Osiągnięcia

Z PokeLife Pokedex
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Osiągnięcia - wchodząc w zakładkę Postać > Osiągnięcia, ukazuje się lista wielu celów, które po osiągnięciu, dodadzą ciekawy bonus, przydatny w dalszej podróży każdemu Trenerowi Pokemon. Niektóre z nich wymagają złapania określonej liczby Pokemonów, niektóre odbycia danej liczby wypraw do dziczy, inne zaś wyłącznie zjedzenia jagód w wymaganej ilości. Warto również pamiętać, że:

  • Każde osiągnięcie ma swój limit, po osiągnięciu którego wyświetla się Osiągnięto maksymalny możliwy poziom - wyjątek stanowi osiągnięcie Wszechstronny, które jest nielimitowane!
  • Maksymalny poziom osiągnięcia Ekspert to 3. Brak komunikatu o osiągnięciu maksymalnego możliwego poziomu jest wynikiem drobnego błędu, który nie ma wpływu na grę.
  • Osiągnięcia Sława nie da się obecnie osiągnąć, gdyż wiązało się ono ze starym systemem rankingowym.
  • Osiągnięcia z kategorii Wydarzenia, można zdobyć wyłącznie podczas danego eventu w danym roku. Nie należy także się spodziewać ich cykliczności.


Poniżej znajduje się skategoryzowana lista osiągnięć:

Tutaj znajdują się najważniejsze osiągnięcie w grze. Dodają one najważniejsze bonusy, które przydadzą się w grze, niezależnie od regionu, w którym się znajdujesz.

Osiągnięcia z tej kategorii, jak sama nazwa wskazuje, ułatwiają czerpanie korzyści z pobocznych aspektów gry, takich jak zbieranie jagód czy opieka nad Pokemonami.
Dla Trenerów Pokemon znajdujących się w Kanto, te osiągnięcia znacznie ułatwiają podróż po tym regionie.Podróż po regionie Johto, z tymi osiągnięciami, staje się dużo bardziej przyjemniejsza.

Należy pamiętać, że do Wszechstronnego wlicza się tylko jedno osiągnięcie (z danego typu eventów) - to z większym poziomem!


Osiągnięcia w tej kategorii są niezwykle trudne do zdobycia, ale zapewniają bardzo przydatne bonusy!