Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj odbywają się nabory do Stowarzyszeń.

BINKA (Po prostu Binka - koci stan umysłu)

Postprzez Eidorian » 20 paź 2018, o 13:22

Obrazek
Obrazek

Jedyne w swoim rodzaju, najbardziej mraśne stowarzyszenie Binka, zaprasza do wspólnej zabawy.

Nasza strona główna powie Wam wszystko.Znajdziesz tam m.in:

-sklepik z wyjątkowymi ofertami
-drużyne z najciekawszych złapanych shiny poprzedniego tygodnia
-liste aktywnych poszukiwaczy shiny w danych regionach
-wymyślone przez nas żarty dnia, przemyślenia, ciekawe interpretacje
-liste naszych sukcesów, podgląd prac konkursowych

Warunkiem przyjęcia jest wymyślenie własnego żartu, przemyślenia, interpretacji jakiegoś zdniania.
Oto tematy: Pokemony, Zwierzęta, Kreskówki, Seriale, Filmy, Życie, Przyroda, Duch, Wszechświat, Natura, Religia, Pokelife, Zaskocz Mnie

Proszę pisać do: Eidorian

Binkowe Królestwo Humoru

Podgląd strony głównej:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W celu odnalezienia shiny Binki, łączymy łapy. Aby usprawnić
poszukiwania na stronie głównej wypisani są poszukiwacze
aktywnie szukający w danych regionach, z którymi można się
umawiać na wspólne wyprawy. Gdy ktoś złapie coś ciekawego,
należy się pochwalić, wysyłając wiadomość, aby można było
skompletować drużyne najciekawszych złapanych shiny tygodnia.

Jeśli ktoś chce sprzedać coś po okazyjnej cenie, można zamieścić
ogłoszenie w naszym sklepiku na stronie głównej.(wyślij wiadmość, link, cena,
ewentualnie obrazek 50x50)

Jeśli ktoś chciałby by przeprowadzić z nim wywiad z mraśnymi pyta-
niami lub sam z kimś go przeprowadzić, umieśimy to na stronie głównej.

Raz w miesiącu każdy musi przesłać żart lub jakieś swoje
ciekawe poglądy, interpretacjie jakiegoś stwierdzenia, zdania.
Oto tematy: Pokemony, Zwierzęta, Kreskówki, Seriale, Filmy,
Życie, Przyroda, Duch, Wszechświat, Natura, Religia,
Zaskocz Mnie(mogę nie uznać). Ewentualnie mogę sam podesłać pomysł.
Znajdą się one na stronie głównej.

Obrazek
Ostatnio edytowano 25 lis 2018, o 15:07 przez Eidorian, łącznie edytowano 1 raz
~ BINKA - stowarzyszenie z pazurem!
Obrazek
Eidorian

Re: BINKA (Po prostu Binka - koci stan umysłu)

Postprzez Eidorian » 25 lis 2018, o 14:58

Jeśli ktoś kojarzy którąś z poniższych scen, zapraszam do
Binkowego Królestwa Humoru

Post wstawiam by dodać uporządkowaną, przejrzystą listę zagadek, na bieżąco aktualizowaną.
Odpowiadając wystarczy podań nick osoby i numer jego zagadki lub po prostu zacytować.
Tutaj oczywiście proszę nie odpowiadać!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Eidorian
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Kto w kreskówce niby dla dzieci, wyzywał się od żółtych i różowych? :o (2pkt)
Mała podpowiedź: No chyba chodzi o kogoś żółtego i różowego prawda?
Fenistil napisał(a):Olśniło mnie, że to mogli być SpongeBob z Patrykiem. ---> No oczywiście :D 1/3pkt

2. Kto to (1pkt) jakaś zabawna jej scena, cytat? (2pkt)

Obrazek
Fenistil napisał(a):to chyba jego(Joeya) siostra Gina. ---> tak, jego boska siostra Gina ---> :D 1/3pkt

