Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Tutaj możecie zasugerować własne skórki, Pokemony do których chcielibyście je mieć czy też po prostu porozmawiać o już istniejących.

Koniec współpracy z Edgarem - sprawa skórek

Postprzez Ethelnalen » 9 sty 2015, o 23:59

Pewnie wielu z Was zaintrygował tytuł wątku - no niestety jak widzicie początek roku nie jest dla nas zbyt przychylny.
Z powodów życiowych Edgar musiał zakończyć krótką współpracę z nami, nie będzie już robił skórek.
Same skórki w grze zostaną i za jakiś czas pewnie wznowimy dodawanie ich, jednak musicie uzbroić się w cierpliwość i dać nam czas na znalezienie nowego grafika. Nie, nie wysyłajcie do mnie PW, że chcielibyście pomóc - jeśli zdecydujemy się prowadzić rekrutację wśród graczy, napiszę o tym.
Tymczasem dział skórek zostanie póki co zamknięty.

Jeśli ktoś zapłacił już za zamówioną skórkę, której jednak nie otrzymał, najmocniej przepraszamy, niestety nie wszystko da się przewidzieć. Aby otrzymać zwrot pieniędzy:
1. Kopiujecie/screenujecie dane przelewu, abyśmy łatwo znaleźli go w historii (wymagane są: numer konta, imię i nazwisko, kwota, data, numer konta odbiorcy).
2. Wysyłacie te dane mi (LINK) w prywatnej wiadomości na forum (wiadomość z danymi zostanie usunięta po zakończeniu sprawy).
3. Po sprawdzeniu czy wszystko się zgadza, otrzymacie zwrot na to samo konto z którego dokonano przelewu.

Jeszcze raz przepraszamy za komplikacje i mamy nadzieję, ż wyczerpaliśmy już limit pecha przynajmniej an styczeń.
Były administrator PokeLife - żadnych spraw już do mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Były Admin

Re: Koniec współpracy z Edgarem - sprawa skórek

Postprzez Filipos44 » 15 sty 2015, o 18:27

Taka luźna propozycja... może zrobić coś jak w Nightwood, taka gra w pewnym stopniu podobna do PL, tylko, o smokach. Dawno nie grałem, ale z tego co pamiętam tam był taki system, że nowe wyglądy dla smoków mógł zrobić każdy, w zamian otrzymywał trochę kasy, czy coś takiego, no nie pamiętam dobrze, bo i z powodu moich nędznych zdolności w kwestiach graficznych się tym nie interesowałem. Tak czy inaczej, uważam, że to by było dobre, by każdy gracz mógł tworzyć skórki, a potem te co lepsze były by dodawane do gry, a gracze którzy je stworzyli otrzymywali by w ramach tej pracy np. PZ. Jestem pewny, że znajdzie się nie jeden zdolny grafik, jakieś ciekawe obrazki były nawet w którymś temacie założonym przez Edgara, gdzie pytał o styl skórek i to nie były jego grafiki, tylko któregoś gracza. W sumie tam się kilka osób chwaliło...
Chcesz założyć sobie konto w grze? Może przy okazji mi pomożesz rejestrując się z TEGO linku polecającego? Dzięki temu będziesz zawsze mógł liczyć na moją pomoc w grze :)

Moja drużyna

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

"Rudy używając Lava Plume zadaje 1029 obrażeń przeciwnikowi. Ten ruch jest super efektywny. Przeciwnik jest Podpalony."
Filipos44

Postprzez dw7160 » 16 sty 2015, o 14:35

Popieram Filiposa :) BD pomysł każdy będzie mógł sie wykazać zdolnościami ;)
Tylko ważne żeby każdy gracz płacił w PZ za usługe dodania swojej skórki i mógł otrzymywać PZ za sprzedaną ilość skórek :D
Kupie duuuużo białych jagód w churcie ;D
dw7160

Postprzez Braga » 17 sty 2015, o 00:10

Ethelnalen napisał(a): jeśli zdecydujemy się prowadzić rekrutację wśród graczy, napiszę o tym

tl;dr?
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Braga

Postprzez Filipos44 » 17 sty 2015, o 00:41

Wydrę zrozumiałem i nie przeoczyłem tego. Napisałem tamten post bo: 1. byłem ciekawy jak zareagują ludzie, 2. Nie jestem pewny o jakiej rekrutacji myślał Ethel, mógł mieć na myśli jakieś jednorazowe wybory na grafika i wtedy ta jedna osoba ma wyłączność...
Ciebie z kolei nie zrozumiałem. Może jestem jakiś nienormalny, ale nie wiem co znaczy zbitka pixeli tworząca napis "tl;dr"
Chcesz założyć sobie konto w grze? Może przy okazji mi pomożesz rejestrując się z TEGO linku polecającego? Dzięki temu będziesz zawsze mógł liczyć na moją pomoc w grze :)

Moja drużyna

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

"Rudy używając Lava Plume zadaje 1029 obrażeń przeciwnikowi. Ten ruch jest super efektywny. Przeciwnik jest Podpalony."
Filipos44

Postprzez Pejsata » 17 sty 2015, o 00:49

tl;dr - too long; didn't read

a co do tematu, to z takim darem przewidywania powinnam chyba zacząć grać w totka ; d

PS. otwórzcie dział z propozycjami, zabiliście mi temat :D
Obrazek
Pejsata

Powrót do Propozycje Skórek