Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

KOLEJNY BAN Z TYŁKA OD BANU

Postprzez koki93 » 31 sie 2017, o 00:49

Nie możesz korzystać z chatu, ponieważ otrzymałeś na niego bana!

Powód: Propagowanie treści obraźliwych, rasistowskich https://scr.hu/qwGXyP
Czas trwania bana: 14 dni TEGO PSEUDO MODERATORA POWALIŁO Nie możesz korzystać z chatu, ponieważ otrzymałeś na niego bana!

Jakie pytam sie propagowanie Rasismu czy treści obrazliwych ? Czy Do koncza miszczu Ciebie powalilo i za wszystko co mozesz tylko mi jakies chore bany wlepiasz ? Prosze o natychmiastowe UB bo były normalne dyskusje w nocy kiedy dzieci spia a ten komunista robi co chce .... NIech w koncu do cholery ADMINISTRATOR ogarnie te pomioty z BANU ile mogą prześladować czlowieka i nękać ...
koki93

Re: KOLEJNY BAN Z TYŁKA OD BANU

Postprzez Skypio » 31 sie 2017, o 01:28

Skoro ta rozmowa była tak demoralizująca, to czemu szanowny mod nie upomniał o zakończenie tego tematu albo chociaż kasowanie postów, które by dały do myślenia, ale jak widać najmniejszy pretekst dobry, żeby zbanować...

PS: Wielokrotnie widziałem upomnienia o zaprzestanie tematu, co bardzo szybko skutkowało, ale jak widać nie każdy zna się na swojej robocie.
Skypio

Postprzez arsen » 31 sie 2017, o 02:01

Na forum też ci powinni dać, jednego pajaca mniej. Zrób 30 tematów gdzie płaczesz o bana licząc że coś się zmieni. Upadek tej gry to tacy ludzie jak ty i klasycznie kamyk.

Obraza graczy
/Kamilkowa
"Leje na to" - Baron Arsen po tym jak powiedziano mu że ma nie lać.
arsen

Postprzez koki93 » 31 sie 2017, o 02:09

Arsen super obrażaj dalej i badz przykładem cnot buzi :***** A i PS Lisku z 98 lev i Szmaragd ? Do spania a nie sie udzielasz Mogę napisać i 100 tematów o UB od tego jest ten dział .
koki93

Postprzez Aramir » 31 sie 2017, o 03:16

Ciekawe rzeczy opowiadasz, szkoda, że zapomniałeś wspomnieć, że jakiś moderator upominał Was 2-3 godziny wcześniej o darowanie sobie tego tematu i kontrolę nad słownictwem czy tokiem dyskusji. Widać po upływie jakiegoś tam czasu nic się nie zmieniło a rozmowa skierowała się na jeszcze bardziej "specyficzne" tory.

Pomijając aspekt codziennych "beer-tale" i poruszania kontrowersyjnych tematów, dobrze że zawarłeś screena. Człowiek, jaki by nie był, urodził się kim urodził i absolutnie prawa do człowieczeństwa poprzez porównanie go do zwierzęcia nie możesz mu odmówić. Uważasz, że nie należała Ci się za takie coś kara?

Internet jest pełen forów dyskusyjnych i miejsc gdzie można podzielić się swoją opinią, jednak ta gra, u samych podstaw zakłada to, że jest skierowana do szerokiego grona odbiorców - w tym przede wszystkim dzieci. Argumentacja, jak to często na czacie czynisz, że dzieci widzą i czytają nie takie rzeczy, nie świadczy o tym, że muszą się z tym wszystkim spotykać także tutaj. Stwierdzenie, że jest noc i że nikt nie widzi również nie jest absolutnie jakimkolwiek argumentem - hiperbolizując - zabijesz człowieka bo nikt nie widzi, to znaczy że nie zrobiłeś niczego złego?

Wreszcie wrzucasz wszystkie dzieciaki do jednego, podejrzewam swojego - otoczeniowego - worka i przyrównujesz wszystkie do tego samego - zapewne z autopsji - poziomu. Nie wszystkie dzieci są takie, i nie wszystkie stykają się z dużą ilością alkoholu, przemocy i innych czynników demoralizujących. Sam, w przypadku domniemanej wizyty mojego kuzyna w domu, z racji na jego zamiłowanie do gier stosuje filtr (oferowany przez przykładowo program antywirusowy) podchodzący pod swego rodzaju kontrolę rodzicielską ograniczając mu możliwość odbioru negatywnych treści - chociażby przez przypadek.

