Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj odbywają się nabory do Stowarzyszeń.

Re: Szukam Stowarzyszenia

Postprzez krosikos » 2 lut 2017, o 12:21

Witam.
Szukam stowarzyszenia w którym codziennie odbywają się polowania na shiny pokemony. Nick w grze taki jak na forum. Mimo niskiego lvl mam doświadczenie w poszukiwaniu ( i lapaniu) tych okazów, gdyż to nie jest moja pierwsza przygoda z pokelife. Jeśli kogos zainteresowalem proszę o wiadomość priv w grze, a udzielę więcej informacji. Pozdrawiam ;)
krosikos

Postprzez kamiill » 23 mar 2017, o 23:34

Hejo,
Szukam stowarzyszenia przede wszystkim w celu dokarmiania poków.
Pozdrawiam :D
kamiill

Postprzez SheepMan » 5 maja 2017, o 12:25

Hejże sportowe świry szukam stowarzyszenia łowców shiny w kanto!
Moj nickname: SheepMan
Jestem bardzo aktywny mam dosyc przeciętną wiedze o tej grze lecz szybko się uczę. Jestem otwarty na uklady
SheepMan

Postprzez Zwezzy » 6 maja 2017, o 10:00

Witam, poszukuje stowarzyszenia skupionego na łapaniu shiny pokemon. Mój nick to Zwezzy , lev 80 , oferty tutaj bądź w grze . Pozdro
Zwezzy

Postprzez ziemniak21 » 11 maja 2017, o 20:40

Witam,
Nick w grze: ziemniak21
Oczekiwania: grunt to miła atmosfera, ponieważ grę traktuje jako relaks i zabawę, a nie cel w życiu.
O mnie: gram blisko 2 lata, najczęściej wieczorami, głównie zajmuje się pokemonami I i II generacji, tych następnych praktycznie zupełnie nie znam.
ziemniak21

Postprzez Baker » 12 lip 2017, o 00:21

Cześć, szukam stowarzyszenia skupiającego się na poszukiwaniach shiny. Mam 94 level, wchodzę codziennie kilka razy i jestem w stanie przeznaczać wszystkie PA na poszukiwania shiny pokemonów ;) Dostosuję się do wymogów i decyzji innych osób. Obecnie jestem w unovie, ale na życzenie zmienię lokację :)
Baker

Postprzez poulkulist » 25 sie 2017, o 21:00

Siemka, szukam stowarzyszenia. Wróciłem do gry po latach coś tam jeszcze pamietam:DD
poulkulist

Postprzez phermach » 14 wrz 2017, o 12:03

Cześć.

Jestem świeżym graczem ale też mega fanem pokemonów (głównie gen1 i gen2). Starszy gracz wiekowo. Szukam stowarzyszenia które wprowadzi, powie co i jak, będzie miało spoko atmosfere. Siedze na pokelife dużo.
phermach

Postprzez wksss » 5 paź 2017, o 21:24

Nick:WKSss
Poszukuje stowarzyszenia wspierającego początkujących graczy

Swoją przygodę z pokelife rozpocząłem ok. Tydzień temu (baaardzo mi się podoba) i nie jestem jeszcze(!) Zbyt atrakcyjny ale chciałbym mieć dużo mocnych shiny poków (są ładne) wszystkie odznaki i przodować w rankingach aktywny jestem ok. Co 2 dni szczególnie w weekendy.
Lubię ogniste pokemony :D
Uwielbiam pokemony szczególnie 1 i 6 gen.
Lubię mroczne pokemony (szczególnie ABSOLA)
wksss

Poprzednia strona

Powrót do Nabór do Stowarzyszeń