Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj odbywają się nabory do Stowarzyszeń.

Czarna Melancholia

Postprzez vocation » 4 paź 2018, o 08:24

Poszukujemy kilku graczy do grupy która chce się w miarę możliwości szybko rozwijać. Oferujemy dobra atmosferę i solidne wsparcie, oczekując tego samego. Uprzedzam ze w tej grupie szukanie błyszczaków nie jest piorytetem. Będziemy bardziej skupiać się na treningach i taktyce.
Czarna Melancholia to miejsce dla specyficznych osób wiec jeśli nie jesteś w 100% przekonany czy to miejsce dla Ciebie, napisz do Senya69 bądź vocation prywatnie w grze i przekonaj się sam;)
Liczba miejsc ograniczona ..
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
chętnie odkupię inne węże.. oferty najlepiej składać w grze: Vocation
vocation

Re: Czarna Melancholia

Postprzez wiki266 » 11 lip 2019, o 19:06

Jestem zainteresowana wejściem do stowarzyszenia mam dużo ciekawych pokemonów i umiem myśleć strategicznie mam 21 poziom.
wiki266

Postprzez pimpsin » 11 lip 2019, o 20:19

wiki266 napisał(a):Jestem zainteresowana wejściem do stowarzyszenia mam dużo ciekawych pokemonów i umiem myśleć strategicznie mam 21 poziom.

Hej nie marnuj czasu na jakiś INF...
Pisz szybciutko do gracza "Hipotermia" on Ci powie co i jak.
Tylko pamiętaj żeby nie rezygnować... Czasem zapomni odpisać... Zalatany jest bidulek :(
pimpsin

Postprzez Sandafiel » 11 lip 2019, o 20:24

pimpsin napisał(a):

Proszę nie mieszać w to INF, to że teraz vocation u nas to nie oznacza że te rekrutacja do nas jest.
Sandafiel

Postprzez Lukasz1029 » 11 lip 2019, o 20:39

pimpsin napisał(a):
wiki266 napisał(a):Jestem zainteresowana wejściem do stowarzyszenia mam dużo ciekawych pokemonów i umiem myśleć strategicznie mam 21 poziom.

Pisz szybciutko do gracza "Hipotermia" on Ci powie co i jak.
Tylko pamiętaj żeby nie rezygnować... Czasem zapomni odpisać... Zalatany jest bidulek :(

Tylko nie jakiś, tylko nie jakiś!
Lukasz1029

Powrót do Nabór do Stowarzyszeń