Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Aktualizacja 19-09-2018: Hala Wyzwań i więcej

Postprzez Ethelnalen » 19 wrz 2018, o 15:20

Hala Wyzwań

Hala Wyzwań powraca na PokeLife - tym razem na stałe! Zaczynając od tego Tygodnia, Hala Wyzwań będzie stałym eventem w grze, który będzie odbywał się co dwa tygodnie i trwał będzie od piątku do niedzieli. W trakcie trwania Hali będziecie mogli zmierzyć się z innymi graczami w wyjątkowych Wyzwaniach, aby walczyć o wyjątkowe nagrody za pierwsze miejsce. A nawet jeśli nie zależy Wam na byciu pierwszym, każdy z uczestników otrzyma pewną sumę Metagroszy zależnie od tego, któe miejsce się zajmie. Tą nową walutę możecie wymienić przede wszystkim na przedmioty poziomu IV, dostępne w Metasklepie!>
Aktualizacja dodaje też kilka mniejszych elementów ale o tym później, najpierw przejdźmy do szczegółów Hali Wyzwań:
• Hala Wyzwań będzie odbywała się co 2 tygodnie, od piątku 0:05 do niedzieli (czyli zakończenie w poniedziałek o 0:05)
• Hala Wyzwań widoczna jest w zakładce Miejsca -> Hala Wyzwań. Następne Wyzwanie będzie widoczne od razu po zakończeniu poprzedniego
• obecnie zrobione są 4 różne Wyzwania, także co 2 tygodnie będziecie mieli coś nowego. Planowane są kolejne 4, ostatecznie chcemy aby było ich 12
• każde z Wyzwań ma losowe modyfikatory. Część z nich ogranicza jakie Pokemony możecie wziąć do danego Wyzwania, a część wpływa na walki w czasie Wyzwania
• aby wziąć udział w Hali, należy wejść w jej zakładkę kiedy będzie aktywna. Następnie wybrać swoje Pokemony, ewentualnie zatwierdzić zmiany w nich i przystąpić do walki. Walki w Hali zużywają Punkty Akcji, w niektórych trzeba leczyć swoje Pokemony
• dostępne są rankingi Hali. Ranking obecnie trwającego Wyzwania będzie aktualizował się co godzinę. Po zakończeniu Wyzwania zostanie ono podliczone do Rankingu12 - czyli ogólnego rankingu w 12 ostatnich Wyzwaniach.
• po zakończeniu Hali zostaną automatycznie rozdane nagrody. Pierwsze miejsce otrzyma Pokebox z możliwością wybrania Shiny Półlegendy, Shiny Eevee lub 2 Pokeboxów z przedmiotem do wyboru V. Drugie i trzecie miejsca otrzymają po jednym Pokeboxie z przedmiotem do wyboru V
• każda osoba biorąca udział w Wyzwaniu, która odbędzie przynajmniej 20 walk, zostanie zakwalifikowana do rankingu i otrzyma na koniec Metagrosze w ilości 100-1000 zależnie od miejsca
• Metagrosze można wydać w Metasklepie na przedmioty trzymane IV, jedną Eevee lub Serdeczne Łuski
• jak działa każde z Wyzwań oraz modyfikatory możecie łatwo sprawdzić w Zasadach w zakładce Hali Wyzwań
• Pokemony wybrane do brania udziału w Hali mogą mieć zablokowane niektóre możliwości na czas brania w niej udziału. Np. nie będą mogły awansować/ewoluować, nie będą mogły być wystawione na targ czy też nie będą mogły być trenowane. Zależy to jednak od konkretnego Wyzwania. Po zakończeniu Wyzwania wszystkie ograniczenia będą zdjęte

Weekendowe Bonusy

Aby umilić Wam trochę weekendy i ogólnie czas pomiędzy Halami Wyzwań, co dwa tygodnie, w tygodniu w którym nie odbywa się Hala, uruchamiany będzie dodatkowy bonus. Będzie on trwał od piątku do niedzieli włącznie i będzie dawał Wam dodatkowe korzyści przy podróżach do Dziczy. Obecnie możliwe bonusy to:
• 50% więcej doświadczenia z Dziczy
• 50% większa szansa złapania Pokemonów
• 50% więcej Jagód w Dziczach
• 35% większa wartość łapanych Pokemonów
• 75% większa wartość "znajdziek" (minerały, skarby etc)
Zastanawiamy się jeszcze nad dokładnymi wartościami. Z jednej strony chcemy Wam dać właśnie coś dodatkowo na weekend ale z drugiej nie chcemy aby ktoś, kto nie będzie miał czasu grać przez ten weekend czuł że bardzo dużo przez to stracił.

