Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Wodny pokemon w drużynie. Golduck?

Postprzez Ariien » 14 mar 2019, o 23:12

Cześć!

Posiadam obecnie takiego Golduck w drużynie. Pierwszy trening miał miejsce na 40 poziomie. Zastanawiam się, na jakiego innego "wodnego?" pokemona mógłbym go wymienić. Golduck nie jest zły, niemniej nie czuję satysfakcji z posiadania go w drużynie. Dlatego chcę poprosić Was o radę dotyczącą zmiany. W tym momencie mam takie pokemony: Charizard, Jolteon, Oddish (w trakcie expienia), Sandshrew (w rezerwie), Golduck oraz jedno puste miejsce (prawdopodobnie znajdzie się tam Abra).

Będę wdzięczny za każdą radę i wskazówkę, która pomoże mi ulepszyć drużynę.

A.
Ariien

Re: Wodny pokemon w drużynie. Golduck?

Postprzez Yosuke » 16 mar 2019, o 15:02

Pomoze to wbicie jak najszybciej 100lv. To jest priorytet nad ktorym trzeba sie skupic, kompletowaie druzyny to ostatni etap gry. Exp tym charkem, a jako reszte druzyny wkladaj poki z dziczy, tak zeby radzic sobie z trenerami, postaraj sie uzupelnic ksiege jagod i podbic swoje mpa.
.........................................................................................................Obrazek
Yosuke

Powrót do Drużyna, Pokemony, Ewolucja, Trening i Statystyki