Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Propozycje które zostały już dodane do gry.

Jesteś na..

Tak
16
67%
Nie
7
29%
Nie wiem
1
4%

Liczba głosów : 24

Im Was więcej, tym łapiemy szybciej!

Postprzez Hipotermia » 11 wrz 2015, o 01:15

Prosta propozycja. Trudność spotkania Shiny powinno się powiązać z ich częstotliwością występowania.
Leśne ptastwo, hoeńskie hieny, inne badziewia powinny mieć względnie sporą szansę na spotkanie w porównaniu do tego, co jest teraz, gdzie wcale rzadkim widokiem nie jest wydawanie kilku tysięcy PA na spotkanie takiego o to "śmiecia", jak to wielu nazywa tanie, świecące pokemony.
Dlatego w porównaniu do tego, co jest - wg mnie shiny z najmniejszą szansą na pojawienie się w dziczy powinny pozostać bez zmian względem trudności spotkania, natomiast im idziemy bardziej w dół do tych najczęściej losowanych, tym łatwiej je powinno się spotkać. Nikomu nie powinno wadzić to, że łatwo będą wpadać wymienione wcześniej i wiele innych shiny, które nawet nie pokrywają kosztów stunballi zużytych do złapania ich.

Oczywiście mogę zrozumieć tych, którzy nabili sporą ilość złapanych shiny bez tego, także można by było nieco polepszyć sytuację u tych, którzy mają np. ostatnie osiągnięcie związane z łapaniem Shiny i polepszyć bonus.
benc benc benc
Hipotermia

Re: Im Was więcej, tym łapiemy szybciej!

Postprzez Ethelnalen » 24 lis 2015, o 18:44

Propozycja dodana pod głosowanie.

Problem z tym mam taki, że nic się nie zmieni - i po prostu nadal te same osoby będą łapały shiny, tyle że więcej ich.
Były administrator PokeLife - żadnych spraw już do mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Były Admin

Postprzez Smiec » 24 lis 2015, o 18:51

+. Dodajcie do tego ranking ilości złapanych shiny i będę zadowolony.
Smiec

Postprzez nulia » 24 lis 2015, o 18:54

Ja zacząłem łapać shiny od może 5 dni i nie powiem,jak był alert na forum,to znalazłem fineona 4 razy,co prawda było wtedy wydarzenie błyszczenie,a wczoraj po zobaczeniu alertu na forum jednym kliknięciem znalazłem shiny kricketota i go złapałem. Może poprostu zwiększyć szanse złapania tych słabszych poków,żeby opłacało się je trochę bardziej łapać.
Jest jeden Ethel.
Ethel jest Adminem sprawiedliwym, który za dobro obstawia eventy, a za swoje "widzimisie" daje Permbana.
Są trzy formy płatności: SMS, PayPal i Przelew Święty.
Ethel stał się Wydrą i pobanował graczy dla Swojego spokoju.
Słowo Ethela jest ostateczne, tylko on ma rację.
Łaska Ethela jest do nagród potrzebna.
nulia

Postprzez Hipotermia » 24 lis 2015, o 18:55

Smiec napisał(a):+. Dodajcie do tego ranking ilości złapanych shiny i będę zadowolony.

Jeśli by to miało wejść, to raczej z wieloma innymi rankingami względem osiągnięć.
Także nie spodziewaj się tego raczej w najbliższym czasie, jeśli w ogóle.

nulia napisał(a):Ja zacząłem łapać shiny od może 5 dni i nie powiem,jak był alert na forum,to znalazłem fineona 4 razy,co prawda było wtedy wydarzenie błyszczenie,a wczoraj po zobaczeniu alertu na forum jednym kliknięciem znalazłem shiny kricketota i go złapałem. Może poprostu zwiększyć szanse złapania tych słabszych poków,żeby opłacało się je trochę bardziej łapać.

