Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Dział z możliwością pisania na nim osób nie zarejestrowanych. Jeśli masz jakieś pytania - napisz tutaj.

Zmiana e-mail

Postprzez bartek » 8 gru 2018, o 12:50

Ostatnio było ogłoszenie o zmianie e-maila a dostać wiśniowe co dobrze pamiętam.Potwierdziłem e-maila innym , który nie jest domyślny i nie dostałem żadnego komunikatu od strony gdzie powinienem potwierdzić to.A zmieniałem na aktualny e-mail.Czy coś można jeszcze zrobić,aby ponowić ten e-mail ponownie z aktualnym e-mailem, który poprzedni e-mail został wcześniej przed zmianą potwierdzony?
bartek

Re: Zmiana e-mail

Postprzez Ethelnalen » 8 gru 2018, o 14:22

Jeśli dobrze rozumiem o co Ci chodzi - link do potwierdzenia zmiany powinieneś dostać na tym emailu na który zmieniasz. Upewnij się czy nie masz wiadomości w folderze spam albo podfolderach (niektóre poczty dzielą wiadomości np. na Oferty i Społecznościowe). Jeśli nadal nie będzie, napisz w Centrum Pomocy to anuluje tą zmianę emaila i będziesz mógł ją zrobić jeszcze raz, bo możliwe, że zrobiłeś literówkę w nowym mailu.
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Powrót do Dla Gości