3.
-Moja przyjaciółka Sara świetnie sie wczoraj bawiła. Zadzwonisz do niej? :D
-Nie.. :roll:
-Co Ty gadasz, jest wspaniała..
-Poważnie? Chcesz wiedzieć co zrobiła ta ,,wspaniała" przyjaciółka?!
Poszliśmy na kolacje. Dobrze sie bawimy. Myślę sobie, że jest niezła, aż tu nagle..
Zjadła mu frytki z talerza! :oops:
Duża podpowiedź:Cały On :D - 2 sekundy wystarczą by poznać tą jedną z ponad 7mld ludzi na świecie
Fenistil napisał(a):Duża podpowiedź dość jasno wskazuje, że chodzi o Joeya z "Friends". ---> :D 1/3pkt

4.
Sprzedawca: -Słucham państwa?
On: -Chce kupić pierścionek zaręczynowy. Tani..
Ona:-Ale duży
On:-I tani
Ona:-Z prawdziwym brylantem
On:-Może być matowy, wyszczerbiony czy skradziony z grobu..
Sprzedawca:-Będą państwo ze sobą szczęśliwi..
On:-Ohoho to moja siostra :lol:
Sprzedawca:-Pierścionek jest dla innej Pani?
On:-Dla drugiej siostry.
Pan ma idealną rodzinę?... :?

Mała podpowiedź: Zagadka nr 3 i 4 dotyczy tej samej osoby, lecz w różnych serialach
Fenistil napisał(a):Czyżby chodziło również o Joeya? Może w tym spin-offie o tytule "Joey"? ---> :D 1/3pkt

5.Dwóch braci starających sie o poważne stanowisko pracy:
A-Zgadnijco dzisiaj leci!
B-Hmm Rambo?
A-Lepiej..
B-Terrrrminator
A-Znacznie lepiej..
B-Hmm to może oznaczać tylko jedno
A-yhyy - potwierdza zadowolony
A+B-Króóól Lew! - wybuchają zadowoleni :D :D
Mała podpowiedź:Serialowi bracia bliźniacy, jeden czarny, drugi biały
Duża podpowiedź: Maszerujemy kadeci!

6.
-Najpierw zrobię z balonów zwierzątka - zaczyna dmuchać podłużne balony
Oto glizda pospolita..
Tasiemiec..
Ooo patrzcie, dżdżownica! :P - z balonu uchodzi powietrze..
Emm, aczkolwiek zdechła..

Mała podpowiedź:Każdy chyba słyszał jakiś tekst Ogoniastego.
Duża podpowiedź:Musicie go znać!
Fenistil napisał(a): Król Julian, pewnie w "Pingwinach z Madagaskaru". ---> 1/3pkt

7.
-To ja Richard! - wbiega zadowolony, witając się ze wszystkimi.
To cudowne. Otwieram ramiona i wszyscy rzucają mi się na szyje.
I nie ma nawet opłaty za wstęp!
-Jesteśmy rodziną Richardzie ;)

Mała podpowiedź: Osoba ta musiała udawać, że jest Richardem. Tak naprawdę pierwszy raz w życiu poznała ziemską rodzinę stąd ta fascynacja.
Duża podpowiedź: Jak podacie też jego nazwisko to moderatorzy nie powinni się czepiać.Obrazek

8.
-"Ona" może wyjść za kogo tylko zechce. Ale kiedyś zobaczy, że poślubiła gościa z gębą jak antyczny otwieracz do puszek. Takim którym się kręci.
Rozmawia z nią jakiś czas później:
-Wmawiasz sobie, że mnie nie kochasz, chociaż ja wiem, że w pewnym sensie kochasz.
-Skąd wiesz?
-Ulepszyłem sobie wygląd i wnętrze.
-To nie ma znaczenia..
-Coś ma znaczenie. Bo kochałabyś mnie a nie gościa którego podbródek mógłby zatopić Titanica.
Sama roześmiała się uroczo. :D
Mała podpowiedź: On wcale nie jest wredny, po prostu szczery. Cudowny film. ;)
Duża podpowiedź: Ten zabawny pan już niestety nie żyje.
Obrazek

9. Kto i dla kogo, po poznaniu wyprowadzaczki psów, dzięki której piesek kolegi spokojnie śpi po spacerze, postanowił wynająć ją za plecami by wyprowadzała mieszkającego z nimi teścia, aby mieli więcej czasu dla siebie z żoną.

