Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj znajdują się propozycje zaakceptowane przez Profesora Oaka.

Czy jesteś za tym pomysłem?

Tak
217
52%
Tak, ale bonus za mały
105
25%
Tak, ale bonus za duży
65
16%
Nie
24
6%
Nie mam zdania
6
1%

Liczba głosów : 417

Re: Zmiana bonusu Luxuryballa

Postprzez Bloniek » 5 maja 2014, o 17:34

Jestem zdecydowanie na tak.

Luxuryballa do tej pory użyłem tylko jak chciałem złapać Bunneary i zrobić jej ewo do kolekcji. 2 razy nie wszedł i użyłem zwykłego Friendballa gdzie przy wbitym osiągnięciu tego przywiązania jest niewiele mniej.

Do tego przydałoby się ożywić jakoś Premierballe, o ile przy Luxuryballu w skrajnych sytuacjach (jak ta opisana wyżej) można na tym dobrze wyjść, to Premierballe są teraz całkowicie bezużyteczne.

Levelballi też chyba nikt nie używa, ale widać tutaj chociaż ich zastosowanie i cena nie jest jakaś przesadzona, a nie jak w przypadku Luxuryballi czy Premierballi.

1 rodzaj balli zwiększający przywiązanie zdecydowanie wystarczy. Friendballe i tak ludzie używają przeważnie tylko po to aby nabić osiągnięcie Ekspert.
Zarejestruj się z mojego ref-linku, a zaoferuję Ci pomoc w grze, nic na tym nie tracisz :)
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=409073

ObrazekObrazekObrazek
Bloniek

Postprzez Heros06 » 5 maja 2014, o 19:34

Dobry pomysł, chociaż bym zmniejszył cenę balla, bo ta jest kosmiczna.

Przedmówca również ma dobry pomysł.

A co do szansy na wyczyszczenie to niech wprowadzą najpierw z małą szansą, jeśli będzie źle to zwiększyć - nic prostszego.

Trzeba zmniejszyć cenę i dodać ten bonus (narazie mały jako test).
Sprzedam pokemony: Obrazek , Obrazek , Obrazek
W razie pytań, PW tu lub w grze. :)
Heros06

Postprzez mati38102 » 20 lip 2014, o 12:04

Nie za bardzo . Bonus do przywiązania lepszy . Gdyby były 2 bonusy na raz to ok .
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Moje Poki !!!
mati38102

Postprzez Gryfek » 6 sie 2014, o 08:25

Byłbym za około 30-40% bonusem. 1/3 lub 2/5 tak około. Jednak cena jest wysoka, więc... ;)
ObrazekObrazek
Snouty i Pinkie zapraszają na profil :)

Jeśli ktoś Cię dyskryminuje ze względu na płeć, orientację, wiarę, poglądy polityczne, inne poglądy czy gusta, to wiedz, że to on jest prostakiem, a Ty nie masz się po co przejmować takim człowiekiem C:
Obrazek
Obrazek
Made by Architect
Gryfek

Postprzez Bloniek » 22 maja 2015, o 20:44

Prawie półtora roku minęło od założenia tematu a ball jest nietknięty. Jak teraz dodajecie dużo małych poprawek to może i tym się zajmiecie? Dużo pracy to nie wymaga
Zarejestruj się z mojego ref-linku, a zaoferuję Ci pomoc w grze, nic na tym nie tracisz :)
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=409073

ObrazekObrazekObrazek
Bloniek

Poprzednia strona

Powrót do Zaakceptowane propozycje