Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Cotygodniowe posty na temat PokeLife oraz postępu aktualizacji.

Tygodnik PokeLife #104

Postprzez Ethelnalen » 12 kwi 2019, o 16:35

Event Wielkanocny

Zbliża się Wielkanoc, także już 15 kwietnia o godzinie 12:00 zostanie wprowadzony i rozpocznie się Event WIelkanocny. Oparty on będzie tradycyjnie na zbieraniu Jajek w Dziczach bez większych zmian w porównaniu z poprzednim rokiem.

Newsletter

Przypominamy o możliwości zapisania się na Newsletter w zakładce Konto! W przyszłym Tygodniu będziemy wysyłać pewnie kolejny, z nadzieją że tym razem poczty nie wrzucą go aż tak często do spamu.

Postęp Stowarzyszeń

Jak wiecie pracuje nad Stowarzyszeniami. Po tym co widziałem w ogłoszeniach z 2017 roku, zaraz przed moim powrotem byłem pewien że większość Stowarzyszeń jest już zrobiona. Otóż nie jest to prawdą. Jedyne co było w dużym stopniu zrobione to stawianie budynków na terenie Stow. W związku z tym przygotujcie się na to, że jednak trochę mi te Stowarzyszenia zajmą. Będę się też starał pisać w Tygodnikach o postępach abyście wiedzieli jak dużo jeszcze zostało.

Status terenu: można ustawiać budynki. Brakuje ozdobników oraz nie działa jeszcze na telefonach.

Co jest już zrobione:
- zapisywanie i budowanie rzeczy na terenie
- dane budynków, ich budowa, rozbudowa, przyspieszanie, anulowanie, wymagania - to zrobiłem właśnie w tym tygodniu

Czego brakuje:
- koszta budowy nie są jeszcze określone
- usuwanie budynków
- efekty budynków poza stowem (w Dziczy etc)
- specjalne opcje budynków dostępne w Stowarzyszeniu
- kolekcja Stowarzyszenia
- opcje zapraszania/składania podań przy dołączaniu
- zarządzanie rangami i opcjami stowarzyszenia
- skalowanie kosztów oraz zwiększanie limitu członków
- budowanie elementów dekoracyjnych
- pewnie jeszcze kilkanaście mniejszych rzeczy

Planowane aktualizacje

Obecnie pracujemy nad:
- rework Stowarzyszeń
- region Alola (ale to pierwsze przygotowania, więc jeszcze trochę czasu minie)
Co jest zaplanowane na następne aktualizacje:
- wgrywanie własnych avatarów (po stowarzyszeniach)

Pytania i odpowiedzi

Czy przed samym dodaniem stowarzyszeń będą podane koszty tych budynków?
- Nie. Ale koszta mają być w miarę przystępne na pierwszych poziomach i wyższe na ostatnich. Aby można zacząć Stowarzyszenie na średnim poziomie i rozwijać je z czasem, ale w największe bonusy jednak będzie trzeba zainwestować.

Czy obecne stowarzyszenia będą usunięte i trzeba będzie założyć na nowo?
- Absolutnie nie. Wszystkie Stowarzyszenia zostaną przekształcone na nowy system nawet jeśli Stow jest nieaktywne. Po aktualizacji będziecie potem mieć określony czas aby rozwinąć limit członków i/lub usunąć nadmiarowych graczy. Dopiero po tym czasie zostaną oni całkiem usunięci jeśli sami tego nie zrobicie.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Tygodnik PokeLife #104

Postprzez DzikiDzikDzikson » 12 kwi 2019, o 17:19

Wiem, że na chwilę obecną nic nie będzie robiony w tym kierunku, ale czy są jakieś plany wprowadzenia ewolucji w skupie kolekcjonera? :)

A event zawsze spoko. Zawsze to coś, dla czego warto poklikać niż jechać automatycznie lewym przyciskiem myszy w dobrą dzicz.
DzikiDzikDzikson

Postprzez Ichigo67 » 12 kwi 2019, o 19:45

Event jak zawsze dobra rzecz. Szkoda że np. w tym evencie nie będzie można zdobyć alolańskich form pokemonów w zwykłej wersji. Byłaby to mała odskocznia od ciągle tych samych pokemonów i można by mieć już przedsmak nowego regionu ;)

Tak wgl ktoś się orientuje czy w tym regionie aloha będą jakieś salki? Bo to mnie trapi. Wiem że były jakieś kahuny czy coś tego rodzaju? Ale czy to to samo?
~~~~~~~~~~~~~~~~~ Aktualny Team ~~~~~~~~~~~~~~~~
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
~~~~~~~~~~~~~ Średni poziom drużyny: 87 ~~~~~~~~~~~~~
Ichigo67

Postprzez LordofEvil » 12 kwi 2019, o 22:37

w Aloli raczej 'powinno" byc cos w stylu prób pod Z kryształy chyba ze ADM wzuci je w sklep premium xD
LordofEvil

