Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

W tym dziale możecie prosić innych graczy o np. zrobienie sygnaturki lub sami oferować swoje usługi.
Regulamin działu
1. Dział "Zlecenia i prośby" służy do proszenia innych graczy o przysługi lub do oferowania własnych usług.
2. Prośby i zlecenia mogą dotyczyć zarówno rzeczy związanych z grą (stworzenie avatara, sygnaturki etc) jak i rzeczy kompletnie z nią nie związanych )np. napisanie skryptu an informatykę).
3. Absolutnie zabrania się wymagania za swoją pomoc czy usługi zapłaty w formie Yenów, PZ czy pokemonów. takie akcje uznane zostaną za push.
4. Jeśli ktoś wymaga za swoja pomoc/usługę zapłaty w realnych pieniądzach, ma ku temu prawo. Jednak polega to na dogadaniu się obu stron, admini nie będą w to ingerować, a tym bardziej nie będą w stanie pomóc kiedy zostaniecie w taki sposób oszukani. Miejcie to na uwadze.
5. Wątki w których nie będzie odpowiedzi przez 14 dni zostają automatycznie usuwane.

Język w grze

polski
75
90%
oryginalny (angielski)
8
10%

Liczba głosów : 83

Pokemon Hack

Postprzez Qazzior » 31 sty 2014, o 23:05

hhhh
Ostatnio edytowano 1 lip 2018, o 06:57 przez Qazzior, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Qazzior

Re: Pokemon Hack

Postprzez wielkibob » 1 lut 2014, o 11:21

Co do poszukiwania kogo kogokolwiek, do robienia gry... będzie ciężko, nikogo takiego nie znam.
Ale jeżeli chodzi o występowanie postaci z forum, to jak dla mnie bomba! (To jest tylko moje zdanie) Można dodawać postacie z forum, jako trenerów a adminów jako ważniejsze osoby związane z fabułą. Mogli być np. Liderami sal itp.
Zależnie od wersji hack'a można zrobić inną wersję językową, lub dwie, jedna z tłumaczeniem a druga bez.

Ps.Jak już powtarzałem to jest tylko moje zdanie, decyzja należy do administracji .
Ostatnio edytowano 28 cze 2014, o 10:46 przez wielkibob, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
wielkibob

Postprzez Qazzior » 1 lut 2014, o 13:56

Co do postaci, ktoś może to przerobić.
Obrazek
Obrazek
Qazzior

Postprzez Trojanek » 2 lut 2014, o 11:56

Może być robione w RPG Makerze?
Trojanek

Postprzez Qazzior » 6 lut 2014, o 16:39

@Trojanek
Nie. To będą zwykłe fire redy, tylko ze zmienioną mapą, postaciami, dialogami itd.
Obrazek
Qazzior

Postprzez Szpek » 13 lut 2014, o 18:56

Śmiem twierdzić że przeróbki gier są nielegalne, chyba że bardzo mocno byś tą grę przerobił. Mogę się jednak mylić, nie zajmuję się cyberprzestępczością :P
Jednak jeśli planujesz całkiem zmienić mapę, to raczej problemów nie będzie :P
Co do pytań:
Tak, gra w języku PL.
Jak tam chcesz, ja bym nie dawał osób z pokelife'a. Skoro chcesz tracić czas na taki badziew, to pewnie chcesz coś na tym skorzystać :P A tak nikogo to nie zaciekawi jak ktoś nie wiadomo jakie Szpeki, Ethelnaleny, czy inne wielkieboby tam zapuści :P
Co do poszukiwanych; nie pomogę, nie znam się na tych i nawet jakbym się znał to bym tego nie robił :P

Chcesz to rób, powodzenia ^^
Finish :). 4 X 13 r
Szpek

Postprzez PLFrediPL » 18 lut 2014, o 19:11

Szpek jest pełno Hack'ów pokemon w internecie i nikt się nie czepia, a niektóre mają te same mapy.
Obrazek
Obrazek
PLFrediPL

Postprzez Szpek » 19 lut 2014, o 16:02

PLFrediPL bo nie wszystko jest zgłoszone. Jeden donos + informacje o twórcach i "płać i płacz"
Szpek

Postprzez Qazzior » 19 lut 2014, o 22:52

@Szpek
W takim razie Pokelife też jest nie do końca legalne. Wykorzystuje postacie z Pokemonów i nawet bierze za to kasę (nieprzymusowo).
Obrazek
Qazzior

Postprzez Gourry » 19 lut 2014, o 23:55

Owszem, nie jest... chyba, że twórcy zawarli odpowiednie porozumienie z nintendo/game freak ;)
Obrazek
Gourry

Postprzez Pejsata » 13 kwi 2014, o 17:45

Szpek napisał(a):PLFrediPL bo nie wszystko jest zgłoszone. Jeden donos + informacje o twórcach i "płać i płacz"

Nielegalne jest tylko w celach zarobkowych.
Obrazek
Pejsata

Postprzez Szpek » 13 kwi 2014, o 18:36

A myślisz że w jakim celu ludzie przerabiają gry typu pokemon? :)
Szpek

Postprzez PLFrediPL » 16 kwi 2014, o 21:07

Robią to za darmo, tak jak ludzie robią za darmo mody do różnych gier.
Obrazek
Obrazek
PLFrediPL

Postprzez Qazzior » 17 kwi 2014, o 21:33

Ale przecież jest milion hacków/modów do poków, Nintendo nie ściga za modowanie gier z konsoli, która i tak już umarła, nie ma jej w sklepach i nie wydaje się na nią gier. Poza tym to byłby homebrew.
Obrazek
Qazzior

Postprzez MaHii » 18 kwi 2014, o 00:57

Qazzior napisał(a):Cześć. Mam w planie robienie hacka do gry pokemon fire red/ emerald specjalnie dla pokelife.

