Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!


Dla tych, którzy wolą prowadzić jeden sklep ze wszystkimi swoimi rzeczami.
Regulamin działu
§1. Działu targ można używać do prowadzenia sprzedaży pokemonów/przedmiotów na zasadzie licytacji lub do wystawiania ofert.
§2. Przed stworzeniem wątku użytkownik powinien wybrać jeden z trzech podkategorii działu (Sprzedam/Kupię/Wyceny) w zależności od planów (np. oferty sprzedaży publikujemy jedynie w ,,Sprzedam'')
§3. Temat wiadomości powinien jednoznacznie określać co jest w nim oferowane, by unikać tytuł typu ,,Witam'' czy ,,Chcę coś kupić''.
§4. Istnieje zakaz zakładania nadmiernej ilości wątków o takiej samej tematyce przez jednego gracza.
W przypadku gdy gracz sprzedaje pokemony, a ich liczba nie przekracza 10 sztuk, powinien zamieścić do nich linki (ewentualnie screeny lub same statystyki).
§5. W przypadku, gdy gracz poszukuje danego pokemona powinien podać swój maksymalny poziom lub też pożądany poziom poszukiwanego pokemona.
§6. W każdym wypadku, gdy gracz oferuje innemu graczowi pokemona, winien od razu pokazać do niego link.
§7. Przy sprzedaży pokemonów/przedmiotów/TMów gracz powinien podać przybliżoną cenę, która go usatysfakcjonuje, szczególnie jeśli sprzedaje małe ilości pokemonów lub pokemony rzadkie. Jeśli wątek powstał w celu zlicytowania jednego konkretnego pokemona, trzeba koniecznie podać cenę wywoławczą.
§8. Po udanej transakcji istnieje obowiązek napisania o tym w wątku w celu jego kasacji (najlepiej poprzez zmianę tematu na "Do zamknięcia").
§9. Oferty starsze niż 12 dni są usuwane automatycznie. Jeśli twoja oferta wciąż jest aktualna, odśwież swój post. Dozwolone jest odświeżanie wątku maksymalnie raz dziennie, rozpoczynając od dnia następującego po dniu w którym stworzyliście temat (do odświeżania zalicza się wpis w temacie, który nie jest sensowną odpowiedzią na post drugiego użytkownika - ewentualnego nabywcy lub innego zainteresowanego).
§10. W przypadku, gdy gracz nagminnie nie przestrzega powyższych zasad, moderator (po wcześniejszym wysłaniu ostrzeżenia na pw) ma prawo po prostu usunąć błędny wątek, a nawet ukarać użytkownika.
§11. Sprzedaż/zakup jakichkolwiek przedmiotów, pokemonów itp. w grze za prawdziwe pieniądze (np. sms) jest surowo zakazane i owocuje zbanowaniem kont uczestniczących w takich działaniach.
§12. Dozwolone jest posiadanie maksymalnie JEDNEGO wątku w każdym z działów i poddziałów. Wyjątkiem jest licytacja bardzo rzadkiego pokemona.
§13. Posiadacze Sklepów mają możliwość poproszenia moderatora o wyczyszczenie ich działu ze starych postów, ale nie częściej niż raz na 2 tygodnie.
§14. Podczas licytacji przebicie oferty musi wynosić co najmniej 10% (aby uniknąć przebijanie ofert o 1 Yen...). Posty nie trzymające się tej zasady chociaż w pewnym stopniu, mogą zostać zignorowane. Zasada ta nie działa, jeśli twórca licytacji sam określi minimalne przebicie.

SKLEP Z PRZEDMIOTAMI

Postprzez MistrzM » 12 paź 2018, o 20:48

WITAMY W SKLEPIE Z PRZEDMIOTAMI


W naszej ofercie znajdują się:


X Obrona II
Ilość: 1
Gładki Kamień III
Ilość: 1
Gładki Kamień II
Ilość: 2
Zaklęta Etykieta II
Ilość: 1
Zatruty Kolec II
Ilość: 1
Ostry Dziób II
Ilość: 1
Smoczy Pazur II
Ilość: 1
Srebrny Proszek II
Ilość: 1
Metalowa Powłoka II
Ilość: 1
Duchowa Płyta III
Ilość: 1
Duchowa Płyta II
Ilość: 1
Elektryczna Płyta II
Ilość: 1
Ognista Płyta II
Ilość: 1
Smocza Płyta III
Ilość: 1
Kamienna Płyta II
Ilość: 3
Lodowaty Kamień II
Ilość: 1
Nagrzany Kamień II
Ilość: 3
Klejnot Ognia II
Ilość: 4

A ponadto do każdych zakupów...

Obrazek

Ceny najniższe z możliwych! Zapraszamy serdecznie!
MistrzM
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 cze 2018, o 21:13

Powrót do Sklepy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość