Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj znajdują się propozycje zaakceptowane przez Profesora Oaka.

Gdyby weszła taka opcja (w dalszej przyszłości):

Na pewno bym z niej korzystał
43
86%
Pomogłaby, ale sam bym nie zgłaszał
3
6%
Przy pewnych zmianach byłoby ok
1
2%
Nie mam zdania, nie skorzystam
1
2%
Bezsensowna rzecz
2
4%

Liczba głosów : 50

Centrum zgłoszeń w grze

Postprzez Ethelnalen » 25 sty 2013, o 21:42

mam do Was pytanie, czy skorzystalibyście z czegoś takiego, jeśli zostałoby dodane przy okazji zmodyfikowania poczty w grze w przyszłości.

Na czym by to polegało:
Tak jak na forum przy wiadomościach od innych graczy mielibyście przycisk do zgłoszenia wiadomości jako niezgodnej z regulaminem. Nie musielibyście pisać osobno wiadomości do mnie i robić screena.
Działałoby to w sumie trochę na zasadzie bugtracka, jeśli ktoś się z czymś takim spotkał. Czyli mielibyście do wyboru okienko do wpisania za co kogoś zgłaszacie. Oczywiście nie służyłoby to do zgłaszania błędów. A do:
- zgłaszania wulgaryzmów, obrazy
- zgłaszania pushującego gracza
- zgłaszania spamera/osoby próbującej wyłudzić konto
- zgłaszania osoby z niepoprawnym nickiem/nazwami pokemonów

Nie jestem pewien jakby to wyglądało od strony technicznej, bo na razie chce się dowiedzieć czy w ogóle ktoś by z takiego czegoś chciał korzystać. Co by to ułatwiło?
- nie musielibyście pamiętać mojego nicka/szukać mnie czy kopiować
- od razu dostawałbym zgłoszoną wiadomość i dane drugiego gracza, bez konieczności opisywania sytuacji
- większy porządek -> szybsze reagowanie na takie zgłoszenia
- w wypadku kiedy ktoś zacznie mi pomagać z takimi rzeczami, nie byłoby zgłaszania do konkretnego admina, ale każdy z nich mógłby się tym zająć

PS: Używać jej mogłyby osoby od 15 poziomu, żeby uniknąć spamu z nowych kont
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Centrum zgłoszeń w grze

Postprzez Lubelq » 25 sty 2013, o 23:48

Oczywiście że by się przydało. Im łatwiej zgłosić jakieś naruszenie zasad, tym lepiej ;)
Lubelq

Postprzez Hipotermia » 25 sty 2013, o 23:52

Bardzo dobry pomysł - Jestem na TAK.
Krilan, na następnych zawodach Cię pokonam!
Hipotermia

Postprzez korzychxp » 26 sty 2013, o 00:03

o kurde. trzeba pytać graczy, czy pomoc dla ethela w postaci zgłoszeń jest ok. no coz, takie cos to od ręki powinno byc wprowadzone, a nie pytac graczy, bo to nie funkcja dla nas. no ale spamerow tez nie lubimy:) jak nie ma co robić, a jest... to dodać.
korzychxp

Postprzez Ethelnalen » 26 sty 2013, o 00:08

Czytaj ze zrozumieniem korzych. Pytanie nie jest czy wprowadzić, tylko czy będziecie z tego korzystać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez murarz1997 » 26 sty 2013, o 00:27

korzystać to na pewno, ale czy do takiej opcji nie dałoby się zrobić małej zmiany w stowarzyszeniach. Chodzi dokładnie o to, że na razie w stowarzyszeniach mało zorganizowanych i przez niektórych rozumnych inaczej jest okropny spam na skrzynce. Co chwila wiadomość jak coś trenować czy chce coś sprzedać, tak wiem jest od takich informacji forum stowarzyszeniowe, ale niektórzy nie zwracają na to uwagi bo nie przeczytają tego wszyscy, a wysyłając wiadomość masową mamy praktycznie pewność, że ktoś to zauważy. Więc po napisaniu wiadomości i kliknięciu wyślij, zostaje ona skierowana do zakładki przywódcy, gdzie ten może to zaakceptować bądź odrzucić. Oczywiście po akceptacji wiadomość rozchodzi się po stowarzyszeniu, może nie jest to orbitalna zmiana, ale wydaje mi się, że odniosłaby korzyści i zmniejszyła natężenie dotychczasowego spamu na skrzynce
murarz1997

Postprzez Niezrodzony15 » 26 sty 2013, o 00:29

Na pewno bym z niej korzystał, ale latał i specjalnie szukał delikwentów nie będę :D ale pewnie też o to nie chodzi :) tylko o to co znajdziemy normalnie :)
Proszę o odpowiedź wyłącznie osoby które znają odpowiedź na zadane pytanie :)
MOJE FANKI
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Niezrodzony15

Postprzez Ethelnalen » 26 sty 2013, o 00:34

murarz1997, zmiany w stowarzyszeniach wejdą na pewno wcześniej niż to tutaj.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Powrót do Zaakceptowane propozycje