Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj znajdują się propozycje zaakceptowane przez Profesora Oaka.

Re: Poradnik postępowania przy problemach z SMSami/Przelewam

Postprzez Ethelnalen » 8 sie 2015, o 16:25

Dostępność banków zależy od Homepay i ich porozumień, my nie mamy na to wpływu.
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Cass007 » 8 sie 2015, o 16:43

Aha, dzięki za odpowiedź.
Cass007

Postprzez Agata86 » 19 gru 2015, o 18:46

Dzisiaj rano skorzystałam z opcji HPAY.POK3 i do tej pory nie otrzymałam sms zwrotnego, wcześniej już z tej opcji korzystałam i wszystko działało. Na koncie mam taką kwotę, wiem bo sprawdzałam. Napisałam już reklamację i nic. Nr przy tej opcji jest krótszy niż przy pozostałaych, tj. 4 cyfrowy. Zawsze taki był? No już nie wiem dlaczego nie zadziałało.
Agata86

Postprzez Ethelnalen » 19 gru 2015, o 19:31

Numery są podane poprawne. Niestety jest weekend, więc mogą trochę dłużej odpowiadać na reklamację.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez verdi1987 » 7 sty 2016, o 17:17

a co zrobic jak sie przelalo kase..a po prostu zle wpisalo kod w przelewie? kasa przepadla?
verdi1987

Postprzez Ethelnalen » 13 sty 2016, o 21:57

Również trzeba skorzystać z formularza reklamacyjnego, podając jaki temat przelewu miał być, a jaki został wpisany.

Jeśli chodzi o złe wpisanie numeru konta, to już raczej pytanie do Twojego banku.

PS: Wybacz, ze odpisuję dopiero teraz, następnym razem skorzystaj z Centrum Pomocy.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Adi323 » 14 sty 2016, o 13:12

Witam otóż w poniedziałek 11.01.2016 zrobiłem 2 przelewy za 25zł i za 10zł i do dziś nie mam ani kodu ani ŻADNEJ informacji dotyczącej wpłaty. Przy wpłacie nie zrobiłem żadnego błędu sprawdzałem kilkukrotnie co teraz zrobić? POMOŻE KTOŚ? PROSZĘ!!!!!!!!!!!
Adi323

Postprzez Shins » 14 sty 2016, o 14:52

@UP Użyj centrum pomocy do kontaktu z administracją.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez Adi323 » 14 sty 2016, o 14:57

już parę godzin temu wysłałem im wiadomość w centrum pomocy i jak mi odpowiedzą na maila z pokelife czy na stronie pokelife czy na maila gdzie miał przyjść kod z wpłaty?
Adi323

Postprzez Adi323 » 14 sty 2016, o 15:02

coś czuję że przysłowiowo zrobiono mnie w *** i nie zobaczę ani jednego pkt PZ ****************************************

/Pseudocenzura jest zakazana
#Rehki
Adi323

Postprzez Shins » 14 sty 2016, o 15:08

A ja czuję, że trzeba było reagować od razu a nie po tygodniu. Druga rzecz, że jakbyś nie zrobił błędu to byś kod dostał.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez Adi323 » 14 sty 2016, o 15:11

po jakim tygodniu jak pieniądze zostały wysłane w poniedziałek i także wysyłałem pieniądze w inne miejsca i przelew dotarł w środę i myślałem że to jakieś opóźnienie z tym kodem poczekałem ten 1 dzień dłużej i dupa nic ani widu ani słychu ......
Adi323

Postprzez Adi323 » 14 sty 2016, o 15:12

Edit; Poniedziałek 11.01.2016
Adi323

Postprzez Adi323 » 14 sty 2016, o 15:13

ŻADNEGO BŁĘDU NIE ZROBIŁEM SPRAWDZAŁEM 10 RAZY I Z MOJEJ STRONY WSZYSTKO W PORZĄDKU WIĘC ..........
Adi323

Postprzez Adi323 » 14 sty 2016, o 15:15

Hej mam pytanie czy ktoś z administracji interesuję się tym co się dzieje na forum czy mają ***?

