Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

W tym dziale możecie wypowiadać się na temat propozycji, głosować w ankietach i dodawać swoje trzy grosze do istniejących wątków.

Co sądzisz o tym pomyśle?

Jestem na tak
242
51%
Jestem na tak, ale ze zmianami
96
20%
Jestem na nie
120
25%
Nie wiem/nie mam zdania/obojętne mi to
17
4%

Liczba głosów : 475

Re: Legendy

Postprzez Coolio » 9 wrz 2016, o 14:07

Lapanie legend - NIE!
Towarzyszenie - Tylko w postaci wydarzenia ktore daje nam jakas korzysc bez faktycznego posiadania legendy w druzynie.
Wpis do kolekcji - Moim zdaniem najlepsza opcja.
Coolio

Postprzez Elendil » 12 lis 2016, o 16:27

Wg mnie legedy powinny być dostępne tylko dla weteranów, ludzi którzy mają 100lvl w grze. No bo, kurcze, legenda! Marzenie! Nie może być tak, że po pół roku grania ktoś spotka legende. Jeśli coś ma być wyjątkowe, trzeba pogodzić się z faktem ze jest trudne do zdobycia i że trzeba poswiecic temu czas.
Elendil

Postprzez Shins » 12 lis 2016, o 18:17

Wprowadzenie legend, które KTOKOLWIEK może złapać zabije tę grę.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez OskarWas » 29 gru 2016, o 16:35

dobry pomysł lecz legendy powinny pojawiać się w każdym regionie w jego dziczy powinny pojawiać się legendy tylko z danego regionu
OskarWas

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje