Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj możecie pisać swoje skargi dotyczące innych kategorii niż powyższe.

Przyklejenie tematu z rekordami

Postprzez OlikO1 » 1 kwi 2017, o 20:46

Wybacz ale po latach olewania, omijania i lania na graczy przez adminow wszyscy juz dawno odeszli od uprzejmosci na tym forum. Musisz glosno tupac i wrzeszczec przy wkoncu cos dotarlo do tych czerwonych kolorow.
Przyklad?
Dział błedy.
Konkret?
Po 4 miesiacach od wiszenia tematu ze odznaka dajaca zwrot bali nie dziala na nowym iterfejsie Wyder byl zdziwony bo nic o tym nie wiedzial i wlaczyl w pare godzin. Ale waznych tematow z bledami nie mozna odswiezac, nie i ch... i badz tu mily i cierpliwy.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
OlikO1

Re: Zmiany kadrowe na rok 2017

Postprzez bartolinho » 1 kwi 2017, o 20:51

Pytałem czy możesz go podkeić, odpowiedziałaś, że nie. To Ty nie podtrzymałaś dialogu, urwałaś go, odpowiadając jednym zdaniem. Co do Ethela, to rozmawiałem o tym z Nim na samym początku, gdy wątek był ubogi i nie miał dużej liczby wyświetleń. Odpowiedział wówczas, że "zobaczymy jak się wątek będzie rozwijał i czy zainteresuje wielu graczy". Ja o tym zapomniałem ale temat wrócił, gdy zobaczyłem podklejony wątek Shinsa, zareagowałem w nim i wymieniłem kilka wiadomości na PW z Shinsem. Zasugerował abym poprosił Cię o to. Byłaś na czacie, zapytałem, dostałem tak demotywującą odpowiedź, że żałuję iż nie usunąłem treści tematu. Coś w stylu "Nie bo nie, bo Ehtel też był na nie".
Obrazek Kliknij i dowiedz się więcej! :D

Mój kolejny rekord!
bartolinho

Postprzez Qkamykp » 1 kwi 2017, o 21:21

Już nie gadaj że nie podała argumentów bo byłem przy tym i wiem że ci napisała dlaczego nie a ty się wtedy zacząłeś rzucać i strzeliłeś focha.
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
Qkamykp

Postprzez bartolinho » 1 kwi 2017, o 21:31

Jakie konkretne argumenty podała? Że to jest wątek rozrywkowy czy że Ethel nie podpiął?

Edit:
Oczywiście, mogłem być bardziej uprzejmy ale nie przesadzaj pisząc, że żądałem podpięcia tematu od Ciebie. Przedstawiłem sprawę, zapytałem czy możesz podpiąć, tyle.

Mój kolejny rekord!
bartolinho

Postprzez Qkamykp » 1 kwi 2017, o 21:58

Coś w stylu że to nie jest pomocny wątek i nikt na nim nie skorzysta gdy będzie przypięty więc nie ma po co tego robić.
W ogóle robisz z tego taki wielki problem a w tamtym dziale i tak cały czas watek był na górze bo nowe tematy są tworzone raz na miesiąc więc twój temat nie spadał i wystarczyło że odświeżyłeś go raz na jakiś czas.
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
Qkamykp

Postprzez Saira » 1 kwi 2017, o 22:31

Koniec tej dyskusji, to nie jest temat od tego by dyskutować na temat podklejenia/nie podklejenia tematu z rekordami. Następne posty nie dotyczące zmian kadrowych będą usuwane.
1. Jestem kobietą i należy się do mnie zwracać w formie żeńskiej.
2. Przejęłam wszystkie obowiązki Ethela, z wszelkimi problemami proszę zwracać się do mnie.
3. Jeśli nie odpisuje w jakimś wątku, to prawdopodobnie dlatego, że nie zauważyłam, iż powinnam odpisać. Jeśli zależy Wam na jakimś odpisie z mojej strony, możecie przysyłać mi link do tematu na PW, postaram się odpisać w danym wątku.
4. To, że gdzieś nie piszę (np na czacie), nie oznacza, że go nie widzę i nie pilnuję.
Saira

Postprzez bartolinho » 1 kwi 2017, o 22:34

Ano robię, bo spędziłem nad nim kupę czasu, ludziom się podoba. Więc to byłby fajny gest, no nie wiem, znak aprobaty od administracji, że wykonałem kawał pracy i to doceniają. Widocznie tak nie jest.

Temat Shinsa to drugi temat - kopia, gdzie sporo danych jest skopiowanych z dexa i w obu przypadkach coś za to mają, jeden dostał poka,drugiemu przypieli temat, czyli coś o co ja proszę od dawna.

Postaw się w mojej sytuacji też.

Mój kolejny rekord!
bartolinho

Postprzez Powerade » 1 kwi 2017, o 23:09

Dobrze - to może na wstępie tak:

Olik - to co piszesz, to przepustka w jedną stronę do domku bez klamek, bo można to streścić do tego: "Wybacz, ale po latach olewania przez administrację nie jesteśmy już ludźmi" - osobom, które podzielają twoje zdanie, jak i tobie, współczuję z całego serca i życzę powrotu do zdrowia psychicznego.

Dalej - kłótnia o jakiś głupi (bez urazy, nie chodzi o cel, tylko jego "rangę") post nie ma najmniejszego znaczenia. Nie wypowiem się dokładnie na ten temat; też uważam, żę podpięcie postu z rekordami to dobry pomysł, ale jeśli nie było prośby, a był rozkaz, to nie dziwię się Sairze w żaden sposób. A wypominanie wiele nie zmieni. Wystarczy usiąść, porozmawiać, zaprosić na kawę i dojść spokojnie do porozumienia xd

Dalej - To, co piszesz, rhesus, nie ma najmniejszego sensu. Saira nie musi sobie wypracować pozytywnej opinii w Waszych oczach, bo na to nie ma już szans. 3/4 użytkowników tego forum skreśliłą ją od kiedy została adminką i nic tego nie zmieni, bo choćby nie wiem ile aktualizacji wprowadziła własnoręcznie (czego, zdaję sobie sprawę, nie robi - nie o to tu chodzi) nigdy nie będzie szanowaną przez Was adminką. Nie. Zawsze będzie adminką, która mogła zrobić więcej i nie zrobiła.

Jeśli chodzi o zmiany kadrowe - rozumiem, że Piter pracuje w swoim zakresie (czy nie pracuje, nie moja to sprawa; Oak mu płaci, nie ja), ale mógłby się czasem zjawić na forum, choćby dla świętego spokoju i oszczędzenia tekstów typu "Łeeeee - Pitera dawno nie było, nic nie robi!".

I do wszystkich na brak obecności Pitera narzekających - Nie pasuje wam projekt strony? Zmieńcie go sobie, bo można; nie potraficie - kupcie od kogoś, też można. Nie widzę problemów :V

Aha jeszcze jedno - nie wysłała mnie tu administracja; nie mam z nią jakichś dobrych kontaktów; równie dobrze mógłbym być zdenerwowany, bo nie zostałem modem czatu, ale o co? Nie zasłużyłem i tyle. Może za mało jestem teraz na czacie, aby administracja mogła mi zaufać - wyglądałoby to pewnie inaczej, gdybym miał moda, ale nie mają tej gwarancji. W każdym razie nie dostałem i tyle - a mimo to mogę dalej ich bronić. Jak ja to robię, że nie wybucham gniewem! :O

Na zakończenie, do narzekających na to, że administracja nic nie robi - trudno; mogą. A tak poważnie, to nie widzę powodu, dla którego wciąż gracie, a jeśli jest nim narzekanie, to psychiatrzy, psychologowie czy kto tam powinien się wami zająć w Polsce będą zadowoleni, bo mają na kim zarabiać.

PS. Te Wasze głupie sprzeczki i narzekanie działają raczej zniechęcająco, więc na prawdę podziwiam administrację, że jeszcze cokolwiek robi i choćby robiła to raz na dwa lata, to i tak bym ich podziwiał, bo dla takich ludzi jak Wy nie warto robić nic.
Ostatnio edytowano 1 kwi 2017, o 23:51 przez Powerade, łącznie edytowano 1 raz
Powerade

Postprzez rhesus » 1 kwi 2017, o 23:41

Powerade, może zacznij się wypowiadać za siebie, a nie za 3/4 osób, bo wątpię że zostałeś do tego upoważniony, albo że chociaż zapytałeś ich wszystkich o zdanie ; )
Poza tym gdzie ja napisałem, że Saira coś musi? Skoro tak wszystkich odsyłasz do psychologa, to ja Ciebie odsyłam do szkoły podstawowej, żebyś nauczył się czytać ze zrozumieniem : )
Pozdrawiam

DOWN:
aha
Ostatnio edytowano 1 kwi 2017, o 23:56 przez rhesus, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Obrazek
rhesus

Postprzez Powerade » 1 kwi 2017, o 23:49

Nie potrzebuję podstawówki, ponieważ ja czytam świetnie - to Ty nie rozumiesz, co piszę.

Ja napisałem, że Saira nie musi; nie napisałem, że Ty napisałeś, że Saira musi - odniosłem się tylko do Twojego "powinna" z odpowiedzią "nie musi, bo nie ma to sensu". Proszę nie mylić pojęć.

