Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

W tym miejscu gracze mogą zadawać pytania odnośnie PokeSklepu, Targu i Hodowli pokemonów.

Hodowla unova

Postprzez w00jtus » 18 maja 2019, o 11:16

Widziałem podobny temat, ale dotyczący niedostępne go poka. Ja z kolei wyczekuje Cofagrigusa w hodowli od przeszło 0,5 roku i doczekać się nie mogę. Mam wrażenie że większość poków była w tym czasie że 2x, a Patrat nawet 3x. Rozumiem że skrypt, który losuje pokemona ma równą szansę na wy losowanie każdego, czy z dziczy weekendowej wypadają rzadziej? Proszę o info i mam nadzieję, że nie padnie moje `ulubione' hasło losowość...
Obrazek
w00jtus

Re: Hodowla unova

Postprzez Gromash » 18 maja 2019, o 11:35

Cytat z dexa:

UWAGA! W Hodowli można odsprzedać tylko Pokemony, które są możliwe do złapania w dziczy z wyjątkiem tych, które można złapać tylko w dziczach Weekendowych.
Gromash

Postprzez w00jtus » 19 maja 2019, o 00:58

A przysiagłbym że widziałem póki z weekendówek w kanto... Dawno temu to weszło?
Obrazek
w00jtus

Postprzez Gromash » 19 maja 2019, o 16:10

Nie chcę skłamać, ale chyba tak miało być od początku. W Kanto właśnie przez błąd się pojawiały jakieś poki z safari, a nie powinny. Mam wrażenie że zostały usunięte jakoś z rok temu
Gromash

Postprzez w00jtus » 19 maja 2019, o 16:40

No nic jestem kupę siana w plecy, ale dzięki
Obrazek
w00jtus

Postprzez Brittany » 19 maja 2019, o 17:54

Gromash napisał(a):Nie chcę skłamać, ale chyba tak miało być od początku. W Kanto właśnie przez błąd się pojawiały jakieś poki z safari, a nie powinny. Mam wrażenie że zostały usunięte jakoś z rok temu

Nie będę się kłóciła, ale wydaje mi się, że kiedyś ponawiał się Swablu w Hodowli w Hoenn. I że to jest kwestia, któreś z aktualizacji. Nie będę się wprawdzie kłóciła, bo nie jestem pewna.
Brittany

Powrót do PokeSklep, Targ i Hodowla