Mała podpowiedź: Syn tego zabawnego staruszka całował Cameron Diaz :D
Duża podpowiedź:
Obrazek

10.
-Tak wyobrażam sobie miłość. - Pływająca przez ciemne niebo.
-Z kozą grającą na skrzypcach?
Szczęście nie istnieje, bez przygrywającej mu kozy.

Mała podpowiedź:Są tu fani romansów? Właśnie leciał w tv.
Fenistil napisał(a): Notting Hill! A skoro tak, to William i Anna. ---> Uwielbiam Julie i ten film 2/3pkt

11. Ktoś pamięta stare dobre kreskówki?
Gościu podchodzi z pucharem do swojego chyba starego konkurenta i się chwali:
-Wygrałem konkurs na przywoływanie świni! :) - Haha. Tanecznym krokiem odchodzi
-Hej ,," to działa! Patrz idzie twoja żona! :o :D
Mała podpowiedź: Ten drugi jest Ojcem tytułowego bohatera kreskówki.
Duża podpowiedź: Raz opowiadał, że w czasie wojny został postrzelony 13 razy w tył głowy i później kiedy pił wodę mógł podlewać trawnik.
Fenistil napisał(a): musi tu chodzić o Andy'ego Andersona ze "Świata według Ludwiczka". ---> :D Tak, lecz znów tylko 1/3pkt

12. Mężczyzna idzie przez miasto do którego właśnie przybył. Zatrzymuje się przed wielkim plakatem z Sylvesterem Stallone. Porównuje swoje mięśnie z jego.
- Meh, machnął ręką kpiąc z niego i poszedł zadowolony dalej 8-)
Mała podpowiedź: film z lat 80. Zabawne ze wzgl na tego konkretnego aktora.
Duża podpowiedź:
Obrazek
13.Co wkońcu zamówił? :D (1pkt) Imiona 3 postaci? (1pkt) Nazwa serialu? (1pkt)
Genialny odcinek! 8-)

14.
-Słyszeliście o barach szybkiej obsługi?
Na Melmacu były okropne..
Gdy prosiłeś o chrupkie pieczyste, przynosili Ci kota z reumatyzmem. Ha!
:D
Qkamykp napisał(a):Alf do kogoś z rodziny u której mieszkał. Nie mam pojęcia do kogo konkretnie. ---> 2/3pkt

15.Matka przechodzi obok pokoju synów, którzy grzecznie siedzą i uczą się/ coś czytają
-Dobra, co tym razem zmalowaliście?!
-Nic.
-Czyżby..-przeszukuje pokój, Ci siedzą niewruszeni
Macie szczęście - nic nie znalazła, zamyka wychodząc drzwi na których z tyłu wisi związany najmłodszy z braci
solidarnie komentując - Mało brakowało..
Fenistil napisał(a):Matka to Lois, synowie Malcolm i Reese (a Dewey na drzwiach) - nie mająca szerszego kontekstu scenka z początku jednego z pierwszych odcinków Malcolm in the Middle <3
A okoliczności zostały już w sumie w pełni zawarte w samym opisie, może poza dziką determinacją na twarzy Lois i faktem, że jeszcze się wróciła drugi raz sprawdzić i też nic nie znalazła ;)

UDZIELONO KOMPLETNĄ ODPOWIEDŹ (Fenistil)

