Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

[WAŻNE] Nadchodzą Zmiany

Postprzez Ethelnalen » 13 lis 2017, o 23:50

Zapraszam do zajrzenia tutaj nie wcześniej niż 16 grudnia 2017. Niedawno rozpocząłem nad czymś pracę, niestety nie mogę jeszcze zdradzać szczegółów bo jest zbyt wcześnie, a dobrze wiem jak nie lubicie pustych obietnic. Także proszę o jeszcze trochę cierpliwości!

Obrazek
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: [WAŻNE] Nadchodzą Zmiany

Postprzez SmaSHS » 14 lis 2017, o 00:47

To mnie tera zaskoczyłeś. Myślałem że już nic się tu nie wydarzy, a tu "zapowiedź zapowiedzi" elegancko :D
SmaSHS

Postprzez Shamrock » 14 lis 2017, o 00:55

Strzelam, że jest to zapowiedź wprowadzenia HM'ów hahahaha...... :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shamrock

Postprzez mateo1606 » 14 lis 2017, o 01:00

Oak zyskał kolejny miesiąc, aby zyskać kolejny tym samym dokulać się do Nowego Roku i tak w koło:P Jak zawsze poczekamy, pytanie czy doczekamy?
mateo1606

Postprzez testowski1919 » 14 lis 2017, o 01:06

Wyder, wyjaśnij nam tylko czy zamierzacie zadbać o ta grę czy nie. Grałem w nią na innym koncie przez trzy lata od momentu powstania, wróciłem kilka miesięcy temu i widzę co sie dzieje. Gra umiera z powodu braku zainteresowania z strony administracji. Każdy gracz o tym mowi ale z waszej strony cisza. Kiedyś to eventy były z byle powodu, a w nagrodę ludzie dostawali shiny Eevee, shiny startery, shiny togepi, riolu, dratini... Wprowadzano nowości i poprawki tak czesto ze czasem ludzie nie nadazali robić odznak a już byla kolejna generacja.A teraz? Bugi w grze, jedna słaba loteria ktora do tej pory nie działa, post co miesiąc na zasadzie "macie po 10 wiśni i róbcie dalej przelewy,kiedyś wrócimy, obiecujemy". Chcieliście pomocy. Jestem programista, zglaszalem sie i do tej pory nikt nie raczył mi nawet odpisac żebym spadał bo to bylo dla picu. Co sie z wami dzieje? Niech ktoś w końcu wyjaśni tą żenująca sytuacje.
testowski1919

Postprzez DzikiDzikDzikson » 14 lis 2017, o 01:10

Że tak powiem... Teraz to za późno, Panie Wydra. Jednakże liczę na coś ciekawego dla tych, którzy jeszcze dają tej grze jakiekolwiek szanse (ironia - dla niekumatych).
DzikiDzikDzikson

Postprzez rhesus » 14 lis 2017, o 01:27

You otter duck into the work!
ObrazekObrazek
Obrazek
rhesus

Postprzez Coolio » 14 lis 2017, o 01:31

Sam Ethel calej gry nie udzwignie. W najlepszym przypadku bedzie taka sama padaka ktora byla zanim odszedl (rok czasu aktualizowania atakow etc). Do czasu az nie zobacze tutaj aktywnego deva ktory codziennie przynajmniej jeden glupi blad poprawia (moze byc i siedem poprawionych bledow poprawionych w niedziele aby tylko bylo widac ze pracuje) tak dlugo bede uwazal gre za dogorywajaca.
Mimo wszystko Ethel zaimponowales mi teraz xD
Coolio

Postprzez Haxiu » 14 lis 2017, o 01:49

Jestem zaskoczony, czy mile to się zobaczy...
Na ten moment to wygląda tak:
Obrazek
Haxiu

Postprzez adam11i13 » 14 lis 2017, o 02:56

Od paru tygodni w ogóle nie wchodziłem na forum (a do gry... z jakieś dobre półtorej roku - te moje sh. Ninki i Zoroasie to już pewnie nie żyją na tym etapie...), a tu się nagle okazuje, że prawie cała administracja "uciekła", narzekania ze strony graczy nasiliły się tak, że pozwalają sobie na bluzgi (tuż to takie piękne w końcu zobaczyć na tym forum te piękne, staropolskie slownictwo bez żadnego cenzurowania <3), a u Ethela po długim czasie wróciła "czerwień". Z tą grą jest serio aż tak źle? Ni ma helołinowego eventu? Ni ma nagród? Ni ma chatu? Mam kompletnie gdzieś tę grę, ale nawet ja muszę zapytać... co tu się odjaniepawliło? Brak pieniędzy? Czasu? Chęci? A może wszystkie te czynniki na raz? To trochę kuźwa smutne, nawet jak dla mnie :<

W sumie cieszę się, że zacząłem grać jeszcze w tej "złotej erze" pokelajfów - gra wciągała... rozwijała się... forum tętniło życiem, a wśród społeczności nie było czuć tych napięć, które nasilały się w ostatnich latach (Udramy, dramki, dramaciki.

Kiedyyyś to byłoooo...Cóż, radzę się przerzucić na 3DS-a, albo Switcha - pokemonów tam nie zabraknie - Pan Szigieru Mamtumotor o to zadba.

Pokelajfom i odpowiedzialnej za nie ekipce życzę dużo szczęścia, samozaparcia i powodzenia - może uda się to uratować.
Obrazek
Obrazek
Oferuję tworzenie sygnatur/avatarów do forum jak i do gry Obrazek
adam11i13

Postprzez dafixo » 14 lis 2017, o 04:28

Czy ta zapowiedź zapowiedzi to nie jest kolejne mydlenie oczu graczom żeby zamknąć im "japy" ?

Ciekawe czy faktycznie jeszcze Wam zależy na uratowaniu gry...
Team:
ObrazekObrazek
dafixo

Postprzez BlankTHC » 14 lis 2017, o 04:47

Wydra powraca jako rycerz w lśniącej zbroi by zapowiedzieć zapowiedź zapowiedzi!!!Fascynujące mimo chęci sam gry nie pociągniesz bez wsparcia Ołka, czy to prawda że siedzi albo wykitował byłbyś w stanie rozwiać wątpliwości graczy?
Obrazek
BlankTHC

Postprzez Saiseiya » 14 lis 2017, o 08:19

czy ty przygotowujesz skrypt, który doda nam wszystkim snorlaxy do rezerwy na minimalnym poziomie? CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Saiseiya

Postprzez Rehki » 14 lis 2017, o 08:23

moze Ethel przejmie gre w koncu?

edit:
albo ja zamknie
Obrazek
Zapraszam do rejestracji z mojego linku polecającego http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=369064 w zamian otrzymacie moja pomoc w grze ;)

Expie pokemony na zamówienie.
Rehki

Postprzez MacStyle » 14 lis 2017, o 10:29

Stawiam dyche, że spartoli to tak jak oak i się zawinie.
Obrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
MacStyle

Postprzez shaxiliver » 14 lis 2017, o 10:47

Wasza specptyczność jest żałosna. Ciągle i tak debile będą klikać, ale ponarzekamy troszkę jaka ta gra ohydna i żadne zmiany nie pomogą! Zamknąć grę, a wtedy jeszcze więcej będę płakał jak zmarnowany został czas, który poświęciłem na rozwój mojego konta!

Stańcie przed lustrem codziennie rano i powtarzajcie: "To ja jestem żałosny i dlatego przestanę wreszcie narzekać".
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
shaxiliver

Postprzez orsuk101 » 14 lis 2017, o 12:51

@shaxiliver - kogo nazywasz debilami? To, że ktoś się cieszy grą mimo braku ciągłego rozwoju, to wcale nie oznacza, że jest debilem. Gra działa jak działa, to ma być zabawa, a nie rywalizacja o ,,złote kalesony". Każdy ma swoje życie, a jak widać to administracja tę grę uważa za dodatek do interesu, także jak chcecie dalej narzekać to porzućcie to w końcu bez zbędnych postów, żalów i płaczów. Ja wróciłem po 4-letniej przerwie jak było tylko Kanto i Jotho i jestem zadowolony z pracy, którą WYKONALI administratorzy. Prawie każda gra przeglądarkowa, MMO działa na podobnym systemie myślenia. Jakby mieli ciągle pracować nad graczami, którzy mają już ,,wszystko" to zapomnieliby o podstawie.
orsuk101

Postprzez Wolfie » 14 lis 2017, o 14:51

Już nie narzekajcie na wydera ;/ dopiero co były lamenty : "niech wyder przejmie grę!"
A jak przejął to znowu w drugą stronę : "po co się bierzesz, zamknij to w cholere i już"
Trochę wdzięczności, że w ogóle wrócił, chociaż wcale nie musiał ;/
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Wolfie

Postprzez Slawek86 » 14 lis 2017, o 15:02

Miałem grać max do końca roku. Stwierdziłem, że jeśli admini mają to gdzieś i gra jest totalnie olewana przez dobry rok to po co tracić czas na coś co i tak się nie rozwija. Ale do 16 grudnia poczekam - wierze, że Ethelnalen zrobi coś z tą grą i zna się na interesach :) Bo raczej gra nie należy do tych co to na siebie nie zarabia. Także trzymam za Ciebie kciuki !