/Administracja to nie roboty, wiec trzeba troche cierpliwie poczekać. Ost za wulgaryzm oraz kolejny za sciane postow- trzeba uzywac opcji "edytuj"
Prosze cierpliwie poczekac.
#Rehki
Adi323

Postprzez Adi323 » 14 sty 2016, o 19:05

OMG! mam czekać tydzień na jakąkolwiek odpowiedź? Mój kolega miał podobny problem i czekał 6 dni na jakikolwiek odzew w jego sprawie więc co to ma znaczyć? Zapłaciłem, pieniądze doszły na konto a PZ brak wystarczy się powiesić

Edit: Zastanawia mnie ten fenomen już któryś tam raz wysyłałem pieniądze przelewem i zawsze były problemy z dostaniem tych kodów chciałbym chodź raz obyć się bez problemów ale to marzenia ściętej głowy ;(
Adi323

Postprzez Ethelnalen » 14 sty 2016, o 19:45

Napisałeś zgłoszenie dzisiaj, więc nie czekasz tygodnia. Po to jest centrum zgłoszeń, żebym się tym zajął keidy będę i nie musiał się przejmować, że coś przeoczę. Tymczasem na forum dostajesz bana na tydzień, problem z płatnością nie upoważnia Cię do tak nagminnego łamania regulaminu i spamowania w tym wątku.

A dla innych, zazwyczaj na takie sprawy odpowiadam w ciągu max 24h (jeśli napisane w Centrum Zgłoszeń, to na pewno), myślę, że to nie jest aż tak długo, żeby już stracić cierpliwość.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez adiloker » 14 sty 2016, o 20:16

TU ADI323 dostałem odpowiedź od centrum pomocy i w skrócie zrozumiałem go tak- "Możesz pocałować się gdzieś, pieniądze przepadły to wyłącznie twój problem że kody nie doszły ci na maila i nie zawracaj nam głowy takimi głupotami idź się wyżalić do Homepay" i się pytam co to za pomoc? Na pewno nie ja jeden zostałem tak zrobiony, bez kasy i PZ i gdzie tu jest sprawiedliwość? Według mojej oceny to nie fair że ktoś lubiany przez adminów dostaje tyle PZ że aż mu się ulewa a taki pomniejszy szarak może zostać oszukany.Bo w końcu by dać temu lubianemu trzeba zabrać szarakowi, z własnej kieszeni nie będą sponsorować.Zapewne ta wiadomość zostanie skasowana ale Obiecuje wam Administratorzy i ci którzy maczali w tym łapy, pożałujecie waszej chciwości i zakłamania już nawet nie patrze na te 35 zł to dla mnie grosze ale postaram się dać wam taką reklamę i będę tak wam patrzył na łapy że zamkną wam te stronę w trybie Administracyjnym Pozdrawiam i do zobaczenia nie zdajecie sobie sprawy z kim zadarliście

Edit- W ostateczności wasza stronka zostanie z Hackowana to wam obiecuje!! Nie pozwolę na oszukiwanie dobrych ludzi by napchać sobie kieszenie!!!
adiloker

Postprzez przemq » 14 sty 2016, o 20:26

Śmiech na sali :lol: 3 lata gram w tą grę i pierwszy raz spotykam się z sytuacją że jakiś gracz nie otrzymał PZ za przelew (co wyraźnie wskazuje na to że popełniłeś jakiś błąd). No ale jak widać administracja pokazała swoją prawdziwą, skrywaną od dawna twarz - chciwość i zakłamanie :D You made my day :D

ps. sorry za offtop, ale trafiła się tak wybitna osobistość że aż nie mogłem się powstrzymać :P
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
przemq

Postprzez Kajotos » 14 sty 2016, o 20:28

Pomyślałeś, żeby napisać do Homepay? Pewnie nie, bo po tym co piszesz widać, że nie myślisz.
Kajotos

Postprzez Ethelnalen » 14 sty 2016, o 20:39

Wkleję tutaj co Ci napisałem:

Najpierw upewnij się, czy dobrze wysłałeś przelew i w Twoim banku widnieje jako zrealizowany.

Poza tym sprawdź dokładnie pocztę, łącznie z folderem spam.

Jeśli kodu i tam nie ma, należy skorzystać z formularza reklamacyjnego do Homepay, link i wyjaśnienie znajduje się na górze zakładania nowego zgłoszenia w Centrum Pomocy z tematem "Problem z płatnościami".

