Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj znajdują się propozycje zaakceptowane przez Profesora Oaka.

Pomoc Administracji

Postprzez Ethelnalen » 13 gru 2014, o 13:19

Od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiałem i myślę, że warto z czymś takim spróbować.
Wiecie dobrze, że czasami popełnicie jakiś błąd, którego ewentualne cofnięcie nic by nie zmieniło, ale nie macie takiej możliwości. No wiec tutaj wychodzę do Was z pomysłem pomocy w takich drobiazgach. Oczywiście na kilku zasadach, które spiszę poniżej.

1. Każdy GRACZ może skorzystać z takiej pomocy maksymalnie dwa razy w roku.
2. Należy się zgłosić do mnie (Ethelnalen w grze i na forum) nie później niż tydzień po incydencie, poprzez Centrum Pomocy.
3. Nie będę w stanie pomóc ze wszystkim, poniżej wypisze z czym na pewno mogę, a z czym mogą być pewne problemy.
4. Jeśli ktoś będzie próbował wykorzystać to w jakiś dziwny sposób na własną korzyść, zostanie permanentnie pozbawiony prawa do skorzystania z tej opcji.
5. Niestety taka pomoc nie obejmuje cofania czegoś ze względu na np. zmiany w aktualizacjach. Tylko pomyłki/błędy zgłoszone od razu po zajściu.

No więc, z czym na pewno mogę pomóc:
- przywrócenie wartościowego Pokemona sprzedanego do Hodowli (w logach hodowli zapisywane są Pokemony od pewnej wartości)
- cofnięcie przypadkowej ewolucji Pokemona
- cofnięcie JEDNEGO poziomu w wypadku przypadkowego nie ewoluowania Pokemona (np. poprzez posiadanie tego samego poka w drużynie)
- przywrócenie ataku Pokemonowi (tylko z normalnego movesetu, nie mogę sprawdzić czy Pok miał TM) w wypadku przypadkowego zastąpienia go innym atakiem

Z czym w obecnej chwili nie mogę pomóc:
- cofnięcie kilku treningów w błędną statystykę (niestety treningi nie są logowane)
- przypadkowe sprzedanie czegokolwiek na Targu - w to nigdy nie będę ingerował, jako że tutaj zamieszane są dwie osoby a nie tylko jedna
- przypadkowy zakup złego przedmiotu w Pokesklepie/za Zasługi/za Punkty Walki
- użycie złych jagód na Pokemonie
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Powrót do Zaakceptowane propozycje