Tutaj można obejrzeć :D

16. Fajne stwierdzenie dziś usłyszałem:
-Nic się nie zmieniłeś..
-Skoro jestem na chodzie to po co naprawiać ;)
Mała podpowiedź::Stary, charakterystyczny serial, pełen mądrości.
Dialog staruszki i jakiegoś faceta, którego widzę 1 raz, a zaczynam 4 sezon.
Duża podpowiedź:
Obrazek

17. Streszczę cały odcinek - serial i imiona ekipy, ewentualnie do kogo jadą
Gościu(taki frajerowaty) zobaczył w gazecie, że jego była którą wciąż kocha, bierze jutro ślub w odległej miejscowości.Razem z paczką natychmiast wyruszają samochodem by ją powstrzymać. Najpierw jeden z nich zasnął bez aparatu dentystycznego i gęba mu się zepsuła. U ortodonty nie mieli gotówki, więc drugi z nich musiał zostawić nowiutką kurtkę od żony która niedawno do niego wróciła. Ryzykując że się spóźnią, zboczyli z trasy by wpaść do kasyna gdzie przegrali wszystko. Międzyczasie żona trzeciego robiła ogromne zakupy - karta odrzucona - musiała wszystko poodnosić. Na stacji by zatankować ten trzeci z nich postanowił użyć karty "na czarną godzinę". Nie przyjmowali karty a sprzedawca wysłał ich do kasyna gdzie przyjmują vise. Przegrał wszystko. Tymczasem żona ponownie próbowała zrobić ogromne zakupy.. Jechali dalej lecz kończyło się im paliwo. Namówili tego drugiego by wstąpili po drodze do jego ojca którego nie chciał znać. Tylko się pokłócili bardziej a ten wyznał że matka sie pu**szczala i nie wie nawet czy to jego syn. 3 km przed celem i koniec paliwa - musieli biec. Najważniejszy Gościu skręcił nogę. Ten trzeci biegł z nim na rękach. Dostarczyli go pod drzwi kościoła. Ten stchórzył mówiąc że jednak mu nie zależy lecz po tym co przeszli przekonali go. Weszli do środka i ksiądz mówi to całe:
-Czy jest ktoś kto sprzeciwia się temu związku...
-Ja! - krzyczy jakiś facet co był na ślubie - a panna młoda wyznaje że jednak kocha jego i razem wychodzą, ppo drodze spotykając naszego biednego frajerka:
-O cześć, miło że wpadłeś - dodała zadowolona i poszła dalej z ukochanym.
Po powrocie czyjaś żona z wyciągami z karty chciała kogoś zabić.

18. Bez zbędnego rozpisywania się..
Kogo ugryzła szyszka?!
Mała podpowiedź: Rodzinka normalnie nie z tej Ziemi.
Duża podpowiedź:Scena do posłuchania
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Obrazek Król FenistilObrazek
1. Księżniczka wezwała swojego sługę, by pożegnać się z nim i wręczyć mu swój drogocenny amulet. Wdają się w rozmowę, w trakcie której księżniczka zaczyna za pomocą piosenki wspominać pocałunek ze swoim ukochanym. W następnej scenie widzimy jak księżniczka budzi się następnego dnia i widzi stojącego nad sobą sługę.
- Byłeś tu całą noc?
- Nigdy nie wręczyłaś mi tego p*******ego amuletu!
Mała podpowiedź: Całość miała miejsce w najbardziej niedorzecznie różowym pomieszczeniu, jakie kiedykolwiek widziałem w serialu aktorskim.
Duża podpowiedź:
Obrazek

2.
- Dlaczego udajesz, że jestem bratankiem tego faceta?
- Bo potrzebujemy pieniędzy!
- Chcesz go oszukać!?
- Myślałam raczej o tym, żeby po prostu go okraść.
- Co? Nie ma mowy!
- Dlaczego nie? Ukradliśmy już konia.
- Nie, nie ukradliśmy. Fred to mówiący koń i może robić na co tylko ma ochotę.
Koń:
- CHCĘ KRAŚĆ.
Mała podpowiedź: Potrzebowali oni jedynie dwóch centów, by zapłacić za podróż promem.
Duża podpowiedź: Fred nie był jedynym zwierzęciem w tej rozmowie - jedno z rozmówców było też ptakiem (a jedno człowiekiem).
Obrazek