Nie wiem jaki jest Twój problem, ale dopóki nie dostaniesz kodu, odpowiedzialność spoczywa na Homepay, nie na nas. Nasze firmy są partnerami, na tym to polega.
W każdym możliwym miejscu zawsze piszę, że dopóki nie dostałeś kodu należy napisać reklamację do Homepay. Jeszcze nigdy gracz nie wrócił do mnie pisząc, że po reklamacji i tak nic nie dostał przez co stracił pieniądze (w takim wypadku Oak osobiście interweniowałby u nich).

Więc proszę, nie rób z siebie jakiejś ofiary i postępuj zgodnie z wytycznymi jakie Ci przedstawiłem.

PS: Teraz tak doczytałem co pisałeś. Waluta w grze jest wirtualna. Jeśli chcemy komuś dać PZ nie musimy nikomu zabierac, możemy stworzyć dowolną ilość PZ. Nie możemy jednak przyznawać PZ za płatności lekką ręką, napisałem CI co należy zrobić i bardzo prawdopodobne że po reklamacji otrzymasz kod.
I daruj sobie groźby, nic nie pomogą.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez adiloker » 14 sty 2016, o 21:09

chyba macie mnie za idiotę lub mało inteligentną małpę w centrum pomocy napisałem wam co o tym myślę i jakie będą konsekwencje tego. Nie jestem jakimś 13 latkiem który zgodzi się ze wszystkim i poleci do mamusi na skargę, nie wy pierwsi i nie ostatni próbowaliście mnie w konia zrobić. Mam proste pytanie co chciałem osiągnąć wysyłając wam pieniądze? Chciałem dostać PZ czy chciałem żebyście mi wyprali brudną forsę i znowu na konto przesłali? Umowa była jasna forsa za PZ nie forsa za forse ja tego się trzymałem i będę trzymał dowody wpłaty mam na komputerze więc nie idę do żadnego Homepay to nie homepay ma mi dać PZ tylko pokelife jeżeli kolejna odpowiedź będzie dotyczyła przekierowania mnie do homepay to chyba rozbije monitor
adiloker

Postprzez Shins » 14 sty 2016, o 21:17

No to rozbijaj. A najlepiej sprawdź na tych dowodach wpłat, czy nie masz jakieś literówki.

Shins

Postprzez adiloker » 14 sty 2016, o 21:29

mówię wam 15 raz że co do literki i cyferki sprawdzałem ze 12 razy u mnie wszystko ok i nie chodzi mi tu o PZ czy pieniądze tu chodzi o dotrzymanie umowy jaką zawarłem z Pokelife czyli za forse chciałem dostać PZ a nie żeby mi je zwrócono, w końcu są jakieś zasady na tym świecie co? JEST TAK CZY NIE? OBOWIĄZUJĄ NAS PRAWA I ZASADY NA TEJ KULI ZIEMSKIEJ? CZY JEST ANARCHIA?

Edit- Na mailu sprawdzałem a także w spamie i nic nie ma i nie było
Ostatnio edytowano 14 sty 2016, o 21:31 przez adiloker, łącznie edytowano 1 raz
adiloker

Postprzez Ethelnalen » 14 sty 2016, o 21:55

w końcu są jakieś zasady na tym świecie co?

Tak, zasady mówią, że należy w takim wypadku napisać reklamację do Homepay. Domyślam sie, ze ich system jest zautomatyzowany, reklamacja pozwala im zwrócić uwagę na daną transakcję i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

I skończ z tymi zarzutami, jesteśmy prawnie legalną firmą, ani ja ani Oak nie zamierzamy zostać pozwani do sądu za 25zł, nikt z nas celowo nie próbuje Cię w coś wkręcić. Po prostu nie potrafisz przyjąć do wiadomości co należy zrobić w takim wypadku, piszę Ci o tym już trzeci czy nawet czwarty raz. Zacznij w końcu słuchać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez adiloker » 14 sty 2016, o 22:18

a co się stanie jak nie napiszę do Homepay?
adiloker

Postprzez Rehki » 14 sty 2016, o 22:23

Korzystajac z mozliwosci zakupu PZ, podpisujesz tak jakby umowe z homepay a nie pokelife. ;P wiec jesli do nich nie napiszesz to nikt tu nie jest w stanie nic poradzic, poprostu. jasne, klarowne,czytelne. Proponuje napisac, zapytac, dowiedziec sie tam czegoś, Ethelnalen powiedział Ci co trzeba zrobić, zrób to, moze sie uda i sprawa bedzie rozwiazana, takimi krzykami nic tu nie zalatwisz.
amen.
Obrazek
Zapraszam do rejestracji z mojego linku polecającego http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=369064 w zamian otrzymacie moja pomoc w grze ;)

Expie pokemony na zamówienie.
Rehki

Postprzez pono9216 » 14 sty 2016, o 22:28

Przykre dziecko, jak robiłeś przelew to po zrealizowaniu go, na boku powinien się pojawić kod -.- na oczojebno zielono napisane byłoby że transakcja została zrealizowana http://scr.hu/6sya/f8wym a pod spodem ten kod o\ (trudno nie zauważyć) ale rozumiem że można być ślepym ;) więc nie sraj żarem tylko przyznaj się do błędu -.-

P.S. robiłam przelewy za więcej niż 10 zł i po 5 min miałam kod -.- zawsze nawet w week
Obrazek
pono9216

Postprzez thorstein » 14 sty 2016, o 22:29

adiloker napisał(a):a co się stanie jak nie napiszę do Homepay?

Twierdzisz, że nie wywiązali się z umowy po otrzymaniu płatności. Homepay jest uczciwą firmą, więc mogło być to spowodowane a) twoim błędem w przelewie b) błędem systemu

Jeśli nie zgłosisz reklamacji nie będą mieli podstaw by zweryfikować ponownie twojej transakcji, a zatem nie masz podstaw otrzymania zwrotu tych nieszczęsnych 35zł, bądź przynależnych tobie kodów na PZ.

PS: Czytając twoje wypowiedzi albo jesteś osobą wyjątkowo nieogarniętą w świecie usług handlowych, albo też w dość żałosny sposób próbujesz wyłudzić usługę wartą "drobne" 35zł, albo też piszesz bezsensowne wiadomości w celu zwrócenia na siebie uwagi. W przypadku 1. pisz tą nieszczęsną reklamację, w przypadkach 2. i 3. zamilcz na wieki.
thorstein

Postprzez Lelu1989 » 15 sty 2016, o 07:47

Miałem kiedyś podobny problem z tym, że robiłem przelew za 2 stówy, napisałem do Ethela który poradził mi co zrobić a poradził dokładnie to co Tobie. Przeszedłem do strony Homepay a tam znajduję się taki fajny motyw, że można skorzystać z formularza reklamacyjnego, wypełniłem wysłałem. Czekałem może 15-20 minut po czym dostałem maila na skrzynkę z odpowiedzią, że przepraszają ale wkradł się jakiś błąd i 2 kody dostałem od razu nie czekając nawet chwili dłużej ale ty jesteś jakiś użyje delikatnego słowa "nienormalny" i nie dochodzą do Ciebie proste słowa a pisałeś wyżej, że nie jesteś jakimś 13 latkiem, szczerze ? odnoszę wrażenie, że nie masz nawet 10 ;) a ten urywek tekstu:

"postaram się dać wam taką reklamę i będę tak wam patrzył na łapy że zamkną wam te stronę w trybie Administracyjnym Pozdrawiam i do zobaczenia nie zdajecie sobie sprawy z kim zadarliście

Edit- W ostateczności wasza stronka zostanie z Hackowana to wam obiecuje!! Nie pozwolę na oszukiwanie dobrych ludzi by napchać sobie kieszenie!!! "

z Hackowana ??!?!? nie wiem co to oznacza ale wiem, że kiedy ostatni osobnik o pseudonimie Bonzo bodajże z takim tekstem ujawnił się w internecie na znanej wszystkim stronie YouTube, stał się pośmiewiskiem przez mieszkańców Polski którzy to na tej to stronie czasem przebywają ;) co prawda on chciał " z Hackować " płytę główną ale myślę, że Tobie to bez różnicy. Pamiętaj również, że groźby są karalne grzywną lub nawet w drastycznych przypadkach pozbawieniem wolności do lat 3 więc miej to na uwadze zanim kogoś " z Hackujesz ". Na koniec radzę jednak skorzystać z rad Ethelnalena i wypełnić formularz oraz przede wszystkim skończyć robić z siebie błazna na forum publicznym.
Nie pozdrawiam Lelu1989
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Lelu1989

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zaakceptowane propozycje