I nie, nie wypowiedziałem się za 3/4 forum (tylko za pewną część). Stwierdziłem tylko, jak cała sytuacja wygląda z perspektywy przeciętnego gracza przy użyciu hiperboli, do czego upoważnienie nie jest mi potrzebne. Przy okazji, śmieszna sprawa, ale w stu procentach zasłużyliście Sobie nawet na to, aby karykaturalnie wypowiedzieć się za Was (i znowu - nie potrzebuję upoważnienia do parodiowania ludzi, którzy odwalają na forum parodię mody na sukces).
Powerade

Postprzez Miszczu490 » 1 kwi 2017, o 23:59

W tym wątku było więcej aktywnych graczy niż w testowaniu ataków. Czy przydatny, sprawa dyskusyjna, dla jednych przydatny dla drugich nie. Co nie zmienia faktu, że się chłopak napracował (wątek sprzed 15 mcy), inni też mieli swój jakiś wkład, nie było chyba drugiej takiej inicjatywy, w której liderzy najlepszych stowek bez problemu współpracowali z innymi. No ale, nie i już. Jak to ładnie określił bartolinho, nikt tak nie demotywuje do tej gry jak administracja. :)

A potem marudzenie, że małe zaangażowanie w testowanie ataków.

Btw. jak chcesz Saira, nowa szanowna adminko, zamykaj, usuwaj, banuj graczy. Rób co chcesz, czuje że coraz mniej ludzi się z tym liczy i ich to obchodzi. :)
Miszczu490

Postprzez Hipotermia » 2 kwi 2017, o 02:53

Saira napisał(a):Odnośnie tematu z podwieszeniem rekordów nigdy nie było żadnej dyskusji. Było za to żądanie - podwieś/przyklej. Nie było rozmowy tylko podklej i koniec. Poza tym brak podklejenia nie oznaczał zamknięcia tematu, to nie ja zdecydowałam, żeby go zamknąć, żeby zaprzestać tworzenia go. Mógł sobie równie dobrze funkcjonować jak do tej pory, ale nie ja, tylko Wy gracze zadecydowaliście inaczej. Może gdyby zamiast żądania był dialog to skończyłoby się inaczej i temat byłby podklejony. Wystarczyło napisać wiadomość, ładną, składną, z prośbą, a nie żądać czegoś bo tak. Nie da się normalnie porozmawiać? Najwyraźniej chyba nie. Po drugie ten temat, w którym piszecie swoje żale odnośnie podklejenia rekordów nie ma nic z tym wspólnego, więc moja prośba (zaznaczam - prośba - póki co) jest taka, żeby tego zaprzestać.

Poproś albo spadaj. Widząc ten temat to Wy powinniście wyjść z inicjatywą podpięcia tematu, a nie on się prosić czy nawet żądać. Ale na tym forum prawie nigdy nikt za bardzo nie dbał o ten aspekt, by zrobić coś samemu od siebie dla aktywnych użytkowników, a teraz gdy forum martwe, to who care.
:lol:

bartolinho napisał(a):Ano robię, bo spędziłem nad nim kupę czasu, ludziom się podoba. Więc to byłby fajny gest, no nie wiem, znak aprobaty od administracji, że wykonałem kawał pracy i to doceniają. Widocznie tak nie jest.

Wcześnie to zauważyłeś.
:lol: x2

Miszczu490 napisał(a):W tym wątku było więcej aktywnych graczy niż w testowaniu ataków. Czy przydatny, sprawa dyskusyjna, dla jednych przydatny dla drugich nie. Co nie zmienia faktu, że się chłopak napracował (wątek sprzed 15 mcy), inni też mieli swój jakiś wkład, nie było chyba drugiej takiej inicjatywy, w której liderzy najlepszych stowek bez problemu współpracowali z innymi. No ale, nie i już. Jak to ładnie określił bartolinho, nikt tak nie demotywuje do tej gry jak administracja. :)

Już nie przesadzajcie też w drugą stronę, że edytowanie rekordów było tak ciężką pracą XD x2^here/up
Albo to, że liderzy stowek współpracowali, bo masówka>koniec>każdy indywidualnie sobie robi rekordy dalej, nikt do niczego nie był namawiany czy coś. Po prostu temat powinien być podpięty, tyle.
:lol: x3

#
Jak już jestem w temacie, to może by się nie pieprzyć w zgłaszanie/wysyłanie PW.
Ładnie, składnie z prośbą, hmm - hallo hallo, weźcie usuńcie mi ten temat w pi..powietrze.
viewtopic.php?f=21&t=12797
benc benc benc
Hipotermia

Re: Przyklejenie tematu z rekordami

Postprzez Saira » 2 kwi 2017, o 12:56

Temat przeniesiony. Nie róbcie spamu w temacie ze zmianami kadrowymi. Teraz sobie możecie narzekać na niepodklejenie wątku z rekordami tutaj. Ja się już odniosłam do tego i nie widzę sensu bym miała się powtarzać.
1. Jestem kobietą i należy się do mnie zwracać w formie żeńskiej.
2. Przejęłam wszystkie obowiązki Ethela, z wszelkimi problemami proszę zwracać się do mnie.
3. Jeśli nie odpisuje w jakimś wątku, to prawdopodobnie dlatego, że nie zauważyłam, iż powinnam odpisać. Jeśli zależy Wam na jakimś odpisie z mojej strony, możecie przysyłać mi link do tematu na PW, postaram się odpisać w danym wątku.
4. To, że gdzieś nie piszę (np na czacie), nie oznacza, że go nie widzę i nie pilnuję.
Saira

Powrót do Skargi