Księga TM

Księga TM to dodatek, który pozwoli Wam korzystać z większej ilości TMów bez strachu, że stracicie ten bardzo drogi i potrzebny. Księga pozwala przypomnieć Pokemonowi ostatnie kilka nauczonych TMów w przypadku, w którym zastąpicie je innym atakiem czy TMem.
• od teraz kiedy nauczycie Pokemona TMu, zostanie on zapisany w osobnej tabeli - nawet jeśli nie posiadacie jeszcze Księgi TMów
• Księga TMów jest możliwa do zakupienia w Pokesklepie za 5.000.000 Yen. Cena ma wskazywać na to, że nie jest to coś, co początkowy gracz powinien kupować. Po zakupieniu Księgi, będziecie mogli widzieć przypomnienie TMów w Sali Treningowej Pokemona. Księga daje możliwość przypomnienia 2 ostatnich TMów
• możecie ręcznie usunąć jeden z tych zapisanych TMów, jeśli wolicie zapamiętać ten najstarszy zamiast nowszego
• szansa nauczenia się zapomnianego TMu to 100% i nie wymaga Yenów. Zamiast tego potrzebujecie Serdeczną Łuskę, możliwą do kupienia za PZ lub Metagrosze. Jedno przypomnienie TMu zużywa jedną Serdeczną Łuskę
• za Punkty Zasług możecie kupić lepszą wersje Księgi TMów, która pozwala przywrócić 6 zapisanych TMów, a nie tylko 2
• jeśli macie już jakieś TMy na Pokemonach sprzed tej aktualizacji, niestety nie będą one zapisane w Księdze - ta zmiana nie działa wstecz w związku z tym, że użycie TMu nie było zapisywane w taki sposób, jedynie zmieniał się ruch Pokemona. Rozważam jeszcze czy może uda mi się to częściowo zrobić ale to trochę skomplikowane w związku z ewolucjami oraz różnymi zestawami TMów na różnych stadiach ewolucyjnych

Pokeboxy

Pokeboxy, czyli swego rodzaju lootboxy znane z wielu innych grach zostały dodane do PokeLife. U nas będą one służyły przede wszystkim płynniejszemu działaniu eventów i nagród z nich. Jak dobrze wiecie, czasami w eventach macie możliwość wygrania nagrody do wyboru. Problem był często z tym, że ktoś zapominał o wybraniu swojej nagrody przed minięciem terminu. Od teraz w takich eventach będziecie od razu dostawać do Plecaka Pokebox, który następnie możecie otworzyć w dowolnym czasie, niczego nie przegapicie!
• Pokeboxy są widoczne w Plecaku, pod tak samo nazwaną zakładką
• obecnie Pokeboxy można zdobyć jedynie z Hali Wyzwań
• raz zdobyty Pokebox zostanie w Waszym Plecaku aż do czasu otworzenia go. Dodatkowo zawartość Pokeboxa nigdy się nie zmieni. Jeśli zmienimy nagrodę, którą on reprezentował, zostanie utworzony nowy Pokebox i to on będzie przyznawany w następnym eventach
• niektóre Pokeboxy mogą mieć losową zawartość - wszystko jest zawsze dokładnie opisane przy każdym Pokeboxie, a otwarcie go wymaga potwierdzenia

