Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj można zadawać pytania związane z grą, ale nie podpadające pod powyższe kategorie.

KONIEC GRY #niezamierzamwspieraćdalejgryfinansowo

Postprzez bobr77 » 10 lut 2019, o 22:42

To moja ostatnia wypowiedź w temacie planowanych ogranizeń na lige.

Zaczne od tego, że od około roku gra jest już nudna, sam doszedłem do top 50 bez przelewów, 5 lat gry, więc nie mówcie ze sie nie da, na kolejna lige celowałem w top 32, aktualnie mam kilka miliardów yen na koncie, silne poki, dobrze rozwiniete konto, pz i itemy. Ale jaki cel ma dalsza gra skoro ma być limit 2k treningów nawet 3k... jak ktos to osiagnie a ja jestem blisko to dalsza gra nie ma sensu, "przeszedłem ją", nie mogę stać sie silniejszy, a walka w lidze gdzie meta to KO rollout itp gdzie bedzie rzadzil przypadek, kto kogo pierwszy trafi mnie nie interesuje. Jakiś tydzien temu nawet proponowalem dodac no limit lvl zeby miec jakies kolejne cele w tej grze. Hala wyzwań jest zrypana, sa ograniczenia, eventów jest mało i są rzadko, w innych grach co miesiac cos sie dzieje.

Ostatnia rzecz i włąściwie jedyna, która motywuje mnie do codziennego klikania jest liga, w której moge sie sprawdzic i walczyc z najsilniejszymi, jest kogo gonic. Czekamy okolo roku zeby ta liga wystartowala zawsze sa jakies opoznienia, a teraz to, ograniczenia...

5 lat dobrze się bawiłem, troche mi szkoda, ale jeśli wejdą jakiekolwiek ograniczenia to dla mnie ta gra umarła.

Jeśli ruszy choćby ta testowa liga z ograniczeniami to kasuje konto!, nie bede czekal znowu rok na kolejny sezon i klikal, zeby sie dowiedziec 2 tyg przed startem, ze te ograniczenia zostana, szkoda czasu poprostu.

To nie jest groźba, ani szantaż, tylko moja deklaracja.
ograniczenia nie spowoduja, ze nagle pojawi sie 100 nowych graczy, spowoduja ze ja i nie tylko ja, poprostu odejdziemy
duzo osob tez deklaruje zaprzestanie wspomagania gry finansowo, nie dziwie sie, bo po co wspierac gre która ogranicza i traci graczy (tych wplywowych) - sami sie przekonacie ale juz bedzie za pozno
pisze to nie dla tego ze "placze" tylko dlatego, ze lubie ta gre i chce dobrze, dla siebie i inncyh graczy bo wiem ze duzej ilosci osob to sie tez nie podoba i mam nadzieje ze administracja to w koncu zobaczy i jednak zmieni zdanie, ze wzgledu na to, co chca gracze, wiem ze tez checie dobrze ale ten pomsyl jest zly, poprostu niewypal

Porszę komentujcie, może nam się uda, czekam też na jakąś odpowiedź administracji.
Pozdrawiam.

#niezamierzamwspieraćdalejgryfinansowo
Ukradli mi pokemony
bobr77

Re: KONIEC GRY #niezamierzamwspieraćdalejgryfinansowo

Postprzez Hipotermia » 10 lut 2019, o 23:07

Spokojnie, jutro jest poniedziałek. Ochłoniesz, będziesz grać dalej.
Krilan, na następnych zawodach Cię pokonam!
Hipotermia

Postprzez bobr77 » 10 lut 2019, o 23:10

naprawdę kasuje konto jak wejda ograniczenia do gry - to jets moja deklaracja, mam dosc,
prosiłbym bardziej o wypowiedanie sie na temat tych ograniczen, moze jednak nasz glos cos znaczy
Ukradli mi pokemony
bobr77

Postprzez Hipotermia » 10 lut 2019, o 23:12

Nasz głos nic nie znaczy, więc trzeba zamknąć temat.
Krilan, na następnych zawodach Cię pokonam!
Hipotermia

Postprzez Nikkelow » 12 lut 2019, o 01:38

Obrazek
Nikkelow

Postprzez Eidorian » 12 lut 2019, o 03:30

Obrazek
~ BINKA - stowarzyszenie z pazurem!
Eidorian

Postprzez S4rkQ » 17 lut 2019, o 12:21

Czyli podsumowując chcesz zakończyć grę ponieważ w przyszłym sezonie miałeś aspirację rywalizacji o top32 :D . Zastanowiłeś się iż po zmianach możesz rywalizować o top 1? Po wprowadzeniu limitów(3000 stat + 200 jagód na statystykę) koszt treningu poka to ok. 2,5kkk(według mnie to i tak dużo).

Mnie osobiście nie będzie stać na całą drużynę po wprowadzeniu limitów(nie nagromadziłem 15 kkk podczas mojej gry do dnia dzisiejszego), a gram tu już też parę lat(obecnie gram pasywnie).

Skoro masz miliardy na koncie to masz większe możliwości niż ja i chcesz kończyć grę ponieważ boisz się rywalizacji, to mnie śmieszy jak się zastanawiam o tym kończeniu gry i to nie tylko twoim(oraz cała ta nagonka z wypisywaniem się z ligi :lol: ).

Jeżeli chodzi o mnie to ja wręcz przeciwnie nie wrócę do aktywniej gry jeżeli nie wejdą zapowiedzniane zmiany. Wtedy Wy możecie sobie walczyć w tym "kółeczu różańcowym" na okrągło z tymi samymi osobami, ale w tym gronie np. nie będzie na pewno mnie.

I to jest moje zdanie równie starego gracza co Ty.

Pozdrawiam
S4rkQ

Powrót do Inne