Witamy na forum PokeLife!

Jeśli posiadasz już konto na poke-life.net, wystarczy że zalogujesz się tutaj danymi z gry, a konto na forum zostanie utworzone!

UWAGA: Hasło oraz email po pierwszym logowaniu są osobne i dla forum i dla gry. Jeśli po zalogowaniu na forum zmienisz hasło w grze, na forum nadal będzie stare hasło!

Cotygodniowe posty na temat PokeLife oraz postępu aktualizacji.

Tygodnik PokeLife #91

Postprzez Ethelnalen » 4 sty 2019, o 18:56

Czego możecie się spodziewać w nowym roku

No więc mamy Nowy Rok także przedstawię Wam czego możecie się w tym roku spodziewać. To bardziej lista elementów, które chciałbym wprowadzić wcześniej czy później i mam nadzieję większość da radę w tym roku. Pamiętajcie jednak że to nie jest obietnica tylko takie przedstawienie z grubsza planów, o których jeszcze nigdzie nie pisałem dokładniej. Informacje o tym co będzie wprowadzane w następnej kolejności zawsze będą podawane w Tygodnikach.

Lista nie jest uszeregowana w żaden sposób, kolejność tutaj nie oznacza kolejności wprowadzenia.

1. Usuwanie konta, blokowanie niektórych elementów gry bez potwierdzonego emaila oraz wgrywanie avatarów - to zostało jeszcze do dokończenia z poprzedniego roku jak dobrze wiecie, zapewne od tego zacznę żeby było już gotowe i z głowy
2. Poprawianie walk, zmiana techniczna sposobu określania kolejności ruchów oraz dodanie brakujących ataków - to pewnie będzie jako drugie, jest o tym wątek w aktualnościach już. Może to trochę zająć ale musi być zrobione w końcu.
3. Stowarzyszenia - o planach na to dobrze wiecie i nie muszę chyba nic tutaj dopisywać, po prostu rozbudowa stowarzyszeń
4. Region Alola - w tym roku na pewno będzie dodany ten region
5. Legendy - chciałbym w końcu umożliwić zdobycie w jakiś sposób Pokemonów legendarnych, szczegóły jednak kiedy do tego dojdę
6. Scalenie wszystkich sklepów w jeden dobrze zrobiony - Pokesklep, Zasługi, Centrum Nagród, Metasklep... namnożyło się tych sklepów a każdy z nich jest zrobiony inaczej. Chcę to zunifikować w jeden łatwy w obsłudze sklep, z wyszukiwarką przedmiotów etc
7. Ulepszenie poczty - czyli przede wszystkim dodanie możliwości dodawania znajomych, ignorowania osób, polepszenie wyświetlania wiadomości etc
8. Przeróbka targu - targ nadal korzysta z tego samego kodu co przed wprowadzeniem nowego interfejsu. Trzeba go w końcu ulepszyć żeby był wygodniejszy w przeglądaniu i używaniu
9. Dark Pokemony - to jest na razie jedynie koncept któremu się przyglądam, tak myśląc jak je wprowadzić aby urozmaicić rozgrywkę a nie tylko dodać jako inny wariant kolorystyczny

Iiiii do tego pełno mniejszych zmian i ulepszeń. Pewnie w trakcie roku dojdą też dodatkowe rzeczy o których w tym momencie nie pomyślałem.
Podsumowując przypomnę, że to nie są obietnice ani nic takiego - tylko przedstawienie co mam wpisane na liście rzeczy do wprowadzenia.

Planowane aktualizacje

Obecnie pracujemy nad:
- blokowanie pewnych elementów gry bez potwierdzonego emaila
- usuwanie konta
Co jest zaplanowane na następne aktualizacje:
- zmiany balansujące w walkach

Pytania i odpowiedzi

Nie mogę wysłać SMSa za 30zł, dlaczego?
- Podobno w tym roku weszła w życie regulacja, która wymaga, aby właściciel numeru sam zażyczył sobie możliwości wysyłania SMSów Premium powyżej 30 zł. Na razie jeszcze to sprawdzamy i myślimy nad rozwiązaniami.
Kwantowy administrator PokeLife - żadnych spraw mnie nie zgłaszać.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Tygodnik PokeLife #91

Postprzez Dawid » 4 sty 2019, o 19:05

Bedzie możliwość doładowywania pz poprzez PSC ? wiem, że kiedyś było, czemu zostało to usunięte ?
nakarm jak możesz będę wdzięczny :) Zobacz mojego pokemona!
Dawid

Postprzez bobr77 » 4 sty 2019, o 19:10

halę wyzwań popraw
Ukradli mi pokemony
bobr77

Postprzez pates » 4 sty 2019, o 19:14

Ja bym jeszcze Smeargla chętnie zobaczył, a także coś o czym pomyślałem dzisiaj, mianowicie odgłosy poków wchodzących do walki.
pates

Postprzez Shins » 4 sty 2019, o 19:26

O ile samo wprowadzenie legend do gry może być OK, o tyle umożliwienie ich zdobywania to kiepski pomysł. Namnoży się setki legend i tyle z tego będzie.

Do tego te "Dark" Pokemony - raczej kiepski pomysł, nie widzę sensu ich dodawania.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez grem220899 » 4 sty 2019, o 19:44

Dobry pomysł ze zmianą targu
Trener pokemonów trujących
http://pokelife.pl/pokemon.php?p=104738781
grem220899

Postprzez DojczBoy » 4 sty 2019, o 19:52

@Shins Ten już narzeka
Koniecznie coś co można wspólnie robić w tych stowach, rywalizować

A legendy to idealnie pasują na te world bossy, jeden pok - jeden gracz, będące jego patronem przez określony czas po pokonaniu czy coś

Mi brakuje też długoterminowych trudnych zadań, kto ,,pierwszy ten lepszy", by urozmaicić klikanie w dziczach
Typu Pokonaj 15 różnych pokemonów od wychowawcy -> przedmiot ewoluacyjny - nie wiem jak to sie odmienia! :o

Miłej zabawy
DojczBoy

Postprzez dolar1 » 4 sty 2019, o 20:02

Shins w 100% sie zgadzam z Toba jedna wielka porażka z tymi Legendami. Targ ok. Poki Dark- nie. Stowa tak.
dolar1

Postprzez wielkibob » 4 sty 2019, o 20:08

Również podpinam się pod słowa Shinsa :b
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
wielkibob

Postprzez Broski » 4 sty 2019, o 20:15

Można by dodać Smeargle'a, jeśli jakoś ruch Sketch da się wprowadzić i Shedinję, zdolność ma, w dziczy ma trochę hp zamiast 1, więc czemu nie dać zrobić. Na przykład, że jest 5% szans na zdobycie Shedinjy po ewolucji Nincady w Ninjaska.
Świetnie, że będzie Alola, oby z alolańskimi odmianami.
Nie jestem za tym, żeby można było zdobyć legendy fizycznie, a jedynie jako wpis do dexu. Na przykład wprowadzić wydarzenie spotkania mędrca, który opowiada o legendarnym pokemonie i w ten sposób mamy legendę w kolekcji. Jedynie bym wprowadził Heatrana, bo on w ogóle na legendę nie pasuje, a na zwykłego pokemona, nie ma wielkich przyrostów jak na legendę, do tego ma płeć w przeciwieństwie do innych legend, więc jego legendarność jest mocno naciągana.
Ja bym miał pomysł na wprowadzenie Zespołu R i policji. W dziczy można by było spotkać członka Zespołu R, walczyłoby się z nim jak z normalnym trenerem, tyle że tutaj w razie porażki straciłoby się trochę yenów oraz losowego pokemona z drużyny, który by został ukradziony. I byłaby szansa pogoni za złodziejem po tej samej dziczy, z tym że z każdą wyprawą szansa na jego znalezienie byłaby mniejsza. I tu wchodzi policja, zgłaszałoby się kradzież (im szybciej tym by było lepiej) i po pewnym czasie policja złapałaby złodzieja i oddała pokemona. Wtedy taki pokemon wracałby z mniejszym przywiązaniem. Gracz sam by decydował czy samemu gonić czy zgłaszać na policję.
Nie lubię shiny poków i nie gram schematami.
Broski

Postprzez Shins » 4 sty 2019, o 20:23

DojczBoy napisał(a):@Shins Ten już narzeka
Koniecznie coś co można wspólnie robić w tych stowach, rywalizować

A legendy to idealnie pasują na te world bossy, jeden pok - jeden gracz, będące jego patronem przez określony czas po pokonaniu czy coś

Gdyby dodać legendy jako mini-bossy, szczególnie w kontekście walk zespołowych, gdyby była taka możliwość - to wtedy jak najbardziej. Tylko, żeby gracze nie mogli ich zdobywać do teamów.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.
Shins

Postprzez sider3000 » 4 sty 2019, o 20:53

Dlaczego na tej liście nie widzę hm-ów? :p
Aaa, i przed legendami, liczyłbym na wprowadzenie wszystkich niedostępnych poków do gry (Shedinya, itp co ich ni ma) i może jakiś stały sposób na ich możliwość zdobycia (w nowym pokesklepie, event skamielinowy, god dammit chociaż w święta). Legendy to problem, a tamte poki też czekają na swojego trenera, który je w końcu złapie :D
Obrazek
sider3000

Postprzez KradneDzieci » 4 sty 2019, o 21:07

Pomysł z listą znajomych (online), zablokowanych, ewentualnie zakładka na czacie, zeby można było pisać normalnie - marzenie :P

Nie wiem co to te dark pokemony więc się nie wypowiadam, alola też spoko, ale może pod koniec listy.

Reszta na duży plus, fajnie że jakoś to ogarnąłeś i wszystko się trzyma kupy :)
Obrazek
KradneDzieci

Postprzez NightFox » 4 sty 2019, o 21:53

To ja może tak po kolei
Ethel tylko nie przesadź z tym poprawianiem, bo są ataki które po poprawie są teraz kompletnie nieużywanie przez ich zbyt małą przydatność.

Region Alola- fajny plan, tylko czy w rok na pewno to da radę? Same poki to tam spoko, ale co z "salkami" i specjalnymi atakami? Jest jakiś plan jak to ma zadziałać?

Legendy- fajnie by było jakby w końcu dało się je zdobyć w jakiś sposób. I nie bardzo rozumiem dlaczego tak bardzo niektórzy są przeciwni ich posiadaniu. Przecież legendarne pokemony to normalny element uniwersum pokemon, w zasadzie przez to, że ich tu nie ma można by uznać że ta gra jest nieco wybrakowana. I nie bardzo widzę tu pretekst w będzie ich pełno... będzie ile będzie. W normalnych grach też są i jeden będzie mieć team prawie cały z legendami a inny nie. Mnie tam np interesowałby tylko Entei i Reshiram a reszta legend nawet mnie nie rusza i do teamu ich nigdy nie biorę (a nawet mając te dwa nie mam ich obu w teamie na raz bo oba to ogniste). A jak to aż tak wielki problem to można dać ograniczenie jakiś typu jedna legenda na team bo jak wejdzie druga to się pogryzą. Tak samo jak nie można mieć dwóch poków tego samego gatunku. Jak dla mnie to narzekanie jest dziwne.

Targ- zdecydowanie się przyda, bo obecny działa tak że przeglądając sam targ bez wpisanego np konkretnego poka (czasem patrzę ogółem co jest) to pokazuje tego samego poka na kilku stronach (bo raczej wątpię by dwóch tych samych graczy złapało 3 takie same axew, szczególnie że po wpisaniu "axew" wyskakuje zredukowana ilość do 1 na gracza)

Dark pokemony- a mogę zapytać na jakiej zasadzie miałyby istnieć te dark? Bo koncepcji tego chyba było kilka?
NightFox

Postprzez Elane » 4 sty 2019, o 22:02

Pomysł z wprowadzeniem legend do użytku dla graczy mi się nie podoba.
Jeśli już to wolałabym, żeby legendarne pokemony dało się po prostu spotkać (bardzo rzadko), ale żeby nie dało się ich złapać. Mogłyby występować w dziczy weekendowej, a po pokonaniu gracz otrzymywał by jakiś losowy przedmiot ewolucyjny lub otrzymywał jakąś aurę (bonus) na określony czas.

Reszta raczej na plus, już nie mogę się doczekać wprowadzenia nowego regionu, liczę na podobny event jak przy Kalos :)
Elane

Postprzez Masquerade » 4 sty 2019, o 22:27

Popieram to co wyżej napisane, po spotkaniu legendy dostajemy bonus lub drop tm albo coś w tym stylu. Legendy i możliwość ich złapania, absolutnie na nie jak i dark pokemony.
Masquerade

Postprzez Papknight » 5 sty 2019, o 03:19

Kilka miesięcy temu Ethel dodałem propozycję usprawnienia bonusów z osiągnięć "Kolekcja:..." by były choć minimalnie warte uwagi i zachęcały do uzupełniania jej.
Może warto temu poświęcić chwilę, bo jest to coś obecnego już w grze i wymaga jedynie ulepszenia.
Papknight

Postprzez Gregori5001 » 6 sty 2019, o 12:00

Nie dla dark pokemonow. Stowarzyszenia powinny być rozwinięte. Legendy tak ale tylko do spotkania i dostania jakiegoś busta. Według mnie ciekawe byłoby dodanie elitarnej czwórki lub podobnych bosow.
Gregori5001

Postprzez Ethelnalen » 6 sty 2019, o 15:21

Chyba nie rozumiem Waszego podejścia do Legendarnych Pokemonów.
1. Nie chcecie żeby były bo to silne poki i nie chcecie żeby każdy miał team z legend.
- Łatwo to rozwiązać stosując coś w stylu mega ewolucji. Czyli maksymalnie 1-2 Pokemony legendarne w teamie. Będziecie mogli je złapać i używać ale też nie usunie to całkowicie innych Poków.
2. Legendy są unikalne, powinna je mieć tylko jedna osoba na świecie!
- Tak jak w WoWie powinien być jeden Lightbringer, czy pełno innych przedmiotów/postaci które są unikalne w historii ale na potrzeby gier są unikalne dla każdego gracza z osobna - czytaj, nie będziesz mógł złapać dwóch Moltresów.

A zostawianie Legend jako "tylko do spotkania" wydaje mi się czymś, na co nie warto nawet poświęcać czasu bo nic to nie wniesie do gry poza ludźmi, którzy pomyślą że mogą je kiedyś złapać, a tu się okaże że nie.
Tak samo drugi pomysł, gdzie jedynie jedna osoba będzie mogła mieć daną Legendę i będzie ją "tracić" po jakimś czasie. Nie ma to większego sensu bo musiałbym wtedy zablokować używanie jej w Lidze i do tego problematyczny będzie trening takiego Pokemona wtedy.

Chyba główny theme Pokemonów to żeby skolekcjonować wszystkie Pokemony, tak mi się przynajmniej wydaje.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez dolar1 » 6 sty 2019, o 16:22

Spoko proponuje legendy jeszcze w wersji sh daj a co tam.
Ja i pewnie większość osób nadal nie rozumiemy czemu ciągle wprowadzasz coś czego z 50 % osób gry nie chce żebyś wprowadzał?. A co do kolekcjonowania wystarczy dodawać wpisy np z eventu, jak już na tym komuś zależy. Po co robić coś co od dawna było ok i to zmieniać. Ostatnio coraz więcej dyskusji jest w jakim kierunku chcesz tę grę robić . Bo tak serio sam osobiście już przestałem to rozumieć. Nie wiem czy jeszcze w tę grę grasz, ale takie wprowadzanie co jakiś czas czegoś zupełnie niepotrzebnego utrudnia grę innym m.in. mi. Rozumiem, że chcesz coś robić w grze, ale naprawdę może warto czasem graczy posłuchać?. Kolejne moje pytanie te poki będą mieć blokadę na targu na sell czy nie ( bo jak nie, a jakoś dziwnie jestem pewien, ze tak własnie będzie to już targ do zamknięcia na stałe)?.
[list=]1. Nie chcecie żeby były bo to silne poki i nie chcecie żeby każdy miał team z legend.
- Łatwo to rozwiązać stosując coś w stylu mega ewolucji. Czyli maksymalnie 1-2 Pokemony legendarne w teamie. Będziecie mogli je złapać i używać ale też nie usunie to całkowicie innych Poków.[/list]

- nie wiem czy wiesz ale w większości usunie własnie te poki. Już ci tłumacze- gracze z 1 -2 ligi po wklejeniu 2 pokemonów legend musza zmieniać ms a jak nie da się to własnie zmieniać poki. By im się to jakoś zgadzało. Myślisz, że łatwo jest wklejać od tak sobie poka do endu i wszystko gra?. Otóż zapewniam cie, że nie.
[list=]2.Legendy są unikalne, powinna je mieć tylko jedna osoba na świecie![/list]. Nie nie powinien mieć ich nikt. Po coś te poki były niedostępne. Zmieniłeś regulamin ok niech będzie miałeś prawo. zmniejszyłeś ilość nobków - nie podobało mi się to bo pisałeś, ze gracze z niższym lvl szajni nie łapią ( to teraz łapią te za 50 pz) ale ok ponarzekałem i mowie niech będzie. Ale teraz to już naprawdę są jakieś dziwaczne akcje wprowadzania wszystkiego wbrew graczom. Każda rzecz jaka nam się nie podoba od razu, że nie rozumiesz o co nam chodzi.Jeszcze bym rozumiał ignorowanie jakby to jedno stowo pisało, ale tu już masz osoby od wysokich lvl do niskich, od graczy do adminów gry.
Mam nadzieje, że wytłumaczyłem w sposób jasny jak takie coś rozwala innym grę.
Ogólnie większość pomysłów mi się podoba ale ten zdecydowanie wielkie NIE
dolar1

Postprzez Ethelnalen » 6 sty 2019, o 16:41

Legendy są niedostępne bo to specjalne Poki i zawsze chcieliśmy zrobić z nimi coś dodatkowego a nie tylko złapanie jak resztę. To jedyny powód z którego są niedostępne. Nikt nie mówił że ich nigdy nie będzie, po prostu wcześniej nie dotarliśmy do tego momentu bo robiliśmy inne rzeczy.

Myślisz, że łatwo jest wklejać od tak sobie poka do endu i wszystko gra?. Otóż zapewniam cie, że nie.

Oczywiście że nie jest ale jakieś zmiany w rosterach Pokemonów zawsze będą. Nie mogę stwierdzić że od tego momentu nic już nigdy nie będzie zmieniane z Pokemonami. Równie dobrze mogę wtedy przestać pracować nad grą, bo zawsze będzie coś tutaj nawet pośrednio zmieniane. Gra stanie wtedy całkowicie w miejscu a tego chyba nikt by nie chciał.
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez Rehki » 6 sty 2019, o 16:51

Nie przejmuj sie niepotrzebnym placzem, niepotrzebnych ludzi Ethel.
Wszystkie pomysly sa dobre, jesli beda dobrze rozwiazane.
Czekam na dark poki i legendy :D
Obrazek
Zapraszam do rejestracji z mojego linku polecającego http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=369064 w zamian otrzymacie moja pomoc w grze ;)

Expie pokemony na zamówienie.
Rehki

Postprzez dolar1 » 6 sty 2019, o 16:58

Nie oczywiście, że nie ale nie cały end prawie a gwarantuje cie, że tak to będzie wyglądało. Oczywiście nie u wszystkich część graczy ,,nowi" im to nic nie zmieni, ale te osoby co maja endy to porażka.
A możne najpierw zrobić rzeczy ważne co leżą od kilku lat?. Może to zróbmy a nie jakieś legendy. mówię skoro ich większość nie chce po co tracić twój czas na to?. W tym samym można zrobić coś co chce większość czyli np stowa.
dolar1

Postprzez Ethelnalen » 6 sty 2019, o 17:01

Nie podałem nigdzie kolejności co będzie najpierw robione. Przez "inne ważne rzeczy" mam rozumieć "tylko to co nie zmieni w żaden sposób balansu poki/ataki/statystyki"? Bo o ile się nie mylę to bardzo dużo osób czeka na nowe ataki, w takim razie to też powinienem zignorować?
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Postprzez dolar1 » 6 sty 2019, o 17:09

Nie wiem ale mnie uczono ( dawno dawno temu), że to te na co sie czeka od dawna badz czeka na to spora liczba osób.
Rehki jak chcesz mnie obrażać to daruj sobie.
dolar1

Postprzez Shins » 6 sty 2019, o 17:58

Ethelnalen napisał(a):Chyba nie rozumiem Waszego podejścia do Legendarnych Pokemonów.
1. Nie chcecie żeby były bo to silne poki i nie chcecie żeby każdy miał team z legend.
- Łatwo to rozwiązać stosując coś w stylu mega ewolucji. Czyli maksymalnie 1-2 Pokemony legendarne w teamie. Będziecie mogli je złapać i używać ale też nie usunie to całkowicie innych Poków.
2. Legendy są unikalne, powinna je mieć tylko jedna osoba na świecie!
- Tak jak w WoWie powinien być jeden Lightbringer, czy pełno innych przedmiotów/postaci które są unikalne w historii ale na potrzeby gier są unikalne dla każdego gracza z osobna - czytaj, nie będziesz mógł złapać dwóch Moltresów.

A zostawianie Legend jako "tylko do spotkania" wydaje mi się czymś, na co nie warto nawet poświęcać czasu bo nic to nie wniesie do gry poza ludźmi, którzy pomyślą że mogą je kiedyś złapać, a tu się okaże że nie.
Tak samo drugi pomysł, gdzie jedynie jedna osoba będzie mogła mieć daną Legendę i będzie ją "tracić" po jakimś czasie. Nie ma to większego sensu bo musiałbym wtedy zablokować używanie jej w Lidze i do tego problematyczny będzie trening takiego Pokemona wtedy.

Chyba główny theme Pokemonów to żeby skolekcjonować wszystkie Pokemony, tak mi się przynajmniej wydaje.

Generalnie nie podoba mi się pomysł, by każdy mógł mieć poka legendarnego. Uważam, że grze przydałyby się balansu ruchów, by można było w sposób sensowny grać większą ilością poków i tym samym wprowadzić do drużyn graczy więcej różnorodności. A po wprowadzeniu legend ta różnorodność po raz kolejny zmaleje. Bo wśród legend są poki, które zdecydowanie są bardzo mocne.

Nie widzę też absolutnie żadnej potrzeby, aby te poki miały wchodzić do drużyn, czy by można je było złapać. Jasne, samo ich wprowadzenie do gry nie musi być wcale złe, ale nie w taki sposób.

Kiedyś pisałeś, że chcesz wprowadzić do gry walki z bossami. Jeśli rozumiem ma to być element drużynowy - co generalnie jest jak najlepszym pomysłem. Uważam, że wrzucenie pokemonów legendarnych jako te, które należy pokonywać w grupach - a za pokonanie otrzymać wpis do kolekcji + jakąś nagrodę - byłyby formą dla pokemonów legendarnych odpowiednią. Zapewniłaby ich pojawienie się, możliwość zmierzenia się z nimi ale zachowała ich unikatowość, bo jak zaczniemy w lidze spotykać Mew Two w co 3 teamie, to ogólnie kaplica.

To jest jeden z największych mankamentów (drugim jest breeding, który do naszej rozgrywki po prostu nie pasuje) konkurencji naszej gry, co powodowało, że zawszę PokeLife odbierałem - mimo różnych problemów jakie gra przechodziła - jako najbardziej racjonalnie podchodzącą do pewnych aspektów, które znacząco wpływają na komfort gry. W każdym razie mojej gry.

W kwestii pokemonów "dark" - o ile się orientuję, pojawiły się one tylko w 1 grze, gdzie stanowiły oś fabuły. W samym uniwersum (anime) takowych nie ma a wprowadzenie ich na stałe to już zwykłe wydziwianie. Chcesz urozmaicenia rozgrywki? To tu masz kilka pomysłów:

I absolutny element, na który czekamy od chyba 4 lat, jeśli nie dłużej - STOWARZYSZENIA I WALKI MIĘDZY NIMI. Nic tak nie urozmaici gry, jak współzawodnictwo z innymi stowarzyszeniami.
Przy czym od razu chciałbym zauważyć, ze jeśli kiedykolwiek doczekamy się walk, to realizacja ich w ten sposób, że tworzymy drużynę stowa i cała walka odbywa się poprzez symulację walki między takimi drużynami jest równie absorbujące co brak tego elementu więc jest bez sensu.

Shins

Postprzez Skypio » 6 sty 2019, o 18:19

Jeżeli chodzi o sklepy to można, by w zakładce regionalne, zrobić aby się wyświetlały posiadane przedmioty i te które nie mamy oraz jakby były podzielone na regiony, nie są to jakieś istotne rzeczy, ale jakoś mnie zawsze denerwowała ta nicość w tej zakładce jak się wszystko wykupiło.
Skypio

Postprzez 19martinka88 » 8 sty 2019, o 14:25

Rehki napisał(a):Nie przejmuj sie niepotrzebnym placzem, niepotrzebnych ludzi Ethel.

jestem tego samego zdania, i tak jak wyder nie rozumie ich płaczu.

dolar1 napisał(a):A możne najpierw zrobić rzeczy ważne co leżą od kilku lat?. Może to zróbmy a nie jakieś legendy. mówię skoro ich większość nie chce po co tracić twój czas na to?. W tym samym można zrobić coś co chce większość czyli np stowa.

większość? jakąś ankietę robiłeś, że wiesz czego chce większość? ( chba ją przegapiłem )albo siebie uważasz za większość.
Obrazek
19martinka88

Postprzez AnonimowyD » 8 sty 2019, o 18:54

19martinka88 napisał(a):
Rehki napisał(a):Nie przejmuj sie niepotrzebnym placzem, niepotrzebnych ludzi Ethel.

jestem tego samego zdania, i tak jak wyder nie rozumie ich płaczu.

dolar1 napisał(a):A możne najpierw zrobić rzeczy ważne co leżą od kilku lat?. Może to zróbmy a nie jakieś legendy. mówię skoro ich większość nie chce po co tracić twój czas na to?. W tym samym można zrobić coś co chce większość czyli np stowa.

większość? jakąś ankietę robiłeś, że wiesz czego chce większość? ( chba ją przegapiłem )albo siebie uważasz za większość.

Kto wie ile niektóre osoby posiadają kont :D może okazać się, że jednak większość :D
AnonimowyD

Postprzez 19martinka88 » 8 sty 2019, o 20:52

wystarczy przeczytać nowy regulamin :mrgreen:
Obrazek
19martinka88

Następna strona

Powrót do Tygodnik PokeLife