Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Stare konto

Postprzez Agiste » 6 mar 2019, o 00:17

Chciałem się zalogować na swoim starym koncie, ale nie pamiętam hasła. Kliknąłem przypomnienie, ale nie wiem na jakim e-mailu owo konto kiedyś założyłem. Czy istnieje możliwość, abym dowiedział się jaki e-mail jest przypisany do mojego starego konta? Mam na nim Shiny Forretressa, a jest on mega rzadki, poza tym mam wielki sentyment do tamtych pokemonów. Zalogowałem się na koncie brata, kiedy byłem u rodziców i wyszukiwarka graczy nadal wyświetla moje stare konto.
Agiste

Re: Stare konto

Postprzez Yosuke » 6 mar 2019, o 01:25

bez znajomosci maila nie ma takiej mozliwosci
.........................................................................................................Obrazek
Yosuke

Re: Stare konto

Postprzez Shins » 6 mar 2019, o 05:29

mmm nie wydaje mi się, żeby Foretress był Mega rzadko. Ale proponuję z konta brata napisać do Centrum Pomocy w grze, odpowiedź powinieneś mieć szybciej.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Powrót do Konto i Osiągnięcia