Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

W tym miejscu gracze mogą zadawać pytania odnośnie PokeSklepu, Targu i Hodowli pokemonów.

Shiny za pz

Postprzez Ejber » 26 lip 2017, o 08:56

Ja odnosnie tej aktualizacji co byla w nocy. Czy na targu w zakladce kolekcjoner shiny mozna sprzedawac tylko shiny na 1 lvlu? Bo mam jakiegos smieciowego z 26 poziomem i nie moge go tam sprzedac.
Dziekuje za pomoc :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ejber

Re: Shiny za pz

Postprzez TheJa » 26 lip 2017, o 09:15

Z tego co wykminiłem (zresztą nie tylko ja, bo na chacie pare osób też o tym pisało) sprzedawać można tylko pierwsze formy (sh, które normalnie da się złapać w dziczy). Więc jeżeli twój sh to któraś ewolucja, to nie będziesz mógł go sprzedać.
Obrazek
TheJa

Postprzez Shins » 26 lip 2017, o 09:40

W niedziele ma być poprawka, żeby można było.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez Ejber » 26 lip 2017, o 16:18

Tak ewolucja. Dobra zobaczymy czy to poprawia. Dzieki za pomoc
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ejber

Powrót do PokeSklep, Targ i Hodowla