Poszukuję:
- projektanta mapy
- projektanta postaci
- kogoś, kto wybrałby startery
- dialog pisarza

Na razie nie jest pewne wydanie hacka.

Pytania:
- czy gra ma być po polsku? (tłumaczenie Dark Archona)
- czy ma być związana z Pokelife? (np. występowanie Ethelnalena, innych użytkowników forum)

Jak już się bawić w takie coś, to na całego i zrobic hacka pokemon white/black :D z polskim tlumaczeniem, bez żadnych użytkowników z forum..
MaHii

Postprzez Szpek » 18 kwi 2014, o 14:33

Dobra, niech wam będzie. Niech będzie że wierzę w to, że ludzie robią Hacki z nudów, niech będzie że Nintendo to po prostu całkowicie olewa (a nie że nie mają czasu każdego ścigać), itd. itp. Róbcie co chcecie, ja tam w sumie przyglądnąć się mogę :P

@MaHii, żadne Black/White, tylko normalne wersje, albo takie jakie podał Quazzior (Fire Red). Bo zaraz ktoś napisze X/Y...
Szpek

Postprzez Qazzior » 21 kwi 2014, o 22:13

mgggg
Ostatnio edytowano 1 lip 2018, o 06:57 przez Qazzior, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Qazzior

Postprzez chuck0604 » 21 kwi 2014, o 22:48

A nie lepiej zhackować Emerald...?

Battle Frontier i w ogóle.
chuck0604

Postprzez wielkibob » 28 cze 2014, o 10:44

Czas to chyba troszkę odświeżyć...

Atw. Są prowadzone już jakieś prace związane z Hack'iem?
Obrazek
wielkibob

Postprzez chuck0604 » 23 sie 2014, o 01:42

Chęci też mnie naszły ostatnimi czasy na coś takiego (nawet mam odpowiednie programy), ale nie umiem się za to zabrać :|
chuck0604

Postprzez LubiePlacki » 25 sty 2015, o 18:49

Pomysł fajny.
Ja jestem za Fire Redem po polsku bo sam gram i niewiem czy ktoś się chce ze mną zamienić czy zabrać poka.
Co do starterów to moim marzeniem jest żeby była możliwość wszystkich starterów ze wszystkich regionów. Że np. W fire red masz Turtwiga albo Tododile bądź charmandera albo cyndaquila.
Nakarm poki :D
Obrazek Stefan Obrazek Marian Obrazek Mimi ObrazekSkitty ObrazekGolbatObrazek Kleofas
Obrazek
"Gdyby teoria ewolucji była prawdziwa, na świecie nie było by idiotów"
-Wojciech Cejrowski
LubiePlacki

Postprzez Tomasz95 » 15 kwi 2015, o 21:39

LubiePlacki napisał(a):Pomysł fajny.
Ja jestem za Fire Redem po polsku bo sam gram i niewiem czy ktoś się chce ze mną zamienić czy zabrać poka.
Co do starterów to moim marzeniem jest żeby była możliwość wszystkich starterów ze wszystkich regionów. Że np. W fire red masz Turtwiga albo Tododile bądź charmandera albo cyndaquila.

Ja bym chciał grę ze wszystkimi regionami. A w niej dowolne podróże do każdego regionu. Na początku wybieramy region startowy, po zdobyciu wszystkich odznak możemy wybrać który region chcemy ,,odblokować'' i możemy swobodnie się pomiędzy nimi przemieszczać. Koniecznie po polsku z trochę lepszą grafiką. (W emulatorze gba na pełnym ekranie była strasznie niska jakość.)
Obrazek Obrazek Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Tomasz95

Postprzez LubiePlacki » 17 kwi 2015, o 20:28

Tomasz95 napisał(a):

Ja bym chciał grę ze wszystkimi regionami. A w niej dowolne podróże do każdego regionu. Na początku wybieramy region startowy, po zdobyciu wszystkich odznak możemy wybrać który region chcemy ,,odblokować'' i możemy swobodnie się pomiędzy nimi przemieszczać. Koniecznie po polsku z trochę lepszą grafiką. (W emulatorze gba na pełnym ekranie była strasznie niska jakość.)

Lepsza grafika xD, właśnie ta "zła"grafika jest znakiem rozpoznawczym GBA, poza tym aby było Kalos cała gra musiała być nie w GBA (tam nawet hoen nie ma) a w 3ds.
Nakarm poki :D
Obrazek Stefan Obrazek Marian Obrazek Mimi ObrazekSkitty ObrazekGolbatObrazek Kleofas
Obrazek
"Gdyby teoria ewolucji była prawdziwa, na świecie nie było by idiotów"
-Wojciech Cejrowski
LubiePlacki

Postprzez Tomasz95 » 21 kwi 2015, o 11:40

LubiePlacki napisał(a):
Tomasz95 napisał(a):

Lepsza grafika xD, właśnie ta "zła"grafika jest znakiem rozpoznawczym GBA, poza tym aby było Kalos cała gra musiała być nie w GBA (tam nawet hoen nie ma) a w 3ds.

Grafika musi być po prostu lepsza po powiększeniu na cały ekran w emulatorze. A co do tego 3ds to najgorsze w nim jest to że nie ma emulatora tej konsoli. Chętnie zagrałbym w te nowe pokemony ale wydanie 1000 zł za jedną grę jest co najmniej głupie. Jeszcze mam pytanie na temat tych nowych pokemonów. Tam można podróżować po wszystkich regionach czy upchnęli wszystkie pokemony do jednego regionu? Bo chyba są tam wszystkie generacje pokemonów.
Obrazek Obrazek Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Tomasz95

Powrót do Zlecenia i prośby