Ps
do tych co to tu narzekają w tym wątku - autorem nie jest Oak tylko Ethelnalen. Nagrody rozdał sprawnie z ligę. Nawet błędy zostało momentalnie naprawione. Rozumiem rozczarowanie graczy ale poczekajmy ten miesiąc. Jeśli potem ma być tylko lepiej to warto będzie poczekać. Gdyby to pisał Oak to sam bym już mu nie wierzył bo historyjka z kompem położyła wszystko.... I sam bym narzekał. A tak myślę, że warto poczekać ten miesiąc.
Slawek86

Postprzez shaxiliver » 14 lis 2017, o 15:25

orsuk101 napisał(a):@shaxiliver - kogo nazywasz debilami? To, że ktoś się cieszy grą mimo braku ciągłego rozwoju, to wcale nie oznacza, że jest debilem. Gra działa jak działa, to ma być zabawa, a nie rywalizacja o ,,złote kalesony". Każdy ma swoje życie, a jak widać to administracja tę grę uważa za dodatek do interesu, także jak chcecie dalej narzekać to porzućcie to w końcu bez zbędnych postów, żalów i płaczów. Ja wróciłem po 4-letniej przerwie jak było tylko Kanto i Jotho i jestem zadowolony z pracy, którą WYKONALI administratorzy. Prawie każda gra przeglądarkowa, MMO działa na podobnym systemie myślenia. Jakby mieli ciągle pracować nad graczami, którzy mają już ,,wszystko" to zapomnieliby o podstawie.

Patrząc na to jak zrozumiałeś mój post, myślę że sam znasz odpowiedź.
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
shaxiliver

Postprzez Lelu1989 » 14 lis 2017, o 15:36

https://www.youtube.com/watch?v=rCY_Hjv7vKc
W rolach głównych:
Ethelnalen - Samwise Gamgee
Oak - Frodo Baggins
Tak to sobie wyobrażam :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Lelu1989

Postprzez sider3000 » 14 lis 2017, o 17:39

Lelu1989 napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=rCY_Hjv7vKc
W rolach głównych:
Ethelnalen - Samwise Gamgee
Oak - Frodo Baggins
Tak to sobie wyobrażam :)

Hahah, piękne xD
Obrazek
sider3000

Postprzez persia » 14 lis 2017, o 18:35

Czekamy na to tak jak na aktualizację stowarzyszeń!!! Z niecierpliwością :D :D :D
persia

Postprzez misiek678 » 14 lis 2017, o 19:51

A myślałem że zapomnieliście o tej grze... oby do 16 Grudnia się coś zmieniło :I
misiek678

Postprzez bialy1224 » 14 lis 2017, o 20:01

Pozyjemy zobaczymy ten ostatni raz... Licze ze nie jest to jak ktos juz okreslil" mydlenie oczu"

Ethel-przejmij stery i jedziesz z tematem póki jest potencjal do ratowania

Hala wyzwań/ event moze jakies promocje i od razu sie ruszy. Moze jakies weekend +50proc ekspa... :mrgreen: pomysl nad zadaniami jednorazowymi( nie koniecznie muszą być zwiazane. Bezposrednio z grą np wytrwały:zaloguj sie 60 dni pod rząd itd jest wiele opcji
bialy1224

Postprzez karolekbisaga2662 » 14 lis 2017, o 22:06

Ja myślę że chodzi o w prowadzenie jakiś nowych aktualności, których jeszcze nie było w grze np.: nowe regiony (Kalos i Alola )lub mega ewolucja i oczywiście nowe pokemony. (na co czekam aż to dodacie )Będę cierpliwie czekał aż pojawia się nowe informacje. Powodzenia !!! :)
karolekbisaga2662

Postprzez TheoWalcott » 14 lis 2017, o 22:09

Ogólnie super widzieć Cię Ethel z powrotem. Wraz z twoim odejściem wieszczyłem upadek gry, tak też teraz wraz z twoim powrotem odzyskuje wiarę w tę grę, ale jednak lepiej poczekać ten miesiac, by sie nie zawieść.

Niemniej myślę, ze prócz tych wszystkich obiecanych zmian graczom należy się coś na teraz. Przynajmniej można byłoby wrzucic jakieś kopiuj-wklej z poprzednich lat, by z większym optymizmem czekało sie na te nadchodzące zmiany, bo obecnie czujemy sie jak boty klikające w jedną dzicz.
TheoWalcott

Postprzez Jeferson » 14 lis 2017, o 22:29

Powodzenia
Jeferson

Postprzez miszczus » 15 lis 2017, o 01:50

że wam wciąż się chce =]
nie pamiętam kiedy logowałem na konto i dobrze mi z tym

#protip
miszczus

Postprzez grz22 » 15 lis 2017, o 10:10

Jestem sceptycznie nastawiony, ale może w końcu coś się zmieni.

Na dobry początek zróbcie to co roku w grudniu czyli kalendarz adwentowy. Większość graczy będzie się codziennie logować żeby chociaż otworzyć okienko. Wtedy więcej graczy zobaczy, że coś zaczyna się dziać, zwłaszcza jak na 16 grudnia niby ma się coś pojawić w tym temacie,
grz22

Następna strona

Powrót do Aktualności