Na koniec, gdybym był ojcem i zobaczyłbym że moja pociecha podczas korzystania z komputera czy gry, otacza się tego typu społecznością w której dominują teksty o przemocy, mordach, gwałtach i masie innych tematów, które są przez Ciebie podrzucane, automatycznie zrobiłbym wszystko by uniemożliwić dziecku korzystanie czy bycie częścią tego typu "rozgrywki" oferując masę innych zajęć czy form rozrywki. Bo na świadomość o realnym świecie, jego pięknie i brutalności jest pora, ale w odpowiednim wieku. Dzieciństwo powinno pozostać nieco bezstroskie, bezproblemowe, bezpodziałowe i bezstresowe. Bowiem pewne treści - co zostało naukowo udowodnione - które docierają do młodych odbiorców na stałe krzywdzą ich psychikę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Aramir

Postprzez heltoden15 » 31 sie 2017, o 04:18

Ja już niejednokrotnie zgłaszałem pewną sygnę do Siary. To jest gra o pokemonach, a nie polityczne potyczki, ale wszędzie trzeba wciskać te gówno polityczne burze. Teoretycznie jest wolność słowa, ale ludzie grają po to, żeby się odstresować, ale inni za cholere im na to nie chcą pozwolić. :)

P.s: dałbym na dłużej
Obrazek
heltoden15

Postprzez Qkamykp » 31 sie 2017, o 08:38

arsen napisał(a):Na forum też ci powinni dać, jednego pajaca mniej. Zrób 30 tematów gdzie płaczesz o bana licząc że coś się zmieni. Upadek tej gry to tacy ludzie jak ty i klasycznie kamyk.

Chyba dzisiaj nie lałeś. :o)
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
Qkamykp

Postprzez codebreaker » 31 sie 2017, o 10:06

Nie będę oceniał tego bana ale wypowiem się w innej kwestii. Prawda jest taka, że bananowi modzi są z góry negatywnie nastawieni na LOD, byłych członków LOD, czy kogokolwiek kto miał coś wspólnego z LOD. Wielokrotnie widziałem sytuację jak kolega ze stowa łamie regulamin to jakimś cudem żadnego moda nie ma albo po prostu nie chce tego widzieć :)
codebreaker

Postprzez Rehki » 31 sie 2017, o 10:54

codebreaker napisał(a):Nie będę oceniał tego bana ale wypowiem się w innej kwestii. Prawda jest taka, że bananowi modzi są z góry negatywnie nastawieni na LOD, byłych członków LOD, czy kogokolwiek kto miał coś wspólnego z LOD. Wielokrotnie widziałem sytuację jak kolega ze stowa łamie regulamin to jakimś cudem żadnego moda nie ma albo po prostu nie chce tego widzieć :)

nie dopisujcie sobie :D
Obrazek
Zapraszam do rejestracji z mojego linku polecającego http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=369064 w zamian otrzymacie moja pomoc w grze ;)

Expie pokemony na zamówienie.
Rehki

Postprzez luk10 » 31 sie 2017, o 11:09

Wybacz koki, ale ban jest słuszny. Cała ta rozmowa ze screena jest rasistowska i obraźliwa i to nie istotne, która była godzina, czy dzieci śpią itd. bo ta gra to nie miejsce na takie dyskusje. Chociaż osobiście dałbym tego bana na tydzień, ale skoro to nie pierwsze Twoje przewinienie to długość bana też nie powinna być żadnym zaskoczeniem.
Pozdro ;)
Obrazek
luk10

Postprzez mattc » 31 sie 2017, o 12:12

To nie pierwszy raz kiedy były poruszane takie tematy... Nie tylko w nocy, nawet kiedyś sama Nya Cię upominała. Widać i to nie przyniosło skutku. Ban w 100% słuszny, w końcu ktoś na to zareagował a nie rzucał słowa na wiatr...

@EDIT

https://scr.hu/0oaWad Jeden randomowy ss ktory udalo mi sie wygrzebac
Obrazek
mattc

Postprzez koki93 » 31 sie 2017, o 13:49

Postprzez Ethelnalen » 3 sty 2014, o 03:30

Jako że ostatnio nagminnie urządzacie sobie tutaj pogaduszki, napiszę jasno i wyraźnie:
Jeśli ban nie dotyczy danego gracza, nie ma on żadnego powodu się w kwestii tego bana wypowiadać. Tworzy się niepotrzebna dyskusja osób, które nie mają ze sprawą nic wspólnego.

HMM a Myślałem że w Tematach może sie wypowiedzieć tylko zbanowana osoba i moderator lub Administrator . MATTC widze że ładną zabawe w Banie macie robic ss na ludzi ?? Szkoda że na Siebie nie robicie SS jak łamiecie Regulamin ale nie czekaj wy nigdy regulaminu nie łamiecie? Osiągniecie z POLECONYMI przypadkowo ludzie z BANU chcieli nabić miedzy sobą :) A i jak było ostrzeżenie ze strony moderatora to chce zobaczyć to na ss bo Ja żadnego ostrzeżenia nie widziałem wiec albo kazdego traktuje sie tak samo albo sie banuje bo sie ma widzi mi sie . Nagle wszystkie tematy są nieodpowiedni to za rozmowy o Grze o troon permy trzeba zacząć dawać przecież tam jest Czarna Magia mordy i wiele wiele innych rzeczy bez przesady naprawdę po coś ten chat jest i ma nazwę ogólny .Wierzę w Ciebie MATTC że od dnia dzisiejszego razem z EKIPA bedziecie robic wszystkim ss i zglaszać a jest roboty od cholery na czacie i masa nieodpowiednich tematów . Dobra napisałem to na szybko to możesz MATTC dalej wrzucać ss a Ja idę sobie pogadać na chat :)
koki93

