Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj znajdują się propozycje zaakceptowane przez Profesora Oaka.

Re: [STOWARZYSZENIA] Projekt budynków, ich bonusów, kosztów

Postprzez Azmael » 20 cze 2014, o 11:08

ok :D
Azmael

Postprzez Dragonsea » 4 lip 2014, o 15:18

Ciekawe, kiedy się wreszcie coś ruszy w tej sprawie?
Dragonsea

Postprzez luk10 » 7 lip 2014, o 13:18

Pewnie jeszcze długa droga do tych stowarzyszeń, ale można wiedzieć czy jest w planach jakaś oprawa graficzna tych budynków czy będzie widoczny tylko prosty tekst i poziom jak w przypadku osiągnięć?

Właściwie chodzi mi o to czy będzie sobie można np. samemu zaprojektować wygląd stowarzyszenia wraz z rozmieszczeniem budynków itp.? Taka jakby mapka. ;)
Obrazek
luk10

Postprzez Heros06 » 7 lip 2014, o 14:13

Halo, czy któryś z adminów się wypowie?
Sprzedam pokemony: Obrazek , Obrazek , Obrazek
W razie pytań, PW tu lub w grze. :)
Heros06

Postprzez Ethelnalen » 7 lip 2014, o 15:23

Samemu nie będzie można na pewno nic rozmieszczać. Ale planujemy zrobić graficzną reprezentację budynków. Coś w stylu widoku miasta z gier typu HoMM.
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Shins » 7 lip 2014, o 15:54

To może wypowiem się tu jeszcze raz xD

Zdecydowanie jestem na nie, jeśli chodzi o wprowadzanie surowców - popsuje to klimat pokemonów. Po prostu surowce nie przystają do tego uniwersum.

Centrum technologiczne powinno mieć jeszcze raz przemyślane bonusy, bo te, które są zaproponowane, jakoś mi się nie widzą.

Jak już ktoś wcześniej zauważył, rozbudowa skarbca jest kiepskim pomysłem. Moim zdaniem nie powinno być możliwości jego rozbudowy, a jedyną jego "funkcjonalnością" powinna być możliwość sprawdzenia ile Yenów ma stowarzyszenie i ile kto wpłacił.

Mam jeszcze takie pytanie. Jak zaczniecie myśleć już na poważnie o pracy nad stowarzyszeniami to będziecie brali pod uwagą tylko wyniki tej ankiety tutaj i tej w tym temacie TUTAJ, czy też założycie jeszcze jakiś temat z końcową propozycją, już zaplanowaną dokładnie, aby przedyskutować konkrety a nie "projekty"?
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez Pykacz123 » 30 mar 2015, o 13:32

Ja mam pomysł tak żeby każde stowarzyszenie było nieco różne od innego.Mam na myśli aby każde stowarzyszenie mogło wybudować jeden z trzech budynków specjalnych (tylko jeden wybieramy jeśli go wybierzemy reszta jest dla nas niedostępna, chyba że wprowadzimy np zburzenie.Np.
Centrum shiny- każdy członek stowarzyszenia dostaje bonus do łapania i spotkania shiny.
Powstawały by wtedy stowarzyszenia ukierunkowane na łapanie shiny pokemonów
Centrum poszukiwaczy- Większa szansa na znajdowanie okruchów, przedmiotów do ewolucji i jagód, większa szansa spotkania i złapania pokemona nie posiadanego w kolekcji.
Powstawało by stowarzyszenie skupiające ludzi którzy nie koniecznie chcą walczyć czy łapać shiny.
Centrum ekonomii-większy bonus do doświadczenia oraz pieniędzy zdobywanych w dziczy oraz podczas pracy i treningu.
Dla ludzi którzy skupiają się na pieniądzach i doświadczeniu w grze.
Oczywiście lider stowarzyszenia mógłby zburzyć jeden budynek i postawić wtedy inny ale za większą cenę żeby nie było przeskakiwania.

Myślę że wtedy trzeba było by się bardziej zastanowić nad wyborem stowarzyszenia.
Dream Team
Nakarm-->ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek<--

Kupię gligara z dobrą salką poniżej 40 lvla.

Pykacz123

Postprzez luk10 » 30 mar 2015, o 14:04

https://www.youtube.com/watch?v=aujbyg074uU :D

Bez urazy, ale pomysł beznadziejny. Właściwie nie ma co tu za dużo pisać. Jest masa graczy, którzy mają swoje stowarzyszenia i są tam zżyci z innymi. Po co dzielić tak graczy między sobą?
Obrazek
luk10

Postprzez blanczyManiakalny » 25 kwi 2015, o 19:52

Proponuje odrebna walute ktora miala by na celu upradowanie czy utrzymanie budynkow mozna zrobic aby był jakis % na drop tej waluty z pokow w dziczy(oraz wprowadzenie jej jako nagroda w jakini hazardu) oraz wprowadzic ograniczenia dzinne zdobytej kasy - po całosci kombinujac mozna dodac nowe osiagniecie np zdobytych piniedzy po pokonaniu poka itp na jakis sposob urozmaicenie bd
czy macie zamiar wprowadzic komunikacje na serwerze gry tak aby gracze mogli na bierzaco tworzyc zgrana ekipe w siedzibie swojego stowa a nie jak sie dzieje obecnie tylko na czatach czy forach albo pw w grze ?
pzdr
blanczyManiakalny

Postprzez Komiks » 26 maja 2015, o 14:40

Jest to przykład widoku GIldii z Gladiatus.pl

http://images34.fotosik.pl/520/4962212163760aa8med.jpg

A tutaj na samym dole jest widok kolejych poziomów Kwatery Głownej (czy jakos tak)

http://guipar.es.tl/Gladiatus.htm
Komiks

Postprzez Shins » 23 cze 2015, o 19:41

Chciałbym się dowiedzieć, czy prace na d stowarzyszeniami są już zaczęte, a jeśli tak, to jak wyglądają aktualne plany (nawet, jeśli mogą ulec zmianie to dobrze byłoby uzyskać wgląd w jakiś szkic), a jeśli nie, to mam pytanie - czy będziecie rozpisywali jeszcze jakiś wątek o stowarzyszeniach? Aktualne wątki są przestarzałe i być może warto byłoby odświeżyć dyskusję przed rozpoczęciem prac, o ile już czegoś nie piszecie.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez wojownik1996 » 10 lip 2015, o 23:40

Popieram przedmówcę . Czy moglibyśmy się dowiedzieć na jakim etapie są prace nad powyższym projektem ?
Dream Team:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nakarm nic to cię nie kosztuje ;) Zobacz mojego pokemona!
==============================================================
Chciałbyś założyć sobie konto w grze :) ? Zapraszam do rejestracji z tego Linku Załóż konto. Robiąc to możesz liczyć na moją pomoc w grze ! :)
wojownik1996

Postprzez Kooga » 15 kwi 2016, o 00:10

I co się stało z tym projektem?
Kooga

Poprzednia strona

Powrót do Zaakceptowane propozycje