Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Opowiadania/Komiksy - Pokedex Konkurs.

Postprzez CedricDiggory » 25 sty 2016, o 17:32

Czekałem aż ktoś ten temat założy, jednak nikt tego nie zrobił. A mi się nie chciało czekać... xD W porządku. Tutaj możecie wysyłać swoje prace. Opowiadanie, a może nawet komiks... :D Jak będę na komputerze to wyślę swoje. [':
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek
Obrazek
CedricDiggory

Re: Opowiadania/Komiksy - Pokedex Konkurs.

Postprzez Berlinwood » 25 sty 2016, o 20:31

To co, przydało by sie rozruszać temat :lol:
Sam miałem zakładać ten wątek, no ale lenistwo, dało swe oznaki :P
Oto mój komiks :D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56A80EED
Wybaczcie, że w takiej postaci, ale stronka hostlingowa mnie zawiodła :(
A teraz z niecierpliwieniem czekam na wasze dzieła :mrgreen:
DT: 6/6
Obrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek
Nie rezygnujmy z marzeń!

http://pokelife.pl/forum/viewtopic.php?f=57&t=68127&p=592632#p592632 <- Salkowce Kanto, Sionh i Unova + TM's
Berlinwood

Postprzez Qkamykp » 25 sty 2016, o 20:44

Jak dla mnie to slaby ten komiks i trochę dziwne ułożenie okienek. I najważniejsze pytanie co to tam plywa pod squirtlem to co wygląda jak kawałek kabla z wtyczką.
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
Qkamykp

Postprzez Egzor » 25 sty 2016, o 21:25

http://zapodaj.net/69f7dbc14ceec.jpg.html

No Panowie i Panie chwalić się swoimi arcydziełami :)
Wszystko tanie jak barszcz!
viewtopic.php?f=58&t=70879

Zapraszam do rejestracji z mojego linku referencyjnego. Gwarantuję dożywotnią pomoc w kwestii gry i rozwoju konta. Co ja mam z tego? Drobne upominki, jeśli wbijecie odpowiedni lvl.
Egzor

Postprzez Qkamykp » 25 sty 2016, o 22:05

Egzor twoja praca jest genialna. Fajna historyjka i dobre rysunki moim zdaniem będziesz na podium.
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
Qkamykp

Postprzez Egzor » 25 sty 2016, o 22:09

Dziękuje :D Zobaczymy jak to Nya oceni :)

Zapraszam do rejestracji z mojego linku referencyjnego. Gwarantuję dożywotnią pomoc w kwestii gry i rozwoju konta. Co ja mam z tego? Drobne upominki, jeśli wbijecie odpowiedni lvl.
Egzor

Postprzez nick6 » 25 sty 2016, o 22:28

nick6

Postprzez Egzor » 25 sty 2016, o 22:50

@nick6
Bardzo ciekawe opowiadanie. Pod koniec, a mianowicie:
" Mała Alie zdała sobie sprawę, że otrzymała pyszny lizak i pokemon zaczął ewoluować. "
pojawia się błąd składniowy :)

Egzor

Postprzez CedricDiggory » 25 sty 2016, o 22:57

Super pomysły mieliście :D

nick, mam nadzieje, ze Ny. weźmie Twoją pracę pod uwagę, bo jest mega, ale Snorlax występuje dopiero pod koniec co może trochę pokrzyżować plany. :x
Obrazek
CedricDiggory

Postprzez nick6 » 26 sty 2016, o 00:12

"Co należy zrobić?
Tradycyjnie konkurs dotyczy Pokemona aktualnie będącego "twarzą" Pokedexu. Tym razem jest to Snorlax. Stał się on baletnicą. Należy opowiedzieć historię dotyczącą tego faktu. Nieważne czy dotyczącą genezy, aktualnego stanu czy konsekwencji."

Zgodnie z powyższym moje opowiadanie powinno być ok :)
Komiks wrzucony przez Egzora genialny - uśmiałem się :)
nick6

Postprzez Dreadzior » 26 sty 2016, o 00:28

Opowiadanie ode mnie:

http://www.wgrajplik.pl/pdf/pdf/8794531260_Dreadzior%20-%20Konkurs%20Pokelife.pdf

Zobaczymy co z tego będzie. ;)

@Egzor

Również uważam, że Twoja praca zasługuje na wyróżnienie. Bardzo schludnie, przejrzyście, a i sam pomysł na komiks urzekający. ;)
Dreadzior

Postprzez przemq » 26 sty 2016, o 11:05

Mój komiks: http://zapodaj.net/f232d425a9416.jpg.html

@Egzor, Twoja praca jest świetna ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
przemq

Postprzez CedricDiggory » 26 sty 2016, o 12:50

Tak patrzę na konkurencje i chyba nie mam szans. XDDD

CedricDiggory – Konkurs Pokelife

Marzenia. Nie posiadali ich jedynie trenerzy – należało pamiętać, że pokemony też chciały zostać KIMŚ ważnym. Może pilotem jakiejś zabójczej maszyny?
Zdarzały się jednak wyjątki. Pewien Snorlax zapragnął zostać… baletnicą. Dobrze usłyszeliście – pragnął tańczyć. Problem tkwił w tym, że jego niezbyt sprzyjająca dyscyplinie, postura, nie pozwalała na rozpoczęcie treningu.
Jednak on się tym nie przejmował. Wiedział, że jeśli chce dopiąć celu musiał zacząć ciężko trenować. Może urodził się grubym pokemonem, łaknącym jedzenia. Ale również mógł cieszyć się z swojego życia.
- Snorlax? Halo? Obudź się? – właśnie oglądał przygotowującą się do pokazów Aipom. Poruszała się z wielką gracją, nie wychodząc z rytmu sprzyjającej jej muzyki.
Kiedy trener odszedł na dosłownie sekundę, pokemon niemal rzucił się na fioletową małpkę. Poprosił ją o trening za co dostałaby przepyszne ciasteczka ukradzione z piekarni.
Nazajutrz Aipom obudziła pokemona wręczając mu uszytą przez krawca różową sukienkę baletnicy. Snorlax wcisnął się w nią z wielkim trudem. Znaleźli się w cichym zakątku, gdzie zaczęli trenować.
Załamana postępami swojego podopiecznego Aipom zrezygnowała z dalszych nauk. Nazwała go krową bez poczucia rytmu, odchodząc i pozostawiając Snorlaxa samemu sobie. Znikąd pojawiła się dumna Lopunny, uczestnicząca w wielu pokazach. Na scenie wykonywała zgrabne piruety, stając raz na jednej, a innym razem na drugiej nodze.
Powiedziała coś w stylu „ja cię mogę nauczyć baletu, przystojniaku”. Rozradowany Snorlax nawet nie zasnął! Tak podekscytowany wizją treningu z przepiękną Lopunny zapomniał o swoich problemach pokazując jej, co potrafi. Wystarczyła chwila, a padł na sto razy mniejszego od siebie pokemona. Wściekła „trenerka” rzuciła mu pogardliwe spojrzenie osuwając się w bok.
Snorlax postanowił zdać się na samego siebie. Trenował codziennie, z coraz większymi postępami. Wiedział, że nie może się poddać, że pokemon uczy się na błędach, a postura nie może wygrać z chęcią spełniania marzeń.
I kiedy tak tańczył, nieco niezgrabnie, jednak to i tak postęp jak na Snorlaxa, zauważyła go pewna reporterka – Rita Skeeter. Kobieta uśmiechnęła się od ucha do ucha zapraszając go na specjalny koncert, w którym występują uzdolnione tanecznie pokemony.
Kilka dni później leżał w Sali treningowej obserwując przygotowujące się do występu pokemony. Konkurencja była duża i uzdolniona, jednak nie mógł nic na to poradzić.
W końcu wywołano go na scenę. Poczuł okropny lęk, zaczął poruszać się w rytm muzyki. Wykonywał niezbyt zgrabne piruety. W końcu przeturlał się na bok tworząc dziurę w ścianie i turlając się przez kilkanaście minut. Zatrzymał się dopiero w jakiejś opuszczonej dolinie.
Nigdy więcej baletu. Przerzucił się na tańce latynoskie. Zdecydowanie.
Obrazek
CedricDiggory