3. Kto przyrządzał "drinki" składające się z jednego ziarna pieprzu czarnego zalanego do pełna wódką? :D
Mała podpowiedź: Jak można wywnioskować, rzecz dzieje się w Polsce. ;)
Duża podpowiedź: Zaraz po tym uczył sąsiada mówić: "Co tak gały, w mordę jeża, wywalacie!? Normalna chawira, nie!?"
Eidorian napisał(a):Miodowe lata
To musiał być Roman Kurski!

Tak, to był on. 1/3

4. Które dziecko mogąc wybrać sobie za darmo dowolny przedmiot ze sklepu wybiera to:
Obrazek
Mała podpowiedź: Drugie dziecko wybrało sobie czapkę z daszkiem.
Duża podpowiedź: Tę czapkę:
Obrazek

5.
- Panie i Panowie, jest z nami zawodowy jasnowidz! A obok kto?
- To Magiczna Głowa, mój asystent.
(...)
Ktoś z widowni: - Możesz coś o mnie wywróżyć?
- Moment.. tak... - macha palcami koło swojej głowy, a drugą ręką dotyka głowy asystenta - ...spędzasz dużo czasu przed komputerem.
Koleś potwierdza, a ludzie są w szoku i pod ogromnym wrażeniem.
- I jeszcze... - znowu chce dotknąć głowy asystenta, ale ten mu się wyrywa - ...jest dziewczyna, która ci się podoba, ale ona nawet nie wie o twoim istnieniu.
- Zgadza się!

Mała podpowiedź: Nie wymagało to żadnych nadnaturalnych zdolności. Akurat w tym konkretnym gronie ludzi powyższy opis pasował do praktycznie każdego.
Kolejna mała podpowiedź: Magiczna Głowa tak naprawdę się tak nie nazywa - to jedno z wielu przezwisk wymyślanych na poczekaniu przez jego przyjaciela
Duża podpowiedź: Obrazek

6.
On: - Wiesz... jak ja bym nim był, to bym nie pozwolił, żeby cię ciągle porywano. Tyle ci powiem.
Ona: - Słodki jesteś.
On: - Nie spuszczałbym cię z oka! Jak HIENA wpatrująca się w ludzkie dziecko!
Ona: - Hmm...
On: - Okej, to brzmi trochę dziwnie. Jeszcze zrobiłaś taką dziwną minę więc mi też się robi dziwnie. Chodzi mi o to, że...
<zostaje porwana tuż za jego plecami, a on nieświadom niczego kontynuuje rozmowę>

Mała podpowiedź: Są to reporterka oraz kamerzysta, którzy właśnie skończyli relacjonować obchody święta na cześć pewnej osoby - dokładnie tej, która "pozwala", by reporterkę ciągle ktoś porywał. (A w oryginale zamiast hieny był dingo.)
Duża podpowiedź: Zarówno osoba, o której mowa powyżej, jak i zleceniodawca porwania to żyjący na Ziemi kosmici. Jeden z nich "jest łysy i ma skórę koloru jednej z tych trzech barw podstawowych", a drugi ma supermoce.

7.
- Mam nadzieję, że podróż była udana. FASZYSTA!
- Słucham?
- "Dyktatorski system polityczny". 7 poziomo.
- To chyba "faszyzm".
- Faszyzm, wspaniale... Bernard zaprowadzi pana do pokoju.
- Sam trafię. WIEDŹMA!
- Słucham?
- "Brzydka i przerażająca stara kobieta". 12 pionowo.
- O, dziękuję.
Mała podpowiedź: Nowy w miasteczku policjant melduje się na pobyt w hotelu (a recepcjonistka rozwiązuje krzyżówkę).
Duża podpowiedź: Ów policjant odbył podróż wraz ze swoim skrzydłokwiatem.
Obrazek

8.
- O, hej! Jestem nową sąsiadką.
- A my drzemy japę, więc radzę się przyzwyczaić.
<wchodzi do mieszkania>
- Brudne ściany, stary tapczan... i sąsiedzi psychole. ALE EKSTRA!!!

Eidorian napisał(a):Zwierzogód
Po przybyciu do Zwierzogódu, kjujicek Judy Hopps ogląda swoje nowe mieszkanie. Przed wejściem trafia na przechodzącą dwójkę "drących jape" chyba z natury sąsiadów z gatunku antylopy czy coś w tym stylu. Ekscytuje sie spełnianym marzeniem. ;) Uwielbiam :D

Zgadza się! :) 3/3[/quote]

9.
A: - Dla kogo te kwiaty?
B: - Dla mojej dziewczyny.
A: - Masz dziewczynę?
B: - A co? Jestem cieciem, więc żadna dziewczyna na mnie nie spojrzy?
A: - Nie... <w myślach: tak!>
B: - Tam jest! <pokazuje na kobietę, która rozmawia z kimś na drugim końcu korytarza>
A: - Ach tak? A jak ma na imię?
B: - Paniusia. (ang. Lady)
A: - Paniusia?
B: - Nie wierzysz mi?
A: - Już nie raz mnie okłamałeś.
B: - No to patrz.
<odwraca się w stronę kobiety i krzyczy:>
B: Hej, paniusiu!
<macha do kobiety>
<kobieta trochę niepewnie macha do niego>
B: Nie, nie ruszaj się. Nie podchodź tu. Dam ci te kwiaty później.
<wraca do rozmowy>
B: A nie mówiłem?
Mała podpowiedź: To naprawdę była jego dziewczyna. I naprawdę miała na imię Paniusia. W jednym z ostatnich odcinków nawet się pobrali, wyprawiając dość nietypową ceremonię ślubną na Bahamach.
Miszczu490 napisał(a):Scrubs - jeden z moich ulubionych seriali :) ---> 1/3pkt

10.
A: <Pytanie>
B: Tak.
A: "Tak, proszę pana".
B: Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, panie profesorze.
Eidorian napisał(a):A - Severus Snape
B - Harry Potter
Lekcja obrony przed czarną magią. Harremu się dostało gdyż wypowiedział silne zaklęcie obronne gdy mieli to zrobić niewerbalnie, powalając Snape'a, stąd ten dialog. Rozbawiło to innych. ale za pyskowanie dostał szlaban - sobota w jego gabinecie.

UDZIELONO KOMPLETNĄ ODPOWIEDŹ (Eidorian)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------KradneDzieci
1.
-siemano kapitanie.
-gapisz mi się na bebech?
-zerknąłem tylko...
-czego się gapisz?

Jeferson napisał(a):chłopaki z baraków :D ---> 1/3pkt

2. Naczelnik spytał cicho:
-Będziesz miał ręce po łokcie we krwi. Nie przeraża Cię to?
-Krew łatwo się zmywa zimną wodą-oznajmił brygadier.

,,Imię", ksywa brygadiera oraz autor i tytuł książki :)

Mała podpowiedź:rosyjski autor książek, który ,,nie chciał 60 mlionów" :)
Duża podpowiedź: Post-apo seria książek (3), która doczekała się ekranizacji w postaci dwóch (trzeciej, która wyjdzie w 2019) gier

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Miszczu490
1.Cytat następnej zagadki:
Dinozaury zjadły aury.
Dojczboy napisał(a):Wypowiedział to Son Gokū (Songo) po dotarciu do Północny Kaiō (Kaito). By ten go trenował Goku musiał go najpierw rozśmieszyć - Udało się. 8-) ---> 3/3pkt
~ BINKA - stowarzyszenie z pazurem!
Obrazek
Eidorian

Powrót do Nabór do Stowarzyszeń