Opieka

Z PokeLife Pokedex
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Opieka jest aktywnością której może podjąć się Trener w celu pomocy przy opiekowaniu się jajkami w Hodowli Pokemon. Oczywiście dla wszystkich trenerów powodem chęci brania udziału w takiej akcji powinna być chęć polepszenia warunków narodzin i pierwszych dni małych Pokemonów. Jest jednak spora grupa, która widzi w tym jedynie szansę zdobycia rzadkich okazów.

Działanie Opieki

Każdego dnia Trener może udać się do Hodowli żeby pomóc w zajmowaniu się Pokedziećmi i jajkami. Każda zmiana trwa jedną godzinę. Oczywiście jest to dość męczące zajęcie, każdy wie jak rozbrykane bywają dzieci. Maksymalny koszt opieki to 150 Punktów Akcji trenera. Jednak dla graczy mających poniżej 300mPA jest to 50% maksymalnych Punktów Akcji trenera Po kilku dniach, o ile będziecie regularnie zaglądać do hodowli, pojawi się możliwość adoptowania Pokemona (lub odmówienia). O to, jaki Pokemon zostanie zaoferowany, decyduje kilka czynników:

Szczegóły

Pokemony do zdobycia

W zależności od poziomu osiągnięcia Opiekun dostępne są różne Pokemony:

UWAGA: Zdobycie kolejnych poziomów poszerza dostępną pulę o dane Pokemony. Nie zastępuje ich. Czyli mając poziom 3, nadal możecie zdobyc Tyrogue, Pichu etc

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Linki
Narzędzia