Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Czyli o wszystkim i o niczym.

Seria z PokeLife (Kanał: Ryuuji-senpai)

Postprzez Ryuugojou » 1 sie 2019, o 16:37

Hej, chciałbym was zaprosić do obejrzenia pierwszego odcinka z PokeLife na moim kanale Ryuuji-senpai. Będę tutaj wrzucał każdy nowy odcinek z tejże serii :3.

Wrzuciłem go parę minut temu, i mam nadzieję że zostawicie subskrybcje z dzwoneczkiem jak i oczywiście łapeczkę w górę UwU.

Odcinki będą pojawiać się co 2-3 dni, i mam nadzieję że dojdziemy do momentu kiedy będę robić streamy z tejże gierki :P.

Link do filmu: CENZURA
Ryuugojou

Re: Seria z PokeLife (Kanał: Ryuuji-senpai)

Postprzez Ryuugojou » 16 sie 2019, o 10:57

Nowy odcineczek z PokeLife, napiszcie w komentarzu pod odcinkiem czy dobrze wszystko robię to co zawarte jest w odcinku <3.

CENZURA
Ryuugojou

Re: Seria z PokeLife (Kanał: Ryuuji-senpai)

Postprzez Shins » 18 sie 2019, o 09:58

Przede wszystkim to wytnij w wejściówki te obsceniczne sceny. W innym wypadku wytnę linki. Tutaj mogą grać dzieci i zamieszczanie takich treści jest nieodpowiednie.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Powrót do Hydepark