Postprzez Kamilkowa » 31 sie 2017, o 14:06

Przypominam po raz kolejny o zakazie wypowiadania się osób, których ban nie dotyczy. A Ty Koki zastanów się nad sobą, widzę, że sam masz jakieś uprzedzenia do moderatorów z BANu i radzę Ci skończyć z wyzywaniem od komunistów i innych pomiotów.

Temat imigrantów i co chciałoby się z nimi zrobić raczej nie jest odpowiednim tematem na czat gry o pokemonach, za ostrzejsze wypowiedzi w tym temacie już były wielokrotnie zwracane uwagi, ale do niektórych nie dociera, wolą dalej kontynuować temat, a potem marudzić na forum, że modzi tacy okrutni, rozdają bany za nic.

Poza tym, chciałabym zauważyć, że MattC nie jest z BANu, więc daruj sobie te uszczypliwości w kierunku stowarzyszenia.
Obrazek

Obrazek
Kamilkowa

Postprzez koki93 » 31 sie 2017, o 14:41

Z tego Co kojarze to był w Banie a dlaczego nagle nie jest to nie wiem :D Zreszta grzechem jest być miłym dla osób z Banu tym bardziej że są to najwięksi hipokryci w grze :) Twoi Towarzysze wypowiadają się wszedzie na forum chociaż nie powinni ale co tam przecież to osooby z BANU mogą wszystko . Szczerze warto dostać Bana przynajmniej można sie dowiedzieć jak ładnie BAN donosi na Ludzi z poza ich wielkiej Rosji . Lubię dobre komedie tutaj zawsze mozna liczyc na najlepsza miłego dnia ślicznotki z Banu :****
koki93

Postprzez dawidoooo123 » 31 sie 2017, o 15:48

Nasi dziadkowie walczyli za wolną Polskę, wolny kraj, wolne jutro... Walczyli z nazizmem, czy komunizmem. Dzisiaj koki cieszy się z tego, że nie latają nad jego głową pociski, nie bombardują mu miasta, po prostu chłopak nie żyje w strachu. Publicznie przejawia skłonności do walki z antypolską propagandą, która ma na celu wyniszczenie polskości, a w nasze miejsce umieszczenia komuchów czy arabów.

Art. 54. Zasada wolności poglądów
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Osobiście uważam, że ów gracz powinien zostać naznaczony orderem Pokelife. A co z tego ma? Bana, bo jakieś pseudomondre debile mu zablokowali czat za kontynuowanie walki, którą zaczęli nasi przodkowie. Jeśli dalej będziecie tak postępować nędzne kolorowe lizusy, sami zaczniecie propagować treści rasistowskie. A to, że koki chce czystej Polski bez ''brudasów'' to ja nie wiem... zabnujcie się sami hipokryci - POwcy zasrani.

Obraza moderatorów
/Kamilkowa
Obrazek
dawidoooo123

Postprzez zzzzz » 31 sie 2017, o 16:03

nie gralem dlugo, czytam ten czat czytam wasze wypowiedzi na forum i musze powiedziec jedno, kiedys ta gra miaa klimat, a teraz tak samo szybko jak wrociłem do tej gry zapewne od niej odejde, a ty dawidoo jak nie jestes trollem ogarnij sobie wizytę u terapeuty albo innego psychiatryka ze wyjezdzasz z nazistami i komunistami, odznaczony orderem... ordery to w zsrr dawali za kazda glupote, wez cegle i uderz sie nia pare razy :)
to gra o pokemonach i ludzie tu przychodza sie wyluzowac a nie smecic
zzzzz

Postprzez dawidoooo123 » 31 sie 2017, o 16:13

@up,
Rozkazywanie blizniemu co ma robic jest zakazane przez kosciol. Nie dosc ze propagujesz tresci antychrzescijanskie to dotatkowo wykazujesz przeblyski turbdebilizmu antypolskiego twierdzacego ze w polsce nie nadawnao orderow za zaslugi zolnierzom walczacym o dobro wspolne.
Obrazek
dawidoooo123

Postprzez Kamilkowa » 31 sie 2017, o 16:30

Zamykam, skoro niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem i przychodzą tylko prowokować innych do niepotrzebnych kłótni. Wątek będzie zamknięty do czasu odpowiedzi admina, może kiedyś się doczeka.
Obrazek

Obrazek
Kamilkowa

Powrót do Bany i Kary