Pokeblocki dla Pokemonów

Od teraz możliwe jest dawanie Pokeblocków jako przysmaki Waszym Pokemonom! Poza standardowymi przysmakami możecie raz dziennie podarować Pokemonowi jeden z Pokeblocków. Pokemon lubi lub nie lubi danego Pokeblocka zależnie od tego, jaką posiada naturę.
• Pokemon może zjeść 1 Pokeblock dziennie
• Pokeblock daje 1000 punktów przywiązania jeśli to ulubiony smak dla natury Pokemona oraz 500 jeśli to neutralny smak
• Pokemon nie zje Pokeblocka jeśli nie lubi danego smaku

Autonaprawianie Przedmiotów Trzymanych

Została dodana możliwość ustawienia, aby przedmioty Trzymane były automatycznie naprawiane. Przy okazji też zmodyfikowałem lekko sam system określania czy przedmiot wymaga naprawy czy nie, nie powinny Wam teraz zostawać zepsute przedmioty I w plecaku.
• ustawienia autonaprawianie dostępne są z zakładki ustawień konta (Inne -> Konto). Możecie ustawić przy których Pokemonach naprawiać przedmioty oraz które poziomu naprawiać
• naprawa odbywa się po zalogowaniu do gry. Także jeśli przestaniecie grać na jakiś czas, przedmioty nie będą naprawiane, zostanie to zrobione dopiero kiedy się ponownie zalogujecie
• naprawa powiedzie się jedynie wtedy, kiedy macie odpowiednią ilość Pyłu oraz Yenów na koncie
• kiedy jakiś przedmiot zostanie naprawiony, dostaniecie o tym powiadomienie wraz z podsumowaniem kosztów tej naprawy
• przedmioty których nie trzyma żaden Pokemon nie będą automatycznie naprawiane

Zestaw Promocyjny

Za Punkty Zasług dostępny będzie zestaw promocyjny z okazji aktualizacji. Coś nie zadziałało jednak i musze to poprawić, a nie chcę przedłużać aktualizacji. Zedytuje to wkrótce!

Inne zmiany

• w raportach zapisywane jets od teraz źródło skąd pochodzi raport (Dzicz, Hala Wyzwań, Pojedynek etc)
• możliwe jest trenowanie Pokemona bez przenoszenia go do Drużyny - służy do tego przycisk na dole okna w podglądzie Pokemona
• grafiki na górze niektórych stron zostały zmienione na responsywne aby lepiej skalowały się na mniejszych ekranach
• usunięto zbędny podwójny Panel w zakładkach Ligi
• w raportach poprawnie wyświetla się szybkość drugiego Pokemona
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Aktualizacja 19-09-2018: Hala Wyzwań i więcej

Postprzez Ethelnalen » 19 wrz 2018, o 15:41

Gra została uruchomiona.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Matrioszek » 19 wrz 2018, o 15:53

Proponuję wprowadzenie Pokeblocków, które zmienią naturę poka na taką, która nie zmienia statystyk, jak na przykład Serious czy Hardy.
Matrioszek

Postprzez Ethelnalen » 19 wrz 2018, o 16:13

Sklep Zasług został odblokowany.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Shamrock » 19 wrz 2018, o 16:45

Zapomniałeś o naprawieniu ligi sprzed dwóch tygodni?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shamrock

Postprzez mbzyk12 » 19 wrz 2018, o 19:08

Kupiłem zestaw promocyjny i jakaż mnie niespodzianka spotkała otwierając pokeboxy. Na ogromną liczbę przedmiotów do wylosowania, wylosowałem trzy takie same... Coś z tymi pokeboxami chyba dalej nie zadziałało...
mbzyk12

Postprzez Ethelnalen » 19 wrz 2018, o 19:19

mbzyk12 napisał(a):Kupiłem zestaw promocyjny i jakaż mnie niespodzianka spotkała otwierając pokeboxy. Na ogromną liczbę przedmiotów do wylosowania, wylosowałem trzy takie same... Coś z tymi pokeboxami chyba dalej nie zadziałało...

