Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj piszecie swoje nowe propozycje według wzoru.

Jak pisać propozycję

Postprzez Ethelnalen » 26 gru 2012, o 13:50

1. Propozycja MUSI zawierać ankietę z przynajmniej trzema możliwościami (tak, nie, nie mam zdania).
2. Propozycje składacie w tym dziale. Po napisaniu jej, czeka ona na moją akceptację (odbywa się ona raz na jakiś czas). Czemu? Żeby uniknąć bzdur.
3. Propozycje muszą być napisane zrozumiale i poprawnie, żeby nie było problemu z wyobrażeniem sobie o co autorowi chodzi.
4. W wypadku odrzucenia propozycji, wiadomość o tym wraz z powodem otrzymujecie na Wasz adres email.
5. W jednym wątku może znaleźć się tylko jedna propozycja. W przeciwnym wypadku cały temat zostanie odrzucony - to zastrzeżenie jest głównie w celach organizacyjnych, żeby łatwiej było się odnaleźć w propozycjach.
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Jak pisać propozycję

Postprzez Ethelnalen » 23 sty 2013, o 04:10

Do nowych propozycji będę teraz zawsze dodawał post, żeby po akceptacji pojawiły się na górze strony. Bo czasami zdarza się że przez kilka dni nie mam na to czasu i znikają pod innymi.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Jak pisać propozycję

Postprzez Ethelnalen » 13 lis 2014, o 18:47

UWAGA
Dopisałem 5 punkt:

5. W jednym wątku może znaleźć się tylko jedna propozycja. W przeciwnym wypadku cały temat zostanie odrzucony - to zastrzeżenie jest głównie w celach organizacyjnych, żeby łatwiej było się odnaleźć w propozycjach.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Powrót do Nowe propozycje