Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Hala Wyzwań - dostępne poki do wyboru

Postprzez Gromash » 9 kwi 2019, o 21:51

W sumie nie wiem czy to błąd czy nie, ale sytuacja dotyczy Hali z weekendu 6 kwietnia.
Udział w wyzwaniu mogły brać tylko Poki mroczne - spoko. Wymyśliłem sobie że dam sobie do tej Hali Mega Gyaradosa. Przy mega ewo zmienia swój typ z Woda/Powietrze na Woda/Mrok. I myślałem że będzie można go dać do tej hali, ale nie można było. Nie dało się go wybrać.

I tu pytanie, czy przy takim przypadku nie powinien być możliwy jego wybór? Chyba że Hala bierze typy z podstawki, ale to też byłoby średnie bo pewnie w takim przypadku można byłoby wsadzić go jako powietrznego.

W skrócie: Czy nie możność wystawienia Mega Gyaradosa w Hali gdzie można tylko mroczne jest błedem czy nie
Gromash

Re: Hala Wyzwań - dostępne poki do wyboru

Postprzez Ethelnalen » 10 kwi 2019, o 01:16

Hm, no to jest problematyczne. Nie wiem czy i jak to poprawię bo to w obie strony może być niejasne dla graczy. Ale niech wątek tutaj zostanie.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Powrót do Błędy Pokemonów