Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

W tym miejscu gracze mogą zadawać pytania odnośnie PokeSklepu, Targu i Hodowli pokemonów.

Jakie poki warto expic dla zarobku?

Postprzez OlikO1 » 2 sty 2017, o 21:13

Orientuje sie ktos jakie poki warto kupic na malym lvl i expic tak na 50-70lvl by cos zarobic? Nie wazne czy shiny czy zwykle byleby do przodu z zarobkiem.
Hoppipy, startery 1gen (2gen porazka) sa hodliwe ale nie zbyt dochodowe.
Mozecie cos polecic?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
OlikO1

Re: Jakie poki warto expic dla zarobku?

Postprzez Shamrock » 2 sty 2017, o 21:32

Według mnie półlegendy z zatrzymaniem ich poziom niżej przed evo, starmie, mismagiusa może infernape, może poki z unovy takie jak larvesta z poziomem przed evo? Ogólnie musisz orientować sie czego chcą ludzie, i wyczuć boom na dany typ.
Shamrock

Postprzez EsterEvans » 2 sty 2017, o 22:42

Shamrock napisał(a):Według mnie półlegendy z zatrzymaniem ich poziom niżej przed evo, starmie, mismagiusa może infernape, może poki z unovy takie jak larvesta z poziomem przed evo? Ogólnie musisz orientować sie czego chcą ludzie, i wyczuć boom na dany typ.

Ja bym się generalnie zgodziła, że powinny iść: półlegendy, poki z Unovy jak Zorua, Pawniard, Rufflet, Vullaby, Larvesta, Lampent, bo przeważnie wielu osobom zależy na szybkim zrobieniu kolekcji. Może nie w jakiś wygórowanych cenach, bo przecież trzeba zrobić też poki na salki, ale w sumie za salki człowiek nie zabierze się jeśli nie ma zrobionej kolekcji. Ale tu bym głownie zwróciła uwagę na Deino, a zwłaszcza jego drugą formę, bo ma bardzo późne 3 ewo. I wart uwagi jest Lampent, którego poza zrobieniem w Chandelure, to można później wykorzystać na salki. A tak poza tym może 3 ewo starterów głownie z Kanto, chociaż tu bym popatrzyła na targ.
Zapraszam do założenia konta z mojego linku polecającego.
Zapraszam do mojego stowarzyszenia:

Obrazek
EsterEvans

Postprzez Tajsi » 2 sty 2017, o 23:30

ja robilem tak ze kupowalem za np 200k yen lub lapalem Charmeleon na 36+ lvl wbijalem 1 poziom zeby ewoluowal i charizard juz sie sprzedawal za conajmniej 1 milion
Tajsi

Postprzez Shins » 2 sty 2017, o 23:55

Tajsi napisał(a):ja robilem tak ze kupowalem za np 200k yen lub lapalem Charmeleon na 36+ lvl wbijalem 1 poziom zeby ewoluowal i charizard juz sie sprzedawal za conajmniej 1 milion

Największe harastwo, jakie można zrobić. Nie dość, że brudny to jeszcze z opóźnionym ewo. Czyhanie na naiwnych... bardzo nie ładnie...

Mi się Snorunty przez jakiś czas dobrze sprzedawały, po 300-500PZ zarobku na sztuce.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez OlikO1 » 2 sty 2017, o 23:58

Bardziej chodzilo mi na jakie czyste poki wymieniaja gracze ok 50-70lvl

No szalu nie ma.
Jak nie mam co expic to biore startera za 20pz, robie 3 ewolucje i za 300pz.
Pollegendy nie schodza, wlaszcza z unowy. O ile dendio za 700 czysty i sprzedany przed ewolucja za 1000 po miesiacu. Za to 2 forma kupiona zaraz po ewolucji zatrzymana przed 3 siedziala u mnie 2 miesiace, zarobek 300pz (a tyle expienia).
OlikO1

Powrót do PokeSklep, Targ i Hodowla