Postprzez Dreadzior » 26 sty 2016, o 12:54

Fajne opowiadanie, tylko szkoda że zakończenie takie mało pozytywne. W końcu się okazało, że jednak pewnych rzeczy się nie da obejść i nie każde marzenie jest do zrealizowania...
Dreadzior

Postprzez DojczBoy » 26 sty 2016, o 15:48

świetne prace, wiedziałem że nie mam szans, ale bardzo mi na nim zależy więc byłbym głupi gdybym nie spróbował
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Bo nieważne co w twym życiu się dzieje, wiedz że człowiek jest lepszym gdy się śmieje i nieważne co w twym życiu się stanie, musisz odnaleźć swoją drogę w Babilonie , w tym bałaganie" ;)
DojczBoy

Postprzez CedricDiggory » 26 sty 2016, o 21:55

Dreadzior, pewnie byłoby lepsze gdybym miał więcej słów do wykorzystania. Nigdy nie byłem dobry w wykonywaniu krótkich prac, z jakimś limitem. I nie wychodzą mi także twory z pozytywnym zakończeniem. Zwykle muszę zabić chociaż jednego bohatera, by drugi mógł żyć szczęśliwie.

DojczBoy, pochwal się :D
Obrazek
CedricDiggory

Postprzez Adek1709 » 28 sty 2016, o 08:32

Dumny nie jestem z tego komiksu ;/
[url=
http://zapodaj.net/100455577c04a.jpg.html]komiks[/url]
Trenerze jeśli los tych biednych stworzonek nie jest Ci obojętny to proszę, bardzo proszę... NAKARM JE :)
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek czeka na ewo :D
Adek1709

Postprzez Yuuki15 » 29 sty 2016, o 12:38

A oto moja praca ^^ Jestem zadowolona pół na pół ;)

Czekasz zniecierpliwiony na swój występ. Czujesz stres. “Jeszcze tylko pięć minut” powtarzasz w głowie po raz kolejny. Ostatni raz poprawiasz fryzurę, a spocone ręce wycierasz delikatnie o swój strój. Słyszysz głos, który Ciebie wywołuje. Strach miesza się z ekscytacją. Patrzysz na pokeball i wiesz, że już wszystko będzie dobrze. Ostatni głęboki oddech i wybiegasz na otwartą przestrzeń. Wokół siebie słyszysz wiwat oklasków, komentator coś mówi, jednak nie jesteś w stanie rozróżnić słów. “Snorlax do dzieła!” - przed Tobą pojawia się ogromny pokemon w blasku wirujących serc. Widzisz jak widownia wstrzymuje oddech. Snorlax ma na sobie strój baletnicy i po wysokim podskoku, ląduje z gracją na ziemi. “Bicie bębna i obroty” - mówisz. Pokemon wie co masz na myśli i precyzyjnie wykonuje swój ruch. Kiedy powoli obraca się na jednej nodze, wokół niego wirują nuty. Jesteś zachwycony tym widokiem, ale wiesz, że to jeszcze nie koniec. “Użyj atrakcyjności” - Pamiętasz jak długo uczyliście się tego ruchu, teraz uważasz, że wygląda niemal idealnie. Kolorowe serca kręcą się wokół sceny i nie możesz powstrzymać uśmiechu, kiedy mówisz “A teraz mega cios” - Snorlax powoli i z gracją baletnicy uderza w serca, które rozpryskują się i tworzą błyszczącą chmurę wokół pokemona. Po zakończeniu ataku ustawia się na środku i podskakuje wysoko w górę, wykonując piruet. Pokemon ląduje na ziemi, tym razem chwieje się, jednak masz wrażenie, że nikt tego nie zauważa. Ogłusza Cię głos oklasków i wiwatów. Podchodzisz to pokemona i dziękujesz mu. Uśmiechasz się widząc jego radość. Odwracasz się do widowni machasz do ludzi. Kłaniasz się delikatnie i, wraz z pokemonem, ruszasz do wyjścia, gdzie będziesz oczekiwać na wyniki.
Yuuki15

Postprzez Dreadzior » 29 sty 2016, o 12:49

Bardzo fajny sposób narracji. Rzadziej używany, przez co zawsze mile widziany. Duży plusik ode mnie.

Sam pomysł na opowiadanie bardzo fajny i aż chciałoby się poczytać więcej, żeby poznać werdykt. ;)
Dreadzior

Postprzez CedricDiggory » 31 sty 2016, o 20:16

Tak, mi też się podoba sposób narracji - jak i samo opowiadanie :D

Edit: Czyli za tydzień. :C
Obrazek
CedricDiggory

Postprzez vocation » 3 lut 2016, o 22:56

dla zabicia czasu oczekiwania podzielę się pracą którą z nudów pokolorowałem ;D
http://images78.fotosik.pl/295/43f12249bb1a24d8gen.jpg
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
chętnie odkupię inne węże.. oferty najlepiej składać w grze: Vocation
vocation

Postprzez DojczBoy » 3 lut 2016, o 23:57

Haha mega ^_^
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Bo nieważne co w twym życiu się dzieje, wiedz że człowiek jest lepszym gdy się śmieje i nieważne co w twym życiu się stanie, musisz odnaleźć swoją drogę w Babilonie , w tym bałaganie" ;)
DojczBoy

Postprzez CedricDiggory » 5 lut 2016, o 14:48

Super komiks :D

Chyba nic sie nie pojawi w najblizszym czasie, tak mi sie przynajmniej wydaje. :P Skoro będą coś wprowadzać to może nawet za dwa tygodnie się pojawi. :P
Obrazek
CedricDiggory

Postprzez Adek1709 » 12 lut 2016, o 20:19

mogliby chociaż podać liste prac niezgodnych z zasadami to człowiek nie musiałby czekać tak niecierpliwie...
Trenerze jeśli los tych biednych stworzonek nie jest Ci obojętny to proszę, bardzo proszę... NAKARM JE :)
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek czeka na ewo :D
Adek1709

Postprzez krystian_2_2000794 » 12 lut 2016, o 20:25

Eee ale podali wiesz o tym ? :P
krystian_2_2000794

Postprzez moko980 » 25 lut 2016, o 12:05

Dobry pomysł :D

Zobacz mojego pokemona!
Zobacz mojego pokemona!
Zobacz mojego pokemona!
Zobacz mojego pokemona!
Zobacz mojego pokemona!
Zobacz mojego pokemona!

NAKARMICIE?

/Ost. To nie jest miejsce do wklejania linków Twoich pokemonów
#Rehki
Zarejestruj się w liku poniżej, a otrzymasz dużo możliwości ode mnie

Link: http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=672205
MÓJ POLECONY: werqex i jeszcze ktoś
The Best Team moko980
moko980

Postprzez moko980 » 25 lut 2016, o 12:07

http://pokelife.pl/pokemon.php?p=98934684

/Ost. Post pod postem+to samo co wyzej.
#Rehki
Zarejestruj się w liku poniżej, a otrzymasz dużo możliwości ode mnie

Link: http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=672205
MÓJ POLECONY: werqex i jeszcze ktoś
The Best Team moko980
moko980

Postprzez Ulaska5 » 16 mar 2017, o 19:59

Nie wiedziałam jak a więc to moje opowiadanie:

Było to dawno, nie wiem jak dawno ale dawno :lol: w Pokerowie był pewien chłopiec, a właściwie trener pokemon Maiker. Niestety, musieli się przeprowadzać do Lavender Town. Dziś Maiker zaspał i budziła go Raichu mamy Alicji. Maiker gdy się przebrał, zjadł śniadanie, napił i umył się - oczywiście przebrał też na dwór - pobiegł do profesora. - Jestem prof. Birtch - przedstawił się profesor - A ja to Maiker - po długiej rozmowie Maiker wybrał na start Mudkipa spotkał Karsię ona wybrała torchica a jeszcze Gardon jako ostatni wziął trecko. I tak oto zaczyna się historia Maikera Karisi i Gardona

Maiker Laveron Karisa Kurisha Gardon Suraison

Mudkip Torchic Treecko

HISTORIA MAIKERA LAVERON
Ulaska5

Powrót do Konkursy