Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

duskonir

Postprzez manus » 31 paź 2018, o 11:43

Jak najlepiej robić tego poka pod atak czy może pod tanka? i jaki najlepiej dać mu ms pod atak i tanka
manus

Re: duskonir

Postprzez KeczamW » 5 gru 2018, o 00:18

Robiłem dwa podchody do shiny Dusknoira i oba raczej skończyły sie nie powodzeniem a robiłem go pod atak myślałem, że to będzie fajnie wyglądać skoro ma takie wysokie przyrosty do obrony to będzie ciężki do zajechania a robiony pod atak będzie spokojnie jednego poka rywala nie zależnie jaki to by był to Dusknoir go skosi. Natomiast w praniu to wyszło nieco inaczej i ja po zrobieniu mu lekkiego treningu w atak i testowaniu byłem zawiedziony bo ta jego obrona wcale tak dobrze sie nie spisywała. Co do move setu to nie pamietam jak kombinowałem ale pamietam, że też to sie nie sprawdziło. Nie jest drogi na targu kupisz za 5k jak nie miej wiec możesz testować sam wedle uznania o tanku sie nie wypowiem bo nie wiem jak by sie spisywał.
KeczamW

Powrót do Drużyna, Pokemony, Ewolucja, Trening i Statystyki