Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Szukacz okruchów

Postprzez Inayeth » 9 lut 2019, o 14:56

Nie wiem jak to wygląda u innych, ale regularnie dropi mi okruchy poza wydarzeniem i bez szukacza, za to w trakcie deszczu i z szukaczem od naprawienia okruchów jeszcze ani razu mi nie wypadł. Deszcz był już kilka razy i o ile pierwsze 2 potraktowałam jako zwykły pech, tak coraz bardziej mam wątpliwości czy coś nie zostało zepsute w module. Niby to nic wielkiego, bo wydropię sobie potrzebne kamyki na co dzień w dziczy, ale trochę mi szkoda.
Inayeth

Re: Szukacz okruchów

Postprzez Brittany » 10 lut 2019, o 21:52

Szczerze... u mnie identycznie. W czasie deszczu i z włączonym szukaczem nigdy nie znalazłam okruchu (przynajmniej z tego co pamiętam). Bez deszczu i bez włączonej opcji na szukaczu czasem się trafi (rzadko bo rzadko, ale jednak) okruch. Nawet mi się trafił dzisiaj (o co akurat nie mam pretensji) słoneczny. Jednak uważam, że coś jest jednak nie tak.
Brittany

Re: Szukacz okruchów

Postprzez Ethelnalen » 21 mar 2019, o 14:24

Sprawdziłem kod i nie widzę żadnego błedu. Zapewne to problem percepcji po prostu - 2 tygodnie bez wydarzenia, znajdujesz okruch. 1 dzień wydarzenia, nie znajdujesz okruchu. Ale szansa tak nie działa niestety, jest większa ale nie gwarantuje znalezienia okruchu z Szukaczem lub wydarzeniem.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Powrót do Błędy przedmiotów