Targ

Z PokeLife Pokedex
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Targ do główny ośrodek handlu pokemonami oraz różnymi przedmiotami w grze. Aby wejść na targ klikamy w zakładkę TARG a następnie w zależności co chcemy kupić wybieramy opcję znajdującą się pod napisem KUP:


Jeśli natomiast sami chcemy coś wystawić mamy dodatkowe dwie opcje na samym dole, również w zakładce targ, pod napisem WYSTAW:

Ograniczenie kupowania

Na targu można kupować od osiągnięcia 5 poziomu.Na targu możesz kupić pokemony, których poziom jest większy od największego poziomu jakiego miałeś kiedykolwiek w swojej drużynie (patrz osiągnięcie Trener), jednak nie możesz nimi grać dopóki nie zrównasz poziomu trenera z poziomem kupionego pokemona - po prostu nie jesteś w stanie go opanować.

Wystawianie pokemonów na targu

Jeśli zdobyłeś osiągnięcie Trener 1 możesz na targu wystawić dowolnego pokemona znajdującego się w twojej przechowalni pokemonów, po cenie którą ustalisz - może to być zarówno cena w yenach jak i cena w zasługach, lub też jedynie jedna z tych opcji (w takim przypadku w ofercie która cię nie interesuje wpisz po prostu 0).

Minimalna Cena - Cena która wyświetla się standardowo w okienkach przy wystawianiu pokemona, jest ceną minimalną za niego i nie można sprzedać go po cenie niższej.

Ograniczenie liczby wystawionych pokemonów - na targu obecnie można wystawić maksymalnie pięć pokemonów naraz. Liczbę tą można zwiększyć poprzez zakup Karty trenera oraz zdobycie osiągnięcia Handlarz.

Podatek od sprzedaży - sprzedając pokemony na targu należy pamiętać, iż po każdej udanej transakcji od twoich zarobków odliczane jest pięć procent podatku. Nie tyczy się to sprzedaży za zasługi.


Kupno pokemona - filtry i działanie

2q2etd3.jpg
Po uzupełnieniu wszystkich pól klikamy przycisk ZASTOSUJ, a naszym oczom ukaże się lista zawierająca pokemony spełniające nasze wymagania.

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Linki
Narzędzia