Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Dyskusje o Pokemonach nie związane bezpośrednio z grą.

Re: Top Niedocenianych

Postprzez Takuya » 22 lip 2014, o 22:42

"Rozpiszę" się o Crawdauncie, Sharpedo i Lanturnie.
Ten pierwszy to według mnie lepsza alternatywa Kinglera. Fakt, że w przyrostach przegrywa, ale ma ciekawszy MS, STAB od ruchów typu Ciemność i kontrę na prawie wszystkie podatności - Aerial Ace. Do tego wzmacniacz Swords Dance. Poka tego widziałem tylko w kilku teamach (gdzie potem niestety został zastąpiony innym).
Drugi to Sharpedo. Świetny przyrost do ataku i szybkości, słaby do obron, przeciętny do HP. IMO gorsza alternatywa Crawdaunta, ale wcale nie jest bezużyteczny! Dużo ruchów typu ciemność - Punishiment, Payback (niestety będą osłabione po aktualizacji), ale szkoda, ze tylko jeden fizyczny wodny (do tego słaby), i przez to ten Pok jest tak niedoceniany. Nie może poznać Aqua Tail, bo jak wiemy... nie ma ogona, więc zostaje tylko Aqua Jet... z mocą 40. Ale IMO potencjał jego wzrośnie wraz z wprowadzeniem HM Waterfall.
Lanturn wymieniony był już tu 2 razy. Jak na razie widziałem tylko kilka osób, które chcą go mieć w końcowym teamie. Świetne połączenie typów, świetny movepool, dobre przyrosty (Podkreślam dobre, bo nie są aż tak świetne). Podatny tylko na trawę i ziemię, którą kontruje jednym lodowym ruchem - Ice beam/Blizzard. Do tego uczy się przydatnych ruchów statusowych - Charge (zwiększa atak i sp.atak o 1.5 oraz sp.def o 1) i Aqua Ring (leczenie o 30% bez cd). Sam mam Lanturna, i moim zdaniem świetnie się sprawdza.
Takuya

Re: Top Niedocenianych

Postprzez wspaniala12 » 13 wrz 2017, o 16:30

butterfree - różnorodne ataki wiec może sobie stanami manipulować
Dream Team :
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
wspaniala12

Poprzednia strona

Powrót do Pokemony