moze nie maja tyle odwagi by to zamknac odrazu tylko czekaja az sami porezygnujemy?
czaroo

Postprzez arni13 » 4 gru 2018, o 00:30

Ja bym dał mozliwosc zdobywania dalszych leveli, to na pewno by przyciagnelo duzo graczy, bo na 100 lvl gdy duzo osob ma juz end teamy,. Najlepiej zrobcie pokelife v2, albo cos w stylu drugiego sezonu, w kazdym razie wiadomo o co chodzi.. Dodac jakies innowacyjne rozwiazania i wogole, ale to bylby raczej duzy projekt
arni13

Postprzez codebreaker » 5 gru 2018, o 08:25

guglus napisał(a):
Lepiej poinformowany od ciebie, przeczytaj tygodnik i wywnioskuj skąd moje pytanie

Z próby cwaniakowania.

Jak wy nie myślicie. Stąd, że dzielę IP z innymi graczami i fajnie byłoby z móc z nimi handlować. Serio trudno było na to wpaść? Nie mam masy noobow jak ta Twoja armia guglusi i nawet niewiadomo, które to główne. Płacz o sh, które od dawna są nieopłacalne, o czym sami zresztą piszecie.
codebreaker

Postprzez nowy707 » 5 gru 2018, o 12:17

codebreaker napisał(a):
Jak wy nie myślicie. Stąd, że dzielę IP z innymi graczami i fajnie byłoby z móc z nimi handlować. Serio trudno było na to wpaść? Nie mam masy noobow jak ta Twoja armia guglusi i nawet niewiadomo, które to główne. Płacz o sh, które od dawna są nieopłacalne, o czym sami zresztą piszecie.

No myślę i ewidentnie widać, że z ciebie taki cwaniaczek-kombinator. Zakaz handlu na takim samym IP jest? Jest, więc mogą to być twoje konta, rodziny, sąsiadów, znajomych itp., nie ważne czyje. Zakaz to zakaz. Ciężko zrozumieć regulamin gry?
nowy707

Postprzez guglus » 5 gru 2018, o 19:35

codebreaker napisał(a):
guglus napisał(a):
Lepiej poinformowany od ciebie, przeczytaj tygodnik i wywnioskuj skąd moje pytanie

Z próby cwaniakowania.

Tak jak przedmówca, zakaz handlu na tym samym IP jest calutki czas, ruszyłbyś głową to też byś wiedział czemu, Ethel nie wróżka nie będzie umiał stwierdzić czy to Twoje drugie konto czy jednak rzeczywiście ktoś inny. I nie wiem co wspólnego z tym mają moje gugle, bo czy jest ich masa czy nie to sam posiadasz noobki, już w nie ważne jakiej ilości. I to nie jest płacz, a próba ratowania tego co jest, pomyśl czasem. Sam również przyznałeś że sh są nieopłacalne od dawna. Wybacz, ale jak mam grać, jak i spora część osób w tej grze, to jednak wolę aktywnie klikać szukając shiny, niż tak jak Ty włączyć klikacz na cudowny i po wszystkim. A nawet jak nieopłacalne, to wolę klikać nieopłacalne bo dalej mi to sprawia radość, natomiast po tych zmianach będzie to po prostu praktycznie niewykonalne.
guglus

Postprzez codebreaker » 6 gru 2018, o 00:56

1. Dobrze wiem dlaczego jest zakaz handlu, umiem myśleć samodzielnie w przeciwieństwie do ciebie.
2. Masz złe info bo noobow nie posiadam.
3. Bo siedzę w Unovie to znaczy, że klikacza używam, tak? Serio, zmień informatora :roll:
4. Cieszy mnie, że już nie będziesz miał radości z szukania :mrgreen:
5. Moje pytanie było skierowane do Ethela, nie wiem na jaką cholere się w ogóle wtrącacie. Poklikajcie sobie lepiej za shiny póki możecie.

Pomysł kerfiego bardzo dobry.
codebreaker

Postprzez Ethelnalen » 6 gru 2018, o 04:12

Jeśli ktoś z kontem sprzed 30 listopada otrzymał dzisiaj (6 grudnia, czyli otworzył okienko między północą a 3:11) 100 Kapsułek z Kalendarza Świątecznego zamiast normalnego prezentu niech napisze w Centrum Pomocy i jutro zamienię Wam te prezenty.
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez grz22 » 6 gru 2018, o 10:34

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale dostaliśmy 10 wiśniowych napoi, a w deksie jest że było 20 napoi ( edit: widzę że już jest poprawili w deksie czy nie ma tematu ). Chyba że coś mi się pomieszało. Ogólnie fajne nagrody. Masterek zawsze się przyda, podobnie jak wiśnie

ps. Fajnie jakby wszystko była podwójna ilość w porównaniu z poprzednim rokiem, ale jakoś nie wierze że bedą 2 masterki i 1000 pz xd
Ostatnio edytowano 6 gru 2018, o 12:23 przez grz22, łącznie edytowano 1 raz
grz22

Postprzez 19martinka88 » 6 gru 2018, o 11:45

a czy za okienko 5 były kapsułki? bo dostałem sto, myślełem że tak ma być więc nic nie pisałem.
Obrazek
19martinka88

Postprzez Gromash » 6 gru 2018, o 13:54

Za 5 były kapsułki na 99%, wpisywałem je zaraz jak sam otwarłem, a co do wiśniówek jak ktoś wyżej pisał to z pamięci pisałem i coś przekombinowałem ;d upewniłem się na innym koncie i poprawiłem
Gromash

Postprzez Ethelnalen » 6 gru 2018, o 14:31

Szczęśliwe Jajko za dzisiaj zostało dodane wszystkim, którzy wcześniej dostali 100 kapsułek zamiast tego a mieli konto sprzed 30 listopada.
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Poprzednia strona

Powrót do Tygodnik PokeLife