No nie wiem co Ci powiedzieć, chyba straciłeś swoją szansę wylosowania 3 identycznych rzeczy, tyle że na Pokelife a nie w kasynie. Bo losowanie itemów działa prawidłowo
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Coolio » 19 wrz 2018, o 19:26

Dodaj prosze do tego metasklepu paczki z losowym TMem w jakiejs nieprzesadzonej cenie. Cos w stylu:
-Paczka z losowym TMem z przecialu nagrod za 5te salki - XXX Metagroszy
- to samo tylko z 6tej salki - Wiecej groszy
- i tak az do konca ;d

Po otwarciu hali w grze zabraknie TMow i nawet nowa ksiega temu nie zaradzi bo zeby do niej cos dodac najpierw trzeba dany TM posiadac.
Coolio

Postprzez mbzyk12 » 19 wrz 2018, o 19:39

Ethelnalen napisał(a):
mbzyk12 napisał(a):Kupiłem zestaw promocyjny i jakaż mnie niespodzianka spotkała otwierając pokeboxy. Na ogromną liczbę przedmiotów do wylosowania, wylosowałem trzy takie same... Coś z tymi pokeboxami chyba dalej nie zadziałało...

No nie wiem co Ci powiedzieć, chyba straciłeś swoją szansę wylosowania 3 identycznych rzeczy, tyle że na Pokelife a nie w kasynie. Bo losowanie itemów działa prawidłowo

No cóż... Tyle wygrać :D idę do kolektury puścić lotto skoro udaje mi się trafić tak mało prawdopodobne rzeczy :D
mbzyk12

Postprzez grz22 » 19 wrz 2018, o 20:54

Dobrze, że w końcu pokeblocki do czegoś się przydadzą. Mam trochę poków z opieki i powoli wbijam im przywiązanie, żeby wbić do kolekcji. Nazbierało się pobeblocków, więc będzie z nich pożytek.

Ogólnie aktualizacja na plus. Fajnie, że będą bonusy jak nie będzie hali w dany weekend.
grz22

Postprzez ericsson » 19 wrz 2018, o 20:58

Bez szału
ericsson

Postprzez rhesus » 19 wrz 2018, o 21:17

życzę spokoju nowym w biciu tropiciela w weekendówkach ^^
ObrazekObrazek
Obrazek
rhesus

Postprzez JanuszFutbolu » 20 wrz 2018, o 00:24

Szkoda, że ta hala w weekendy, gdy nie mogę...

Jakieś łuski, nie łuski, metagrosze i zestaw ułatwiający start w hali za 5200 PZ!!!!!!! Niezłe naciąganie na kasę.
JanuszFutbolu

Postprzez djdamian » 20 wrz 2018, o 00:32

Czemu eevee ma zablokowana możliwość sprzedaży ? Było mówione że pokemony ze stałych fragmentów gry nie będą miec blokowanej sprzedaży
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
djdamian

Postprzez Coolio » 20 wrz 2018, o 12:55

@up bo by sie od nich zaroilo ;d
Coolio

Postprzez Ethelnalen » 20 wrz 2018, o 12:57

Bo Eevee to specjalny Pokemon, normalnie do zdobycia jedynie z Jaskini lub z Eventow. Do sklepu Hali został dodany jako możliwość zdobycia go w pewien sposób bez konieczności kupowania od innych graczy. Nie chcemy żeby przez to zaroiło się od nich na Targu.

Lekka zmiana z Halą - wszelkie restarty z nią związane będą na kilka minut po północy. Ustawiłem to wcześniej na 3:30 ale jednak lepiej jeśli będzie to wcześniej, żebym mógł od razu coś poprawić jeśli nie zadziała. Cronowe zadania mają to do siebie że często bardzo małe szczegóły je wysypują.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez DragonMaster » 20 wrz 2018, o 16:37

Co z osiągnięciem hala wyzwań teraz nie będę miał możliwości nabicia tego osiągnięcia na maxa ?
DragonMaster

Postprzez Cassana22 » 20 wrz 2018, o 20:08

A gdzie jest informacja, dla jakiej natury który pokeblock pasuje, żeby podnieść przywiązanie o 1000? Bo w pokedexie z zakładce wychowawca pod każdą naturę daliście dwa pokeblocki i nie wiadomo czy to z pierwszej czy z drugiej tabeli wybrać :/
Cassana22

Postprzez Devu92 » 21 wrz 2018, o 08:09

Cassana22 napisał(a):A gdzie jest informacja, dla jakiej natury który pokeblock pasuje, żeby podnieść przywiązanie o 1000? Bo w pokedexie z zakładce wychowawca pod każdą naturę daliście dwa pokeblocki i nie wiadomo czy to z pierwszej czy z drugiej tabeli wybrać :/

Nad jedną tabelką masz "Tabela z naturami udostępnianymi przez pierwszy Pokeblock", a nad drugą "Tabela z naturami blokowanymi przez drugi Pokeblock". Dodatkowo na https://pokelife.pl/pokedex/index.php?title=Natury masz tabelkę z "umożliwia wylosowanie" i "uniemożliwia wylosowania". Jeśli występuje efekt pozytywny (udostępnia/umożliwia), to znaczy, że pokemon z taką naturą lubi tego typu pokebloki (np. Jolly lubi Słodki).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Devu92

Postprzez krissq2502 » 21 wrz 2018, o 14:45

wyzwanie które jest obecnie w Hali zmienia się z końcem Hali czy o 3:30 dziś wchodzi nowe wyzwanie?
krissq2502

Postprzez Ethelnalen » 21 wrz 2018, o 14:51

Każdego Weekendu jest tylko 1 Wyzwanie, trwa całe 3 dni.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Coolio » 21 wrz 2018, o 16:08

Ethelnalen napisał(a):Każdego Weekendu jest tylko 1 Wyzwanie, trwa całe 3 dni.

A nie mialo byc aby co 2tygodnie? :mrgreen:
Coolio

Postprzez Ethelnalen » 21 wrz 2018, o 16:34

Każdego weekendu w sensie każdego którego odbywa się Hala, czyli co 2 tygodnie.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Ethelnalen » 23 wrz 2018, o 13:03

Ustawiłem aby zapisy do Hali były maksymalnie do godziny 20 dzisiaj, bo rzeczywiście zapisy do samego końca mogłyby sprawiać problemy.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez PanKurczak » 23 wrz 2018, o 20:58

Przydaloby sie cos dorzucic do sklepiku. Tak na prawde, nie ma w nim nic ciekawego dla kogos, kto juz jakis czas gra. Sam pyl, a to wartosciowa nagroda nie jest, na pewno nie warta oceniania 800 walk. Tylko za 1miejscr jest dobra nagroda, dla reszty nie warto klikac. Sam element spoko, ale w sklepie przydalyby sie jakies dopalacze, czy chociazby piksy z expem, cokolwiek co byloby uzyteczne.
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
PanKurczak

Postprzez Saiseiya » 23 wrz 2018, o 21:39

Prawda to, cokolwiek wygrywa tylko jedna osoba. Nie ma nic dobrego za te metagrosze, a drugie i trzecie miejsce ma oplutą twarz, bo nie da się zrobić idealnego predicta na taką masę walk, a nawet jeśli ktoś załóżmy z niskim poziomem zrobi taki to jego pokemon przegra dużo walk i wysoki lvl z podobnym, ale lekko gorszym predictem wygra, bo jego pokemon wygra więcej walk, więc będą większe punkty. Szczerze wolałem poprzednią Halę, tam przynajmniej był fun i rywalizacja, tutaj robi sie kolejne nudne, wielogodzinne klikanie ;/
__

i już nawet nie chodzi mi o o, że chciałbym wygrac pokemona z Hali na poprzedniej zasadzie - oczywiście to też, ale wolałbym, żeby hala była taka jak wtedy (tj zawsze) i żeby chociaż na profil się wpisywał wpis, które miejsce z ogólnej liczby graczy w przedziale zajęliśmy, po prostu tyle, to byłoby fajniejsze - albo faktycznie, żeby zbierać jakieś punkty w takiej hali na starych zasadach za miejsca - załóżmy, że pierwsze miejsce na każdym przedziale od 50+ dostaje 20 pkt, drugie 18, trzecie 15 i później maleje, ale od pewnego miejsca każdy dostaje przynajmniej 1 pkt - taka hala co dwa tygodnie non stop, a załóżmy za 500 pkt możesz sobie kupić sh półlegendy, sh eevee i inne rary, 1000 pkt sh snorlax czy sh king kong tamten
___
Wyklikałem wszystkie walki, napatrzyłem się na jakieś anomalie chore, na taki procent wejścia ruchów KO, na jakieś totalnie randomowe walki typu dwa startery czyste i weź tu zgadnij, który wygra... nie bawiłem się świetnie, a tak jak mówiłem - tylko jedna osoba wygrywa i będa to z reguły pewnie 100lvle (lub blisko), bo nie tylko znają się lepiej na grze to jeszcze dodatkowe pkt za wygrane walki z poksami, bo mają po prostu większy lvl. Już w lidze wygrywają wszystko, ochłapy cała reszta dostaje, teraz doszła kolejna atrakcja. Ta hala imho to był bardzo tragiczny pomysł, znowu odechciało mi się klikać chyba na jakiś czas ;\
Saiseiya

Postprzez Shins » 23 wrz 2018, o 22:30

Jeśli dobrze rozumiem idee tego wyzwania, to jeśli w typowaniu pokemon danego gracza już dla nas brał udział, to po raz kolejny nie powinniśmy go wylosować (chyba, że się mylę?), a wydaje mi się, że już poki kilku graczy pojawiły się u mnie po kilka razy... choćby poki graczy jakubsikornik czy Dziad Leśny...
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez Miszczu490 » 24 wrz 2018, o 08:27

Parę uwag:
- zapisy powinny być zamknięte wcześniej, powinno być więcej czasu na zrobienie walk po zamknięciu.
- przydałaby się informacja z liczbą punktów innych graczy, żeby wiedzieć ile musimy jeszcze zawalczyć,
- za dużo trochę tego do klikania (dzień się nie klika i się nie chce)
- nagrody też do poprawy, za małe wymagania (szczególnie na eevee) - 3-4 hale i wszystko będzie co potrzebne wykupione
- trochę by trzeba było dopracować dobieranie pokemonów

To tak na szybko z wrażeń z pierwszego wyzwania.
Miszczu490

Postprzez MalaK » 24 wrz 2018, o 09:11

Co do nagród to rzeczywiście nie ma tam nic ciekawego. Może warto by wprowadzić jakieś lepsze nagrody, ale za odpowiednio wysoką cenę.
Nie wiem, ile mniej więcej dostaje się tych metagroszy za miejsce, ale te wysokie dostają pewnie około tysiąca (proszę o ewentualne sprostowanie). Może więc warto wprowadzić nagrody typu sh eevee, półlegenda itp. za np. 20 czy 30 tys metagroszy.
Zakładając, że za jedną Halę można ich zdobyć tysiąc (wiadomo - niektórzy pewnie więcej, inni mniej), Hala jest co dwa tygodnie, potrzeba by było ponad 40-60 tygodni ambitnego grania (więcej dla słabszych graczy), aby zdobyć główną nagrodę. Ci lepsi gracze, którzy jednak nie są TOP, będę potrzebowali ponad rok (rok ma ok 52 tygodnie), słabi odpowiednio więcej.
Wiadomo, że biorąc udział w Hali, opóźniamy inne działania w grze. Może więc warto pomyśleć, aby nagrodzić graczy, którzy regularnie będą poświęcać jej czas i zachęcić ich do tego. Byłby przy tym też jakiś cel dla tych słabszych graczy, że za jakiś czas (rok, dwa, może nawet trzy) zdobędą coś cennego.
ObrazekObrazek
MalaK

Postprzez Saiseiya » 24 wrz 2018, o 11:09

No właśnie tak jak MalaK napisał, chciałbym mieć jakaś ultra nagrodę za wiele starań przez długi okres. Inaczej nie widzę sensu klikania serio, bo ech. ;/

Dla porównania, może kogoś zainteresuje:
W minionym Wyzwaniu zająłeś 88 miejsce na 1527 uczestników. W nagrodę otrzymujesz 949 Metagroszy.
Saiseiya

Następna strona

Powrót do Aktualności