Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Wodny pokemon w drużynie. Golduck?

Postprzez Ariien » 14 mar 2019, o 23:12

Cześć!

Posiadam obecnie takiego Golduck w drużynie. Pierwszy trening miał miejsce na 40 poziomie. Zastanawiam się, na jakiego innego "wodnego?" pokemona mógłbym go wymienić. Golduck nie jest zły, niemniej nie czuję satysfakcji z posiadania go w drużynie. Dlatego chcę poprosić Was o radę dotyczącą zmiany. W tym momencie mam takie pokemony: Charizard, Jolteon, Oddish (w trakcie expienia), Sandshrew (w rezerwie), Golduck oraz jedno puste miejsce (prawdopodobnie znajdzie się tam Abra).

Będę wdzięczny za każdą radę i wskazówkę, która pomoże mi ulepszyć drużynę.

A.
Ariien

Re: Wodny pokemon w drużynie. Golduck?

Postprzez Yosuke » 16 mar 2019, o 15:02

Pomoze to wbicie jak najszybciej 100lv. To jest priorytet nad ktorym trzeba sie skupic, kompletowaie druzyny to ostatni etap gry. Exp tym charkem, a jako reszte druzyny wkladaj poki z dziczy, tak zeby radzic sobie z trenerami, postaraj sie uzupelnic ksiege jagod i podbic swoje mpa.
.........................................................................................................Obrazek
Yosuke

Re: Wodny pokemon w drużynie. Golduck?

Postprzez Kruchy » 6 kwi 2019, o 00:27

Co do wodnego pokemona ja osobiście polecam Vaporeona. Evee jest teraz dość łatwo dostać więc nie powinno być problemów.

Kolejna propozycja to Empoleon
Zajarany Życiem !!!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Kruchy

Powrót do Drużyna, Pokemony, Ewolucja, Trening i Statystyki