Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj znajdują się propozycje zaakceptowane przez Profesora Oaka.

Co sądzisz o tym pomyśle:

Jestem całkowicie za
365
50%
Kilka poprawek w wartościach i będzie dobry
106
15%
Nie jestem pewny ale chciałbym przekonać się w grze
60
8%
Jestem neutralny
48
7%
Nie podoba mi się ale myślę że pomógłby grze
7
1%
Nie podoba mi się ale coś z napojami trzeba zrobić
37
5%
Jestem całkowicie na nie
103
14%

Liczba głosów : 726

Re: [ANKIETA] Zmiana działania napoi energetycznych

Postprzez Shins » 1 cze 2014, o 20:01

Chciałbym zwrócić uwagę, że teraz napoje stoją już po prawie 600kY. Jest to ogromna cena i myślę, że trudno jest graczowi dobić do poziomu, gdy będzie mu się to opłacać (chociaż trudno się dziwić cenie w kontekście przelicznika Y>PZ). Jeśli chodzi tylko o umożliwienie korzystania graczom z niższym poziomem, to może zmniejszyć cenę w PZ za 1 napój...
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez luk10 » 10 lip 2014, o 11:28

Sorry, że odkopuje temat po tak długim czasie, ale można wiedzieć kiedy wejdzie ta zmiana?

Mowa o tej zmianie była już dawno i nic, nawet temat ucichł.
Obrazek
luk10

Postprzez Shins » 10 lip 2014, o 12:19

Oby nie weszła w takiej formia, jak ją Ethel przedstawił, bo ona trochę mało udana jest xD
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez Ethelnalen » 10 lip 2014, o 13:26

Ta zmiana nie była zaplanowana jako "Na pewno wejdzie". Wątek powstał żeby poznać opinię graczy o ewentualnej zmianie działania napoi.
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez luk10 » 10 lip 2014, o 14:06

Czyli nie wiadomo czy to wejdzie :/

Wnioskując z ankiety większość graczy jest na TAK i osobiście uważam, że to rozwiązanie byłoby lepsze bo obecnie gracze z topki mają ok 600mPA, więc na jednym napoju za 75 PZ i tak dostają ok. 300PA, więc według mnie wychodzi na to samo, a nawet lepiej bo wejdzie jeszcze ten za 130 dający 500PA ;) A w dodatku pomoże to nowym graczom bo obecnie im się to nie opłaca, a tak to będą mogli sobie kupić odpowiedni dla siebie napój.

Obecnie i tak każdy może wymienić PZ na Yen i na odwrót, więc nie widzę problemu.
Obrazek
luk10

Postprzez Powerade » 18 gru 2014, o 14:27

Proponuję dodać do zrealizowanych :D Doszły nam nowe napoje o podobnym działaniu do tego wspomnianego przez Ethela :D
Powerade

Poprzednia strona

Powrót do Zaakceptowane propozycje