Jakie zwiększyć.. te gówniaki mają większą szansę złapania, więc tego NIE TRZEBA tykać.
benc benc benc
Hipotermia

Postprzez nulia » 24 lis 2015, o 18:59

Hipotermia napisał(a):
nulia napisał(a):Ja zacząłem łapać shiny od może 5 dni i nie powiem,jak był alert na forum,to znalazłem fineona 4 razy,co prawda było wtedy wydarzenie błyszczenie,a wczoraj po zobaczeniu alertu na forum jednym kliknięciem znalazłem shiny kricketota i go złapałem. Może poprostu zwiększyć szanse złapania tych słabszych poków,żeby opłacało się je trochę bardziej łapać.

Jakie zwiększyć.. te gówniaki mają większą szansę złapania, więc tego NIE TRZEBA tykać.

W myśl tytułu tego tematu "Im Was więcej, tym łapiemy szybciej!" zawsze można minimalnie zwiększyć,bo jak napisałem na swoim przykładzie wcale tak trudno sh poka nie jesteś spotkać jak jest duża grupa.
Jest jeden Ethel.
Ethel jest Adminem sprawiedliwym, który za dobro obstawia eventy, a za swoje "widzimisie" daje Permbana.
Są trzy formy płatności: SMS, PayPal i Przelew Święty.
Ethel stał się Wydrą i pobanował graczy dla Swojego spokoju.
Słowo Ethela jest ostateczne, tylko on ma rację.
Łaska Ethela jest do nagród potrzebna.
nulia

Postprzez Rehki » 24 lis 2015, o 19:30

Bez sensu propozycja. Wieksza szansa spotkania tych miernych shiny wpłynie na wieksza ilosc shiny w grze, co spowoduje jeszcze wiekszy spadek cen(grupy beda sie zmienialy szybciej, czesciej beda wartosciowe poki). Ceny shiny i tak juz sa wystarczajaco niskie ze nic sie na tym zarobic nie da.
Obrazek
Zapraszam do rejestracji z mojego linku polecającego http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=369064 w zamian otrzymacie moja pomoc w grze ;)

Expie pokemony na zamówienie.
Rehki

Postprzez Smiec » 24 lis 2015, o 19:34

Da się. Można zwyczajnie zmniejszyć ilość występowania osobników w danej grupie. Zamiast maksymalnych 9 pidzejów dać 6.
Smiec

Postprzez Hipotermia » 24 lis 2015, o 19:55

Smiec napisał(a):Da się. Można zwyczajnie zmniejszyć ilość występowania osobników w danej grupie. Zamiast maksymalnych 9 pidzejów dać 6.

Pomyśl przez chwilę, chcesz zmniejszyć grupy i potem co.. grupy lepszych shiny byłyby częściej, co przełożyłoby się na to, że ceny by.. może nie drastycznie, ale w jakimś tam stopniu zmalałyby.

Wyjścia są 2, coby usprawnić łapanie Shiny:
• zwiększenie liczebności tych najczęstszych grup przy jednocześnie wejściu poprawki, która jest w temacie i możliwość blokowania medali
• blokowanie medali, coby nie było szkoda go łamać na gówniakach, takich jak rattata czy inny caterpie (ogólnie tak myślę, czy pozbycie się tych medali nie byłoby lepszą opcją, mniejsza przydatność nuub kont, bo trzeba napieprzać w dzicz zamiast szybkie klikanie/f5 i wtedy lekko/znacząco? zwiększyć szansę na spotkanie bez bonusów).

Kombinacji może być więcej, ale raczej tak, by nie wpłynęło to za bardzo na grę, to trudno raczej coś więcej wymyślić, a i to, by tych shiny nie było za dużo/mało raczej nie powinno się robić.
benc benc benc
Hipotermia

Postprzez Keliz » 27 lis 2015, o 00:17

Myśląc optymistycznie. Szybciej wyłapiemy tanie shiny -> szybciej zmieni się grupa -> większe szanse na lepszą grupę. ;)
2015-01-20 00:41:31
8. sala w Kanto

Dream Team Completed :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Keliz

Powrót do Zrealizowane propozycje