Targ

Z PokeLife Pokedex
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Targ to miejsce gdzie możesz wymieniać się Pokemonami z innymi trenerami.

Ograniczenie kupowania

Na targu można kupować od osiągnięcia 5 poziomu.Na targu możesz kupić pokemony, których poziom jest większy od największego poziomu jakiego miałeś kiedykolwiek w swojej drużynie (patrz osiągnięcie Trener), jednak nie możesz nimi grać dopóki nie zrównasz poziomu trenera z poziomem kupionego pokemona - po prostu nie jesteś w stanie go opanować.

Wystawianie pokemonów na targu

Jeśli zdobyłeś osiągnięcie Trener 1 możesz na targu wystawić dowolnego pokemona znajdującego się w twojej przechowalni pokemonów, po cenie którą ustalisz - może to być zarówno cena w yenach jak i cena w zasługach, lub też jedynie jedna z tych opcji (w takim przypadku w ofercie która cię nie interesuje wpisz po prostu 0).

Minimalna Cena - Cena która wyświetla się standardowo w okienkach przy wystawianiu pokemona, jest ceną minimalną za niego i nie można sprzedać go po cenie niższej.

Ograniczenie liczby wystawionych pokemonów - na targu obecnie można wystawić maksymalnie pięć pokemonów naraz. Liczbę tą można zwiększyć poprzez zakup Karty trenera oraz zdobycie osiągnięcia Handlarz.

Podatek od sprzedaży - sprzedając pokemony na targu należy pamiętać, iż po każdej udanej transakcji od twoich zarobków odliczane jest pięć procent podatku. Nie tyczy się to sprzedaży za zasługi.

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Linki
Narzędzia