Postprzez Monik52 » 13 kwi 2019, o 17:48

Skoro event bazuje na pokemonach z opieki to czy będzie możliwość zdobycia Munchlax'a? W końcu można go zdobyć w opiece. Wystarczyłbym w zwykłej wersji bo Sh to trochę za dużo ale taki zwykły ^^
Monik52

Postprzez Saiseiya » 15 kwi 2019, o 08:29

Monik52 napisał(a):Skoro event bazuje na pokemonach z opieki to czy będzie możliwość zdobycia Munchlax'a? W końcu można go zdobyć w opiece. Wystarczyłbym w zwykłej wersji bo Sh to trochę za dużo ale taki zwykły ^^

wolałbym w sh wersji nie unikam i tak w tej grze liczy sie tren
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Saiseiya

Postprzez Ethelnalen » 15 kwi 2019, o 12:46

Gra została już uruchomiona.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Hisagi » 15 kwi 2019, o 13:13

w skupie nie ma sh magby i elekida zapomniałeś i nich ?? mogłeś dorzucić jakiś bonus do eventu większa szansa na złapanie poka czy więcej expa albo regeneracje pa , dla kogoś kto nie będzie brał po raz kolejny udziału w takim samym evencie przynajmniej to by było na +
Hisagi

Postprzez Adrianicchi » 15 kwi 2019, o 17:51

Przesada z tymi komunikatami o jajkach, wiecej niz pokemonów, po co mi 3 kliknięcia z rzędu info że jest w tej dziczy?
Adrianicchi

Postprzez LordofEvil » 15 kwi 2019, o 20:59

Zgodze sie z osoba powyzej xd mialem z 7 komunikatow potem jajko czasem trzeba było stracic nawet 500Mpa tylko po 1 jajko bo było duzo komunikatow
LordofEvil

Postprzez KradneDzieci » 15 kwi 2019, o 21:33

To chyba słabo szukacie bo ja znalażłem 15 jajek w 1400 pa(u mnie podstawa + trochę klikania[jestem w johto więc niby mam trudniej wg. dexu i ogłoszeń])
Obrazek
KradneDzieci

Postprzez LordofEvil » 15 kwi 2019, o 21:38

Zalezy po prostu raczej % na znalezienie jest dosc mały chyba po prostu event nie byl sprawdzany przed wgraniem bo serio jesli ludzie maja po 1.5k MPa miec 9 jajek to bardziej im sie oplaci tracic codziennie 100PA by miec mała szanse na poka za 200 Jajek po 10 dniach majac +/- 100punktow Opieki za dzien
LordofEvil

Postprzez LordofEvil » 16 kwi 2019, o 14:55

Dobra mam pytanie do ADM bo jesli limity zostaną to system treningów powien ulegnać zmianie dlatego ze nie będzie mialo sensu wbijanie wysoko poków odrazu jesli Limit 3k punktow treningu zostanie łatwiej będzie nam dobic te 90 przywiązania nie zaleznie od lvl i włozyć yeny nie czekając do 40lvl

Tak samo juz pare razy pisałem o tym czy wgl jestescie w stanie stworzyć nowy Pokedex ktory pokazywal by rzeczywysty % jaki łapiemy poki bo obecnie naprawde jest to problematyczne dla nowych graczy nawet bo jesli okaże sie tak ze np LureBallem na wbitym 1 poziomie osiągniecia mam wiekszy % niz na Gratballu na 3 poziomie to wole rzucic lure lecz nie widze tego
LordofEvil

Postprzez DragonMaster » 16 kwi 2019, o 17:10

LordofEvil napisał(a):Zalezy po prostu raczej % na znalezienie jest dosc mały chyba po prostu event nie byl sprawdzany przed wgraniem bo serio jesli ludzie maja po 1.5k MPa miec 9 jajek to bardziej im sie oplaci tracic codziennie 100PA by miec mała szanse na poka za 200 Jajek po 10 dniach majac +/- 100punktow Opieki za dzien

Przecież jeżeli czytasz uważnie wskazówki znalazienie 15 jajek to jest kwestia około 800 pa lub mniej :mrgreen:
DragonMaster

Postprzez gulaj » 18 kwi 2019, o 13:43

To jest tak odgrzewany kotlet że nie da sie tego przęłknąć
gulaj

Postprzez mario1712 » 18 kwi 2019, o 14:42

kod promocyjny do wykorzystania właśnie wyszedł
mario1712

Postprzez Yosuke » 18 kwi 2019, o 17:13

Przyszedł newsletter, takie info.
Dla placzkow że nie ma jajek, wystarczy czytać ze zrozumieniem. Znalezienie jajek to max 900mpa
.........................................................................................................Obrazek
Yosuke

Powrót do Tygodnik PokeLife