PokeChat

Z PokeLife Pokedex
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dodatek w grze, który służy lepszej komunikacji między graczami. Aby z niego korzystać należy ukończyć samouczek.

Dostępne Pokoje

Do dyspozycji mamy cztery pokoje.

  • Ogólny - jak sama nazwa wskazuje służy do rozmów na każdy temat. Dopóki rozmowa odbywa się nie naruszając regulaminu każdy ma prawo rozmawiać na dowolne tematy.
  • Handel - kanał służący do ogłaszania swoich ofert związanych z zakupem, bądź sprzedażą Pokemonów czy przedmiotów. Należy poruszać na nim tylko tematy związane z handlem. Ani ogólny, ani pomoc nie może służyć tym celom, dla których istnieje ten pokój.
  • Stow - opcja pisania w tym kanale pojawia się w zależności od ustawień zmienionych przez lidera stowarzyszenia. Czasem mogą tam wypowiadać się już kandydaci, czasem tylko członkowie, czasem pokój zablokowany jest dla każdego.
  • Polowanie - kanał aktywny tylko w czasie trwania legendarnego polowania. Służy do komunikacji graczy w jednej grupie.

Wyróżnione osoby

admin.png - ikonka oznaczająca administratora. Jest ich dwóch. Profesor Oak jest twórcą i właścicielem gry. Ethelnalen to główny programista. Zajmuje się tworzeniem aktualizacji, poprawą błędów, banami, zarządzaniem moderatorami oraz Centrum Pomocy.
technik.png - ikonka oznaczająca technika gry. Obecnie nie mamy nikogo takiego. Kiedyś jak istniał to wspierał merytorycznie administratorów. Dodatkowo przygotowywał bazy danych, pomagał przy tworzeniu eventów czy aktualizacji, odpowiadał za grafiki. Zarządzał Pokedexem i konkursami.
moderator.png - ikonka oznaczająca moderatora. Jest to osoba pilnująca przestrzegania regulaminu czatu oraz forum. Obecnie jest kilku moderatorów: Shins i Miszczu490.

Każda z powyższych grup ma prawo upominać, a nie zastosowanie się do upomnienia może skutkować banem.

Emotikonki

Są to obrazki jakie można wywołać poprzez wpisanie określonego ciągu znaków w celu wyrażenia emocji.

Spis emotikonek dostępnych na czacie:
usmiech.png - :)
smutek.png - :(
zlo.png - >:D
szczerzenie.png - :D
zly.png - :<
serducho.png - <3
kotek.png - :3
zalamka.png - T.T
zdziwko.png - :O
jezor.png - :P
szczerzenie2.png - xD

Dodatkowe informacje

[1] Pod tym adresem znajduje się regulamin, którego należy przestrzegać. Obecnie ban na czacie wygląda tak, że osoba zbanowana może czytać wiadomości pojawiające się, ale nie może nic pisać. Odwołania od banów można zgłaszać w centrum pomocy.