Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Dział z możliwością pisania na nim osób nie zarejestrowanych. Jeśli masz jakieś pytania - napisz tutaj.

Brak możliwości rejestracji się na forum plus problem w grze

Postprzez Funkee4567 » 8 mar 2019, o 16:04

Witam jak wcześniej pisałem nie mogę się na forum zarejestrować ktoś mi pomoże? Jak chce zrobić ze zapomniałem hasła wpisuje nick i meil to wyskakuje mi że niema takiego loginu. Drugi problem dałem dzisiaj pokemonowi ponad 2000 kapsułek doświadczenia i nie chciał lvlowac a potem mi się pkt doświadczenia usunely. Zrobiłem druga próbę na 10 sztukach i to samo pokemon nie ewoluuje. Proszę o priv w grze na funkee lub tutaj administrację. Pozdrawiam
Funkee4567

Re: Brak możliwości rejestracji się na forum plus problem w

Postprzez Ethelnalen » 8 mar 2019, o 16:15

Pomogłoby gdybyś podał swój login.
Pokemona najpewniej masz w Hali Wyzwań - nie może on awansować w trakcie brania udziału w Wyzwaniu. Ale nie tracisz tego doświadczenia.
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Hshshsh » 8 mar 2019, o 16:58

Tak jest w hali wyzwań ale kapsułki mi zniknęły i doświadczenie tak samo... Nick to funkee
Hshshsh

Postprzez Hshsh » 8 mar 2019, o 17:08

Jeżeli wejdziesz Sobie to sam zobaczysz że dokładnie 804 szt kapsułek wziąłem i nie mam ich w plecaku bo miałem 2804 a 5eraz mam poniżej 2000 i tak samo doświadczenie pokemon tylko 200 na 100 coś ( sh bulba to jest jak coś)
Hshsh

Postprzez DragonMaster » 8 mar 2019, o 18:55

Funkee4567 napisał(a):Witam jak wcześniej pisałem nie mogę się na forum zarejestrować ktoś mi pomoże? Jak chce zrobić ze zapomniałem hasła wpisuje nick i meil to wyskakuje mi że niema takiego loginu. Drugi problem dałem dzisiaj pokemonowi ponad 2000 kapsułek doświadczenia i nie chciał lvlowac a potem mi się pkt doświadczenia usunely. Zrobiłem druga próbę na 10 sztukach i to samo pokemon nie ewoluuje. Proszę o priv w grze na funkee lub tutaj administrację. Pozdrawiam

prawdopodobnie ten pok ma zablokowaną możliwość awansu lub/i ewolucji
DragonMaster

Postprzez Vzbz » 8 mar 2019, o 19:14

Wszystko jest odblokowanie wystawił jakiś błąd w grze...
Vzbz

Postprzez Ethelnalen » 8 mar 2019, o 22:08

Chciałem zmienić email konta na forum o tym nicku co Twój na Twój z gry ale już używa go jakieś konto na forum. Także logowałeś się na forum jakimś innym kontem z tym emailem.

Ilość doświadczenia nie jest w żaden sposób ucinana jeśli Pokemon jest w Hali, jeśli użyłbyś takiej ilości Kapsułek Pokemon miał by sporo więcej doświadczenia. Możliwe, że przypadkiem użyłeś ich na innym Pokemonie niż zamierzałeś.
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Powrót do Dla Gości