Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

W tym dziale możecie wypowiadać się na temat propozycji, głosować w ankietach i dodawać swoje trzy grosze do istniejących wątków.

Co sądzisz o tym pomyśle?

Jestem na tak
246
51%
Jestem na tak, ale ze zmianami
97
20%
Jestem na nie
122
25%
Nie wiem/nie mam zdania/obojętne mi to
17
4%

Liczba głosów : 482

Re: Legendy

Postprzez Coolio » 9 wrz 2016, o 14:07

Lapanie legend - NIE!
Towarzyszenie - Tylko w postaci wydarzenia ktore daje nam jakas korzysc bez faktycznego posiadania legendy w druzynie.
Wpis do kolekcji - Moim zdaniem najlepsza opcja.
Coolio

Postprzez Elendil » 12 lis 2016, o 16:27

Wg mnie legedy powinny być dostępne tylko dla weteranów, ludzi którzy mają 100lvl w grze. No bo, kurcze, legenda! Marzenie! Nie może być tak, że po pół roku grania ktoś spotka legende. Jeśli coś ma być wyjątkowe, trzeba pogodzić się z faktem ze jest trudne do zdobycia i że trzeba poswiecic temu czas.
Elendil

Postprzez Shins » 12 lis 2016, o 18:17

Wprowadzenie legend, które KTOKOLWIEK może złapać zabije tę grę.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez OskarWas » 29 gru 2016, o 16:35

dobry pomysł lecz legendy powinny pojawiać się w każdym regionie w jego dziczy powinny pojawiać się legendy tylko z danego regionu
OskarWas

Postprzez Wojtek1906 » 11 kwi 2017, o 20:10

Czy cos wiadomo co będzie u nas z legendami? proszę o wypowiedzenie się kogos z administracji
Wojtek1906

Postprzez Predatorion » 21 kwi 2017, o 10:16

Możliwość łapania legend zrazi wielu graczy, możliwość ich łapania spowodowałaby upadek ich legendarności.
Co to za legenda, którą mógłby każdy złapać?
Jestem przeciwny możliwości ich łapania. Jednak gdyby wprowadzili taką możliwość to zniechęciłaby mnie ta gra.
ObrazekObrazekObrazek Obrazek
Predatorion

Postprzez OlikO1 » 21 kwi 2017, o 10:24

E tam, a gdyby legenda pojawiala sie rzadziej niz shiny w losowych dziczach i bez poka o wartosci 500mln nie ma co nawet podchodzic do legendy ktora po zlapaniu resetuje mu statystyki.
W sumie to pokelife jest pod tym wzgledem wyjatkowa bo jako jedyna nie ma mozliwych nawet do spotkania legend...
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
OlikO1

Postprzez Poky1422 » 24 maja 2017, o 22:29

Jest ok bez legend choć z legendami też byłoby spoko gdyby imo było spełnione pare warunków np...

-Że występuje tylko 1 osobnik legendy na cale pokelife (np 1x Entei)
-Występuje tylko w wersji normalnej (przez co byłby porównywalnie silny do shiny normalnych poków czy cos?)
-Szansa spotkania tak raz na nie wiem rok, 4 miesiące (tak jakoś to obliczyć na podstawie ilości graczy i klików w dzicz średnio na dzień tak żeby taka była szansa) - Oczywiście można złapać
-Legenda występowałaby na 100 lvl i miałaby nieco zwiększone staty w walce (jak shiny) - I każdy może ją spotkać (bo itak niskie lvl nie dałyby rady pokonać). Gdyby np 80 lvl pokonałby takiego i złapał to by wskoczył na 100 lvl xddddd automatycznie.
-Możnaby sprzedać na targu
-Występowanie niektórych osobników (takie jak Entei czy Moltres albo Darkrai, ale już te większe jak Arceus nie)
-Po spotkaniu szansa dla gracza na ponowne spotkanie rośnie znacznie tak by mógł ponownie spotkać na okres np 20 min? Do np 3,4 razy... To byłoby takim ułagodzeniem na wrazie przypadku przeklikania xd...

Coś w tych warunkach by mi odpowiadało... Dla mnie to byłoby lekkie urozmaicenie gry, a posiadanie legendy w teamie hmm
Poky1422

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje