Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Aktualizacja 30-05-2019: Event: Wyspa Unikatów

Postprzez Ethelnalen » 30 maja 2019, o 12:25

Event: Wyspa Unikatów

Wyspa Unikatów to znane acz niechętnie odwiedzane miejsce. Pokemony, które tam mieszkają są bardzo nieprzyjazne wobec osób i Pokemonów z zewnątrz. Uwielbiają czuć się wyjątkowymi ze względu na swoje unikalne typy. Niestety prowadzi to do nieprzyjemnych sytuacji w stylu gnębienia Pokemonów Shiny, które są uważane za zagrożenie dla wyjątkowości reszty. Nie pomaga też nagły wzrost populacji Pokemonów na wyspie, co może prowadzić do większych problemów. Dlatego zarząd Hodowli Pokemon organizuje akcje wyłapania i przesiedlenia części Pokemonów z Wyspy Unikatów, aby wszystko wróciło tam do normy. Aby to zrobić będą potrzebować Was, Trenerów! Hodowla planuje wynagrodzić Wasze starania kilkoma sztukami Shiny spośród przenoszonych Pokemonów.

Od dzisiaj, 30 maja, macie na tydzień dostęp do Wyspy Unikatów! Tematem tego mniejszego eventu są linie ewolucyjne Pokemonów, które posiadają unikalne kombinacje typów. Na samej Wyspie nie znajdziecie Shiny jak w niedawnym evencie, ale za to Hodowla przyzna Wam Pokeboxa z nimi jeśli wykonacie odpowiednie zadanie. Poza Pokemonem możecie oczywiście zdobyć różne przedmioty, zarówno z zadań jak i z samej Dziczy.
• event trwa od 30 maja do 5 czerwca włącznie (czyli ostatecznie kończy się o 3:30 dnia 6 czerwca)
• podróżować na Wyspę można z zakładki Miejsca => Dzicz w każdym regionie. Wymagane jest jednorazowe wynajęcie motorówki
• wyprawa na Wyspę kosztuje 15 PA. Na Wyspie nie ma bezowocnych wypraw, nie działa Szukacz Pokemonów
• na Wyspie występują Pokemony, które należy łapać do zadania. Oczywiście jest tam też kilka nowych i korzystnych wydarzeń
• w zakładce Zadań Jednorazowych zostały udostępnione zadania na czas eventu. Z jednego z zadań możecie zdobyć Pokebox z shiny Pokemonem
• Pokebox PE3-S: Po otwarciu możesz wybrać jednego z następujących Shiny Pokemonów: Zubat, Gastly, Sneasel, Swinub, Smoochum, Lotad, Baltoy, Croagunk, Snover, Sandile, Deerling (lato), Frillish, Stunfisk, Pawniard, Larvesta, Litleo, Honedge, Helioptile, Hawlucha.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Aktualizacja 30-05-2019: Event: Wyspa Unikatów

Postprzez shock » 30 maja 2019, o 13:38

Szkoda że nie można wziąć żadnego poka niedostępnego tylko te które można dorwać w dziczy.
No ale + za inicjatywę.
Obrazek
shock

Postprzez bartox12 » 30 maja 2019, o 13:47

Ja mam tylko uwagę do Smochuna, który nie tak dawno był możliwy do wybrania w wersji shiny, mogł być w jego miejsce jakiś inny pok ale event fajny
bartox12

Postprzez Mahone » 30 maja 2019, o 14:42

Przydałaby się jedna funkcja. Podczas łapania pokemona, ikonka z informacją czy tego pokemona już złapaliśmy na evencie czy też nie.
Mahone

Postprzez NightFox » 30 maja 2019, o 16:25

jak dla mnie trochę lipa, część tych poków było w minionych eventach, albo są nieco zapchajdziurami, bo są dla nich o wiele lepsze alternatywy zastępcze. W poprzednim evencie było coś ciekawego bo były skamienialki które są zazwyczaj niedostepne, w jeszcze poprzednim byla ciekawostka w postaci helioptile którego jeszcze wtedy nie bylo w grze bo byl z dopiero nadchodzącej generacji, więc dla kogoś kogo nie interesują poki które idzie na co dzień złapać były to plusy Skamieliny zawsze przyciągają nawet jakby nie miały być shiny. a wśród nich obecnie najnowsze również są unikatami, kamien z lodem oraz kamienny smok nie sa typami dostepnymi dla nikogo poza nimi. Inna wersja że w kolejnym regionie nad którym pracujecie jest od groma unikatów w typach przez alolanskie formy, salandita itp potwory. Szczerze mówiąc miałam nadzieje ze pojawi się jakikolwiek pok ciekawostka którego chciałoby się zdobyć bo teraz na co dzien go jeszcze nie ma. Jak sie długo grało to raczej ma sie juz zazwyczaj wiekszosc teamu skonczonego, stare poki szczegolnie pokroju smochuma/jynx, deerling, stunfisk nikogo nie interesuja poza nielicznymi fanami tych poków, a nawet jeśli bylabym ich fanka to juz dawno bym je kupila bo sa za "grosze" na targu.
Ten event moze byc fajna alternatywą dla zupelnie nowych graczy, ale dla mnie (i pewnie czesci starych graczy) nie jest to zbyt wyjątkowy event, malo zacheca do brania w nim udziału (mnie jedynie moze rare candy, ale poki... zupelnie nic)

(przepraszam za czesciowy brak znakow alt mi odpadl z klawiatury)
NightFox

Postprzez DzikiDzikDzikson » 30 maja 2019, o 16:53

Fajny ivent, ale z możliwością złapania shiny poksa w dziczy jest lepszą opcją. Jednakże wgl zamiast shiny poka mogłaby być kasa do wzięcia, np. 2000pz (nie więcej) i wydaje się ją na co się chce, dzięki czemu sytuacja rynkowa nie ulega pogorszeniu. Przemyśl to, Ethelnalen :)
DzikiDzikDzikson

Postprzez Adrianicchi » 30 maja 2019, o 17:01

Event fajny tylko to Złap 400 Pokemonów - przy 15pa na wyprawe? ostatnio było 2 tygodnie, teraz trzeba 115 dziennie złapać.

Edit: Jak ja to liczyłem?
57 to jeszcze da sie zrobic
Ostatnio edytowano 30 maja 2019, o 20:48 przez Adrianicchi, łącznie edytowano 2 razy
Adrianicchi

Postprzez sider3000 » 30 maja 2019, o 17:18

Dobrze jest, jakby skamieliny były w każdym evencie to w rok bym je skompletował. Gdzie by się podziała wtedy ich unikalność? :) Mnie cieszy możliwość złapania w normalne pokeballe poków weekendowych, dla mnie to jest bonus takich eventów ;)
Obrazek
sider3000

Postprzez Ririn » 30 maja 2019, o 19:32

Duży + za inicjatywę ale czy zrobisz za jakiś czas event , w którym będzie można zdobyć sh Tyrunnt albo sh Amaura? Czy dalej te poki będą do zdobycia dla pierwszej trójki na koniec ligi ?
Ririn

Postprzez Miszczu490 » 31 maja 2019, o 11:06

Ririn napisał(a):Duży + za inicjatywę ale czy zrobisz za jakiś czas event , w którym będzie można zdobyć sh Tyrunnt albo sh Amaura? Czy dalej te poki będą do zdobycia dla pierwszej trójki na koniec ligi ?

Ryrynku, sh skamielina jest już za top16 ligi.

https://gra.pokelife.pl/images/nagrody_sezon_5.jpg
Miszczu490

Postprzez Teczowyk4u » 1 cze 2019, o 13:21

Czy ktoś już rozkminił jakie póki trzeba mieć w drużynie żeby wykonać mini event z pracownikiem hodowli, lub po prostu wie jaka jest za to nagroda?
Teczowyk4u

Postprzez PanKurczak » 1 cze 2019, o 18:36

Teczowyk4u napisał(a):Czy ktoś już rozkminił jakie póki trzeba mieć w drużynie żeby wykonać mini event z pracownikiem hodowli, lub po prostu wie jaka jest za to nagroda?

Badacz-Bisharp, kroko, toxi i ich poprzednie formy. Odnosnie dwoch ostatnich pewnosci nie mam, tak slyszalem, ale co do bisharpa jestem pewny, no bo sam z nim biegam. Co do nagrody, jest to poziom poka*10kY, czyli biegajac np. z pawniardem 50lvl dostaniesz 500k Y
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
PanKurczak

Postprzez Teczowyk4u » 1 cze 2019, o 22:23

@Pankurczak Dzięki wielkie!
Teczowyk4u

Postprzez Broski » 2 cze 2019, o 16:02

Dla mnie bardzo fajny event, zebrałem 31 gatunków i złapałem 100 sztuk, więc kończę event, ale bardzo obfity dla mnie. Swój cel osiągnąłem, czyli 22000 punktów doświadczenia z nagród. Dzięki wielkie za event.
Nie lubię shiny poków i nie gram schematami.
Broski

Postprzez Arathar » 2 cze 2019, o 20:13

PanKurczak napisał(a):
Teczowyk4u napisał(a):Czy ktoś już rozkminił jakie póki trzeba mieć w drużynie żeby wykonać mini event z pracownikiem hodowli, lub po prostu wie jaka jest za to nagroda?

Badacz-Bisharp, kroko, toxi i ich poprzednie formy. Odnosnie dwoch ostatnich pewnosci nie mam, tak slyszalem, ale co do bisharpa jestem pewny, no bo sam z nim biegam. Co do nagrody, jest to poziom poka*10kY, czyli biegajac np. z pawniardem 50lvl dostaniesz 500k Y

Mam wszystkie trzy w drużynie i zalicza mi jedynie - najniższy level. Póki co, to jest on przed pozostałą dwójką, zmienię kolejność i sprawdzę czy bierze do wydarzenia pierwszego z listy czy tylko tego jednego. Od początku eventu tylko dwa razy trafiłem na to wydarzenie więc możliwości zweryfikowania zbyt wielu nie miałem.
Arathar

Powrót do Aktualności